Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość KwiatLotosu777

radiesse wypełniacz opinie

Polecane posty

Gość KwiatLotosu777

Witajcie chciałam podzielić się z wami moim małym doświadczeniem z wypełniaczem Radiesse . Robiłam w czwartek w Wellderm u dr Katarzyny Grudzień volumetrię policzków, mam "chomiki" które strasznie mnie denerwują , dodają z 10 lat . A więc Pani dr wstrzyknęłą mi Radiesse oraz kwas hialuronowy w okolice obok brody idąc w kierunku końca szczęki kilka wkłuc po każdej stronie oraz delikatnie powyżej płatka usznego na poliku. Zrobiłam tez bardzo delikatnie nastrzykiwanie kwasem hialuronowym usta.Jakie efekty ? Usta ciut większe ale bez rewelacji , dodatkowo dolna warga lekko asymetryczna. Jeśli chodzi o poliki do w tej chwili dramat. Pani Dr powiedziała ze policzki zaczną się zmieniać i owal za ok.7-10 dni , bo będzie się tworzył kolagen itp. Na ta chwilę a jestem już 3 dzień po zabiegu wyszły tylko sińce oraz chimiki mi się powiekszyły!! szczególnie po jednej stronie mam bułę! wydaje mi sie ze albo spuchniete albo cos złego sie zaczyna dziąć. Proszę o opinie osób doświadczonych . Nie wiem sama czy będzie jeszcze efekt , dałam ponad 3tys i jestem wściekła , ale może panikuję , nie wiem. Czytałam tez ,żę efekt po Radiesse powinine byc od razu. Nie wiem co mysleć?Prosze o opinie i Wasze doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×