Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prezent dla mamy

Polecane posty

Gość jusa
Możesz kupić jakąs ładną elegancką torebkę. Jakbyś nie wiedział gdzie to podpowiadam na e-kaja.pl masz duży wybór. Ja sobie osobiście bardzo chwalę torebki od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matyldka007
Moja mama miała ostatnio 60. urodziny. Jestem jej jedynym dzieckiem i chciałam zrobic coś naprawdę wyjątkowego z tej okazji. Wzięłam pożyczkę w feniko, 800 zł, dorzuciłam ze swoich i wysłałam ją na wakacje, których nie miała od lat. Jej szczęscie wynagradza mi wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika A
Dobry pomysł, masz rację jak mama jest szczęśliwa to i nam robi się lepiej i weselej. Ja swojej akurat takie prezentu nie sprawiłam ale podarowałam jej zestaw talerzy porcelanowych, który wypatrzyłam w promocyjnej cenie na kuchnianawidelcu.pl. Za zaoszczędzone pieniądze kupiłam jej na dodatek piękny bukiet jej ulubionych róż. Bardzo się ucieszyła, a najbardziej z tych talerzy, a że są czysto białe więc będą jej pasować do wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że torebka będzie jak najbardziej trafionym prezentem dla mamy. W końcu znasz ją jak nikogo innego i na pewno trafisz w jej gust. Widziałam bardzo ładne torebki w sklepie Torebki Zawsze Lubiane. Maja tam torebki firm Monnari, czy Nobo i wiele innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×