Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Garnitur na wesele

Polecane posty

Gość zadowolony klient
Ja nachodziłem się po tych wszystkich sklepach i we wszystkich to samo., az w koncu znalazłem swój wymarzony model w Paco Lorente, poszedłem w nim i muszę powiedzieć, ze zrobiłem wrażenie ;) polecam jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem szczerze, że nie lubię chodzić w garniturach ale tez musiałem kupić własnie na wesele i po 3 godzinach chodzenia po galerii swierdziłem, że dam soie spokój i może poszukam na internecie. Natknąłem się na opinie sklepu Paco Lorente, więc go sprawdziłem i bardzo sposobal mi się jeden garnitur. Zamówiłem go przez internet i mam go do dziś. Jest bardzo komfortowy i wygodny, myślę że jeszcze pewnie coś tam kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsiaBasia238
Garniturów warto szukać w outletach, tam są na prawdę dobre ceny. Gdy kończy się sezon też można znaleźć dobre promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolek88

Zajrzyj na stronę Pako Lorente- mają na prawdę bardzo fajne garnitury. Dobre zarówno cenowo jak i gatunkowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nana123

Wejdź na stronę Pako Lorente i zobacz co mają w ofercie. Jak dla mnie są b ezkonkurencyjni pod względem zarówno ceny jak i jakości. Niczym nie odbiegają od firm flagowych takich jak np. Vistula co więcej uważam, że przebijają ich o stokroć pod względem jakości i wykonania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×