Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Mój facet rzadko mnie dotyka.. i się klocimy często !

Polecane posty

Gość gość

Jestem z moim chłopakiem juz 10 miesięcy, częsta się klocimy o blahostki to wciąż narasta i narasta.. częsta zrywa my głównie winna jest na mnie bo ja wybucham on raczej spokojny.. zawsze wraca do mnie i wgl.. ale mam też dość jego zazdrości.. nie moge pisać z chłopakami. . On nie pisze z dziewczynami ale ma chociaż kolegów. . Ja się odcielam od wszystkich bo nawet w biały dzień nie mogę wyjść do kina z koleżanką jak on jest w pracy bo się martwi.. problem tez leży w tym ze wgl się namiętnie nie dotykamy.. w tym miesiącu namiętna atmosfera była tylko 3 razy!!! Kiedyś to chociaż pisaliśmy, gadaliśmy o tym przez telefon (nie mieszkamy razem )a teraz .. zawsze sama to robie przez kilka juz miesięcy, mam tego szerze dość ... nie jest ani romantyczny, nigdzie nie zabiera kwiaty ostanio dostałam na walentynki ! Wgl jakiś prezent żeby dostać. . Mówi ze wszystko przez klotnie itd.. juz niezbyt się stara ale zawsze wraca do mnie ... sama nie wiem co mam o tym sądzić. . Rozmyslam ostanio ze jak bym znalazła nowego i jak fajnie wtedy by było. .co mam robić kocham go ale mam nieraz tego dość. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×