Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamaiblog

Ważne pytanie dla Pań 35plus

Polecane posty

Gość mamaiblog

Witam, jak w temacie, mam pytanie dla Pań tak po 30 roku życia. Moja mama ma 40 lat i bardzo fajny zmysł do ubrań (za co ja ją szczerze podziwiam). Nie jest jakąś dzidzią piernik ani napompowaną lalą - zwykła kobieta, która potrafi fajnie, modnie się ubrać i bardzo to lubi (prowadzi również sklep z odzieżą używaną - potrafi wyczarować świetne kreacje z niczego). Dzisiaj nieśmiało mi powiedziała, że chciałaby założyć taki blog modowy. Wyszukiwać fajne ciuchy w sklepach, fotografować je/siebie w nich, wrzucać dla starszych kobiet, które szukają inspiracji, albo po prostu nie chce im się biegać po sklepach, a chciałyby się w coś modnego ubrać. Wszyscy w domu oczywiście podcinają jej skrzydła, ale ja chciałabym jej w tym pomóc. Co o tym myślicie? Zaglądałybyście na taki blog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaiblog
Jeśli ktoś tu zaglądnie, to bardzo proszę o zostawienie jakiejś odpowiedzi. To minuta poświęconego czasu, a może uda mi się zorientować, czy to ma sens. I pomóc mamie, która jest nieszczęśliwa i chciałaby robić coś fajnego w swoim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, że powinna spróbować. Większość blogów prowadzonych jest przez bardzo młode dziewczyny, a kobiety 30+ również szukają inspiracji. Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×