Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Minetka, ogromna rozkosz

Polecane posty

Gość gość
oczywiście, żę wszystkie są moje , żadnego udziłu osób trzecich .Wyglądam jak .. kobieta ! zwyczajnie, neutralnie, brązowe grube włosy, figura normalna, bez przesadnej chudości, trafiłam na mało powierzchownego mężczyznę. moje potrzeby ? mam ich dużo, od tych seksualnych, materialnych , po osobiste , uczuciowe. mimo to wszystko łączy się w jedność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero wróciłem. ........jutro masz swojego. ....mężczyznę. ....ale..ale. ...może się kiedyś znajdziemy. ..początek mojego tel......6983......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.......... witaj ...... .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak , mój już wrócił, Tęskniłam za Nim ! od kiedy go poznałam, ni wiedziałam , żę można za kimś az tak tęsknić, ze wszystkich powodów! z seksem włącznie i nareszcie moje przeboje kulinarne zostaną docenione ! ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprócz. ...to jeszcze dobrze gotuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze dobrze, nawet pół roku w restauracji Włoskiej uczynily ze mnie mistrza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ty wielokropku ile masz wiosen , że takiej kuchareczki i kobietki idelnej jeszcze nie znalazłeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
......nigdy nie pisałem że jestem sam. ....ale. ...możesz być z kimś i samotna. ...zawodowo zajmuję się gotowaniem. ...chociaż obecnie. ....pieczywo to mój dział. ....Włochy marzenie. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wczorajsze burze....teraz podteks.....dobrze krecisz włoskie lody ....narzeczony. ...zadowolony. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...Już późno. ...zajrzałem dla Ciebie. ..dobranoc. ....miła. .....nie moja. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaska
Idźcie spać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....Zawsze jak Twój temat pcham na samą górę. ....liczę że nikt inny nie odpisze tylko Ty. ...Natalio. ....to już staje się coraz. ...bardziej. .o s o b i s t e....dobranoc ....na dobre. ...mokrych zdarzeń. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żonę popchaj matole a temat jest dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posrało go z tymi kropkami! Heh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaska
Po kiego te kropki? Ale chyba poszedł spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....... incebile....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.......Bedziesz po wszystkim. ...zrelaksowana ...czekam ma miły gest. ..w moją stronę. ...dzisiaj kochając się. ..miałem wrażenie. ..że to Ty. ...pachniesz polnymi kwiatami. ......Ty.....nie moja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha podobno krecenie lodów mojego ukochanego wychodzi i mistrzowsko, bawię sie tak jak lubię, niestety on szanuje kobietki i nie daje mi konczyc tam gdzie chce ;C piszesz jakbys by wlasnie samotny, dlatego tak stwierdzilam. Kochajac sie , mysl o swojej partnerce, jaka jest piękna i ponętna-inaczej nici z seksu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.....to nie umniejsza. ..a wręcz przeciwnie. ...dobrze że oprócz Twojego narzeczonego jesteś w stanie. ..rozbudzić zmysły. ..innego mężczyzny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....jak się czujesz. ...wolna od porządań. ..napisz jak wrócisz z .....pracy. ...może. ..coś ..razem. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozbudzić zmysły innego mężczyzny ? naprawdę ? kręci mnie to . nie jestem wolna od porzadan, sama siebie pragnę, wepchać 2 paluszki i czuć się najlepiej na swiecie, do tego gorocą w pokoju, piwko wypite, relaksik sam na sam po pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszy mnie to że również lubisz zabawy sama i.....z narzeczonym. ...gdybym miał ukrytą kamerę ....co byś mi pokazała. ...Natalko. ..pytanie. ....czy Twoje zmysły i rozkosz są czasami adresowane w moim kierunku. ..a może coś z dedykacją dla mnie. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...........życie przestało mnie bawić. .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×