Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile bierze fachowiec za zrobienie łazienki na gotowo?

Polecane posty

Gość gość
zmiescisz sie jak nie bedziesz glupiala i kupowala jakies jacuzzi,albo specjalne prysznice ?ktore sa NIC nie warte .kup cos ladnego z glowa ,nie musi kosztowac 70 tys.zl wejdz na jakies fajne strony i porownaj rozne ceny ? zaplanuj wszystko (patrz na wymiary)co wy w lazience chcecie miec?wanne?prysznic?pralke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wanna prostokatna 190na 90 prysznic bez brodzika 90na 90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nas remont łazienki wyniósł ponad 20 tysięcy ( mówię o robociznie i materiałach) wszystko zależy czy masz układanie dodatkowych dekorów, my mamy np podswietlane wneki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kafe blokuje ta strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcemy wnęki ale nie podświetlane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kabina kosztuje ?3000-4000tys?,umywalka tez z 800zl? Kup sobie taka fajna mala umywalke po co wam duza do 500zl elegancka i nie pozalujesz. Wc tez 1000zl? wanna 2000zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy na oku wanna 1500 z podglowkami i uchwytami szyba do prysznica 1000 umywalka nablatowa 500 żadnych szafek tylko piłki w ścianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak macie na oku to kupowac i planowac remont,balagan bedzie niesamowity i pelno kurzu,jak wam zrobi w 2 tygodnie to badzcie szczesliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na czasie mi bardzo nie zależy domek kończą nam w tym tyg więc od przyszłego pewnie zaczniemy myślę że ivtak długo nie potrwa ściany nowiutkie nic kuc nie trzeba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wszystko nowiutke to macie dobrze nie musicie wynosic z lazienki do pokoju z pokoju do kuchni z kuchni na balkon z balkonu do sypialni!ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehe no dokładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wielkość płytek ma znaczenie tzn czy bierze więcej za duże płytki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapatka
kazdy fachowiec ma swoją cenę...dobrze szukając w necie możesz na materiale zaoszczędzić. polecam Ci lazienkaplus - bardzo fajne rzeczy można tam znaleźć za dobrą cenę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy zapewne od wielkości łazienki i od tego jak wielki będzie to remont. Najlepiej podpytyać konkretne firmy remontowe. A jeśli chodzi o materiały i wyposażenie do łąznienki to tu http://ceramik.info.pl/ można kupic fajne i tanisze produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my kupowaliśmy całe wyposażenie w promocyjnej cenie, udało nam się trafić na sezon wyprzedaży a płytki położył mój mąż, ma smykałkę do takich rzeczy chociaż na co dzień się tym nie zajmuje. Część narzędzi kupił w www.glazurnik-narzedzia.pl/ a te większe pożyczył od kolegi. Dzięki temu koszt remontu wyszedł dużo niższy niż na początku zakładaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od fachowca, ale jeśli chodzi o wyposażenie, to warto wybierać je samemu. Ja znalazłam świetne meble i płytki w sklepie http://www.domeko.com.pl/ w Warszawie , jestem naprawdę zadowolona z tego jak się sprawują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×