Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wy kobiety macie wspaniałe zycie

Polecane posty

Gość gość
Hjjhj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się nie poddaje żadnemu swędzeniu i nie korzystam z żadnych przywilejów możecie mnie pocałować w dupę :-) mam na was wygwizdane ,zadaję się tylko z kosmitami ale to moja tajemnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jjjhhhhhhht

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ach jakie may wspaniałe życie!!! już od wieku przedszkolnego jesteśmy "wdrażane" do pomocy w kuchni i do sprzątania no bo przecież "dziewczynki muszą znać zajęcia gospodarskie, muszą sprzątać i gotować, bo to wstyd mieć nieposprzątane i żeby nie było obiadu" braciszkowie natomiast mogą sobie spokojnie grać na konsolkach i plejstejszonach - od nich nikt niczego nie wymaga w szkole to samo - chłopcy są faworyzowani przez nauczycielki, ostatni nawet ze strach przed utratą pracy, bo potrafią opierdzielić i naubliżać - więc nauczycielki wymagają tylko od dziewczyn po szkole kariera - od zawsze w pracy preferowani mężczyźni, bo nie zachodzą w ciążę, nie muszą brać zwolnień, urlopów w wakacje - konkuruj teraz z nimi! oczywiście jak pójdziesz do pracy to wszyscy gadają "patrzcie, kariery jej się zachciało a kiedy dziecko? a co z czasem dla męża i rodziny?" jak założysz rodzinę to zraz z każdej strony "patrzcie, bachora sobie zrobiła żeby nie pracować! żeby chłop ją utrzymywał!" jak urodzi dzieci i pójdzie do pracy "wyrodna matka!!!" jak urodzi dzieci i je wychowuje "pasożyt!!!" a najlepiej zostawić ją z dziećmi i nie płacić alimentów - niech sama wszystko ogarnia i utrzymuje - przecież facet który nie płaci "suce" to w Polsce bohater! oczywiście jak dzieci odchowa i jest po czterdziestce to obowiązkowo trzeba ją wymienić na nowszy model - no bo przecież stara już, brzydka, zużyta faktycznie! kobiety mają wspaniałe życie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie wspaniałe życie -kasę i dobry seks za nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unkkyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hhuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jjhhjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×