Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mówi ze nie kocha żony..kocha mnie co robić ?

Polecane posty

Gość gość
Do Gosc 19:39 jak można sterować zakochaniem by nie dopuścić do czegoś ? czy ty normalny jesteś? nie da się sterować uczuciami...to jest jak.uderzenie pioruna..samo się dzieje tego się nie da powstrzymać! jest bardzo przystojnym facetem i ja nie myslalam nigdy żeby coś z nim...poprostu miałam powie to go ostro skrytykowałam tak nawiązała się nasza znajomosc ze klocilismy się na początku wymiana zdań zwykła potem zaczął pisać normalnie już i tak to się potoczyło ze się zakochał on potem ja.. nie jestem jego kochanką jeju czy wy czytacie co ja pisze? nie spalismy ze sobą póki co ani razu nie zdradzil ze mna swojej żony fizycznie bo nie było fizycznych zbliżeń między nami żadnych ..i do rozwodu napewno nie będzie bo ja taka nie jestem... i ktoś znowu wspomina o żonie...przecież ja go od żony nie odciągnelam! oni żyją jak przyjaciele ze sobą.. i żona wie o tym ze on jej nie kocha..niewiem jak wygląda sprawa z jej uczuciem ale jeśli ona miała by cierpieć przeze mnie napewno z nim nie będę ..bo nie będę swojego szczęścia na czyims nie szczęściu budować. on ma teraz problemy nie opowiada jej o nich tylko mi..i co ja mam o tym myśleć ? mówi mi rzeczy których wiedzieć nie powinnam ..ale on mi ufa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa i ja wcale nie uważam się za lepsza od jego żony..wręcz przeciwnie , nie mam o niej złego zdania jako osobę bardzo ją lubię jest sympatyczna, uśmiechnięta kobieta nie widać po niej by była zmartwiona czymś..o nim mówi jako ,,przyjacielu" ale jednocześnie mężu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj mu buzi pupci i zagraj mu na fujarce:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co autorko nie wiem ile Ty masz lat ale sądząc po tym co piszesz chyba nie więcej niż 16.... ja mam 30 lat i wiesz takie bajeczki "że facet dla dziecka" to można między bajki włożyć, jak facet nie kocha żony to zostawi ją i dziecko nawet w pieluchach jego dziecko jest dorosłe.... czy Ty sama czytasz co piszesz ? jeżeli chcesz mieć łatkę łatwej panny którą byle żonaty może mieć to pakuj się dalej a nawet jeżeli rozwiedzie się, to będziesz potrafiła żyć z tą świadomością ? - że dla Ciebie facet się rozwiódł ? wiesz że to bardzo mocny grzech ? jeżeli przy Tobie wypowiada się o żonie i zona o nim, to może świadczyć że już wiele panienek takich ja Ty tam się przewinęło... jak chcesz znać prawdę to radzę porozmawiać z żoną - z pewnością dowiesz się innej prawdy.... a tak na marginesie to co z Tobą nie tak, że nie stać Cię na wolnego faceta ? w Twoim wieku ? tylko musisz zadowalać się facetem o wiele starszym z żoną i dzieckiem na karku ? szanuj się bardziej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rany kiełbasa lecz się, bo znów bredzisz jak potłuczona. :D Facet cię nie kocha i znać nie chce, a ty sama sobie wmawiasz brednie, debilko skończona. On kocha żonę i nigdy sie z nią nie rozwiedzie, a już na pewno nie zamieni mądrej i ładnej żony na takiego zidiociałego paszteta jak ty, bo ze wstydu by się spalił. Przecież nawet roochać cię nie chce choć ty go usilnie namawiasz i zawsze jesteś chętna. Facet brzydzi się ciebie i ty dobrze o tym wiesz, brudna szmato. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To są teksty stare jak świat: "nie kocham żony", "ona mnie nie rozumie", "jestem dla dziecka". Oni są zawsze tacy nieszczęśliwi, a jak kiedyś go spotkasz to zobaczysz jak dumny i uśmiechnięty idzie z żoną. Zwyczajnie szuka urozmaicenia i potwierdza swoją, jeszcze, atrakcyjność. Nic więcej...nigdy nie odejdzie, a jak postawisz go pod ścianą to ucieknie do rodziny...niestety tak jest...życie. Co nie zmienia faktu, że facet jest zerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kiełbasa za tym zerem mało się nie wścieknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takich kielbas jest wiele jedna taka mężatka,/ żyją z mężem w róznych mieścinach/za młodu zostala porzucona przez naszego znajomego wyszła za mąż bo on ożenił sie wcześniej a potem non stop byla w kontakcie z nim wydzwaniała do jego domu ,chciała wyczuć jego żonę a potem zaczęła szantażować żona marzyła o domku,jej tez sie zamarzyło nawet drzewo z ich działki znalazło się pod jej daczą,mąż zlodziej szmata jest szmatą,nie przeszkadzało jej,że on ma rodzinę będąc u nich,kochaś chodzil bez koszuli i wtedy jego zona zwróciła nam uwagę na jego plecy-podrapane do krwi,wtedy nie mieliśmy juz wątpliwości,że ma kurwę na boku i to kurwisko nie dało za wygraną,spowodowała jego wyprowadzkę,a on jakby nic,udaje niewiniątko-karmi wszystkich ,że wyprowadził sie dla świetego spokoju myśleliśmy,że to prawy człowiek,nic błędniejszego,!!!!kanalia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To postaw mu ultimatum.Najpierw rozwód z żoną a potem związek z tb.zeby nie bylo,ze przez cb.Jak sie rozwiedzie i będzie wolny to potem mozesz z nim być jak chcesz ale powiem ci takie hóje bokiem wychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego kobiety polskie to takie glupie naiwne c**y wystarczy im powiedziec doslownie cokolwiek no nie wiem juz jak mozna tak naiwny umysl miec chyba schowany w c***e 555 www.youtube.com/watch?v=n08-SNPvLKk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a kiełbasa za tym zerem mało się nie wścieknie smiech.gif " dwa zera do siebie pasują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś może napisałaś o tej samej internetowej kiełbasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet wyprowadza się wtedy,gdy ma natarczywą dupodajkę na boku.Nie każda żona,rodzina łyka bajeczki k****arza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×