Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak bede odmawiac chlopakowi seksu to bede bardziej go pociagac?

Polecane posty

Gość gość

jak myslicie? kiedys chcial seksu i zaczelam go odpychac, a on mi powiedział: odepchnij mnie jeszcze ja tak lubie jak sie wyrywasz. przeciez od zawsze wiadomo,ze faceci lubia kobiety, o ktore musza sie starac. tak jak alpinista cieszy sie gdy zdobedzie alpy a nie pagórek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będą go pociągać inne,te które mu nie będą odmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasada kija i marchewki odepchnij go ale daj mu pomacać . Jak przesadzisz z odpychaniem to sobie znajdzie taką co mu da bez oporów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matuzalem0325 dziś Ha ha :D Dobre Matu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli lubi niedostępne to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak mu da cos zasmakowac, a on sie napali, a ona potem odepchnie, to bedzie raczej sfrustwowany i pojdzie do innej, zeby dokonczyla to co tamta zaczela:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wbrew pozorom to nie taki glupi temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz na jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badz niedostepna, niech zdobedzie Cie sila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ludzie na takie sprawy nie ma recepty i nie ma co kombinować, takie sprawy zwykle dzieją się same, a myślenie typu ... gonił kogut kurę a ta, ...dobra zrobię jeszcze jedno okrążenie żeby nie pomyślał żem k=u=r=w=a ...to nie to! albo obie strony tego chcą, albo nie, a od wyczucia czy ktoś chce mnie tylko wydymać czy chodzi o coś więcej zależy czy warto się skusić ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci nie lubia dziewczyn ktore udaja cnotki. albo chcesz i mu sie oddajesz bez wzgledu na to czy on mysli o czym powazniejszym czy tylko przeleceniu albo mu nie dajesz, konczysz znajomosc, nie robisz nadziei i nie zawracasz d**y. w zyciu liczy sie zabawa, nie? wiec nie zaszkodzi jak mu dasz, zawsze wiecej doswiadczenia zyciowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kochasz go choć troszkę? Chcesz tego seksu?Jak nie, to mu się nie oddawaj i zostaw go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocham jestesmy zareczeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile osób tyle opinii. Temat do przemyślenia. Manipulacja fajna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoloxd ... a potem takiej dziewczynie która daje Ty pierwszy rzucisz w twarz "szmata" a już na pewno nie weźmiesz sobie za żonę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ja kręce z pewną dziewczyną, mamy się ku sobie już jakieś 5 miesięcy , uczucie się pojawiło z jej strony silniejsze z mojej mniejsze, troche daleko od siebie mieszkamy, jak spotykaliśmy sie do tej pory kilka razy, to zdecydowaliśmy się tylko na pieszczoty ( ona jest dziewica) ale powiedzieliśmy sobie ze jak oboje bedziemy gotowi na wiecej, to dokonamy tego kroku dalej ku silniejszym doznaniom, i powiem tak apetyt rosnie w miare jedzenia i im dłużej czekamy tym bardziej siebie pragniemy, tylko nie możesz mu zabronić zero czułości zero pieszczot to poczuje że go nie akceptujesz i poszuka akceptacji u innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiedziałem że ja uznam za szmatę a ten który tak nawołuje do dawania każdemu kiedy się komuś zachce ... 555 - nie manipuluj czyimiś wypowiedziami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matuzalem0325 dziś nie nazwę nikogo szmatą bo sama jestem dziewczyną. ale taka jest prawda. zakochać się nie jest łatwo, a uprawiać seks raczej łatwiej i nie potrzeba do tego tak dużo czasu jak do zakochania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Yoloxd dziś matuzalem0325 dziś nie nazwę nikogo szmatą bo sama jestem dziewczyną<, Fajny numer! A matuzalem jak widac sie zmyl, ciekawe dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...się zmył bo trzeba było się na podwodne załapać :) ...sorry ze pomyliłem płeć dla mnie z nicka nie wynikała. .. ...trochę tu czytam co ludzie piszą i większość młodych samców szuka lasek do wyrwania najlepiej do niezobowiązującego bzykania ...ale na życie to by księżniczki chciało najlepiej cnotliwej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko uważam podobnie, natury łowcy nie oszukasz a dozowanie przyjemności bywa ekscytujące :) R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×