Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zachłyśnięcie a zapalenie płuc

Polecane posty

Gość gość
autorko no i jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dużych zmian nie ma, biorę antybiotyk. Dziś wzięłam 4dawkę,kaszel mam ale odrywa się więc chyba dobrze? muszę czekać do poniedziałku bo kazano mi dziś zrobić kontrolę ale moja lekarka ma urlop do poniedziałku :( i nie mam gdzie iść , nikogo w ośrodku nie ma :( bym musiała wieczorem znowu na dyżur a tam na kontrolę to nie bardzo chcą, kurczę gorzej mi nie jest no i już sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko nic ci nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam jednak dziś na dyżurze, pielęgniarka nie chciała mnie zarejestrować bo mam iść do siebie i nie pomagało że nie ma u siebie lekarza bla bla bla i takie tam, ale wykłóciłam się i wyjścia nie było. Ale lekarka była całkiem miła i bez problemu mnie przyjęła. Wytłumaczyłam co i jak że byłam już 2dni temu i z jakiego powodu, wzięłam leki jakie biorę. Słuchała mnie długo naprawdę długo ale mówi że osłuchowo czysto i że nic się nie dzieje. Kazała brać to co do tej pory i dopisała wykrztuśny. Poradziła, że jeśli nie przejdzie to żeby iść w poniedziałek jeszcze do siebie to dadzą na prześwietlenie ale że nie powinno to być konieczne bo jest czysto. I nie zapeszając dziś wieczorem lepiej się już czuję niż wczoraj i mam nadzieję że będzie ok. Okaże się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
no to super,zdrówka życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję. Chociaż cały czas kaszlę :( ale chyba kaszel wyjść musi tzn. wyksztusić się :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Dzis rano zachlysnelam sie sokiem,rowniez nie byla to duza ilosc i tak jak w twoim przypadku pozostal mi kaszel, przy ktorym od czasu do czasu cos odksztuszam . Nie wiem czy mam sie tym martwic i zglosic sie do lekarza, czy przeczekac i wszystko sie samo unormuje. Zastanawiam sie jak u ciebie to sie zakonczylo.temat dosc stary. Ale moze moge liczyc na odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat niedawno kupowalam inhalator i finalnie zdecydowałam się na włoski produkt Novama (tu jest opis: novamed.pl/novama-familino-pro-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja). Na pewno gwarancja dożytownia mnie dodatkowo zachęciła ale też koleżanka używa tego inhalatora i sobie chwali że cichy że wydajny. Jak na razie wszystko mi się potwierdza z tego co mówiła. Wygodna szybka i dokładna inhalacja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×