Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Hybrydy

Polecane posty

Gość Martynaxx
Piękne i zadbane paznokcie są wizytówką każdej kobiety, dlatego powinnyśmy zwracać na nie uwagę i dołożyć wszelkich starań, aby prezentowały się nienagannie. Na szczęście dzisiaj nie musimy już chodzić do kosmetyczki, możemy zatroszczyć się o nasze pazurki również w zaciszu domowym.http://www.waks.info.pl/nowoczesne-zele-ktore-skracaja-czas-przedluzania-paznokci/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanna
Najlepszej jakości lakiery hybrydowe kupisz z Makear. ja bardzo je lubię i używam tylko od nich lakierów. Świetnie kryją, idealnie się rozprowadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Como Milano za ok 18 złotych ;) Piekne kolory, jakosc najwiekszy wybór na Malahit.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkanna
Ale jednak Makear to sprawdzona jakość, ja zmieniać na inne nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dissi
A jakbyście szukały inspiracji na fajny manicure to na stronie Semilac jest taki cały dział: https://semilac.pl/pl/stylizacje Ja sobie robię sama paznokcie i często biorę stamtąd jakieś nowe pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaUla3
Ja przekonałam się do lakierów od eveline, one mają przystępną cenę, jednocześnie są trwałe, jak te droższe, także po co przepłacać. Ja lubię robić sama w domu manicure hybrydowy, relaksuje mnie to, poza tym to duża wygoda, jakby na to nie patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak coś takiego może relaksować. Mnie wkurwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam makear, sprawdzona firma, bardzo popularna - co daje jej wiarygodnosc****ewnosc ze sa dobrej jakosci, cena 35 zl, gama kolorow ogromna, ciagle dorzucaja jakies nowe kolorki, dodatkowo mozesz od nich kupic wszystko co jest Ci tylko potrzebne do wykonania hybrydy - wszystko w jednym miejscu bez utraty zbednego czasu na szukanie gdzie indziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hybrydka
moim wyborem jest makear juz od dlugiego czasu. maja duzy wybor produktow i te ich lakiery swietnie wygladaja, jak szminki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo duży wybór kolorów mają w makear, z tego co patrzę na ich stronie, a jak z kryciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam makear, sa duzo lepsze niz semilac, maja mega wybor kolorow, za kazdym razem ich kolory mnie zaskakuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam lakiery hybrydowe które są w sprzedaży w Biedronce z 9.99 ja kupiłam i mi się trzymają już 3 tygodnie i ani jeden nie zszedł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annita88
Hybryd z biedry nie polecam, jakość żadna. A Makear jestem wierna już długo i je jak najbardziej tak! Są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma co porównywać profesjonalnych lakierów makear do lakierów do domowej roboty chalpuniczej z biedry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie ostatnio numerem jeden jest mekaer, uwielbiam ich kazdy kolor i jeszcze ta forma lakieru ktory wyglada jak pomadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie masz ulubione kolorki makeara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula777
Ja używam lakierów hybrydowych Mistero Milano - są bardzo dobre i trwałe. Wszystkie lakiery i akcesoria do pielęgnacji paznokci jak frezy kupuję na http://panikupi.pl/kategoria/frezy-ceramiczne - mają wysokiej jakości produkty w niskich cenach - polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z calego serca polece Ci makear. na ich strone na facebooku masz wiele inspiracji, ciagle wrzucaja jakies stylizacje, nowe produkty i promocje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulinna_m
najwięcej inspiracji znajdziecie dziewczyny na FB Makear , a te lakiery są zdecydowanie najlepsze, świetnie kryją, trwałe, piekne, żywe kolory! Rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie zamawiacie makear? gdzie można stacjonarnie kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczkowatr
Teraz jest taki duży wybór lakierów hybrydowych, że jest w czym wybierać i co testować. Ja lubię te z eveline, głównie za to, że mają dobrą cenę i wszędzie można je dostać, praktycznie w każdym markecie czy drogerii kosmetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkannaa
A spróbuj sobie lakierów z Makear, to zupełnie inna, lepsza jakość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez polecam hybrydy z makear . Są świetne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie niestety te najpopularniejsze, a więc semilac od razu uczuliły, odpoczęłam od hybryd i szukam teraz czegoś sprawdzonego, co nie ma tych wszelkich toluenów uczulających, jest coś czy nie ma szans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jofkagosc
moja kosmetyczka pracuje na makear, i bardzo podobaja mi sie ich lakiery, na kazdej wizycie zaskakuje mnie jakims nowym kolorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
makear 35 zl. swietna konstencja, duzo kolorow i ciagle jakies nowosci :) dobrze trzyma sie plytki i nie odpada jak niektore po kilku dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OllkaPodlaga
Makear bardzo polecam, teraz można już kupić nowe świąteczne kolorki:) idealne! Kolory jak zawsze boskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyylwiaFilk
Widziałam że jest sporo tych nowości z Makear i nawet są dwa nowy topy, aż trudno się zdecydować co zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkanana
Te nowe topy z drobinkami są super! też je zamówiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie obkupiłam na black friday w Makear, były promocje w roznych godzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×