Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak bede odmawiac chlopakowi seksu to bede bardziej go pociagac?

Polecane posty

na początku może tak to właśnie zadziała jednak po dłuższym czasie stanie sie chłopak sfrustrowany i pójdzie do takiej, która nie będzie miała oporów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescator555
@gość dziś Autorko uważam podobnie, natury łowcy nie oszukasz a dozowanie przyjemności bywa ekscytujące<< To moze na obiad tez kazesz facetowi polowac! To, ze wam, kobietom bardzo podoba sie bycie zdobywana czy tez upolowana, to wcale nie swiadczy, ze faceci tez to lubia. Chociaz sa oczywiscie rozne zboczenia i roznie sie wabia :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdziwy facet ma naturę zdobywcy, to że ty jesteś cio/tą to już twój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ Res "To moze na obiad tez kazesz facetowi polowac!" A niby dlaczego miałabym wydawać rozkazy ...chce to poluje nie chce jego wybór ;) "To, ze wam, kobietom bardzo podoba sie bycie zdobywana czy tez upolowana, to wcale nie swiadczy, ze faceci tez to lubia. " Nie rozumiem tych uogólnień ..."wam kobietom" ja jestem urodzoną indywidualistką z wyraźna niechęcią do wypowiadania się w imieniu tłumów :) "Chociaz sa oczywiscie rozne zboczenia i roznie sie wabia usmiech.gif ." Anoo są i dobrze przynajmniej nie jest nudnoooo i oby tylko takie ... :D R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy lubi co innego. Sama zobaczysz autorko jak będzie reagował na twoje odmawianie, czy będzie go to kręciło i motywowało czy będzie się wnerwiał, robił wyrzuty itd. ale skoro sam powiedział: "odepchnij mnie jeszcze ja tak lubie jak sie wyrywasz." to mniemam, że to pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria346
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym poszedł w 3d.u.p.y po co mi taka baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria346
Jak facet kocha przeczeka próbe.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem facetem i powiem, że takie gierki mogą być fajne do pewnego stopnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka nigdzie nie napisala, ze zamierza zmuszać swojego chlopaka do życia w ascezie dożywotnio tylko ze to co trudniejsze do zdobycia smaczniej smakuje :) R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maria 346 Jak kocha to przeczeka, chyba :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×