Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak sie pozbyc zapachu moczu z wersalki???

Polecane posty

Gość gość

Moj synek pare razy zsikal sie w nocy. Posciel zmienilam od razu, ni ale cos tam zawsze wsiaklo. Po kilku razach zaczelo smierdziec takim kwasnym zapachem, ktory przebija sie nawet przez koc i przescieradlo. Probowalam pare razy szorowac to gabka i plynem do prania tapicerki, ale nic to nie dalo. Wersalka jest z obiciem welurowym. Czy da sie jakos pozbyc tego smrodu,?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak, na sucho???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
jak juz usuniesz to polecam zakladac wrazie czego folię na kanape. mojej znajomej corka jeszcze w wieku 8 lat posikiwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można próbować z sodą itp. Są też specjalne środki chemiczne. Jednak czasami mocz wsiąknie zbyt głęboko i wtedy kanapa jest praktycznie do wyrzucenia albo renowacji. Moja kanapę załatwiło nie dziecko, ale kot, a jak wiadomo koci mocz nie pachnie zbyt ciekawie. A że kanapa była dość nowa i nie chciałam jej wyrzucać, to po prostu dałam ją tapicerowi do obicia. Niestety, miała dość oryginalne obicie, które chciałam zachować (pasowało mi do wystroju pokoju), więc musiałam przekopać cały internet w poszukiwaniu materiału :o Znalazłam dopiero w jednej z hurtowni internetowych: http://hurtownia-akces.pl/ . Nie był identyczny, ale chociaż zbliżony. Kanapa uratowana, a kot odseparowany od kanapy na czas naszej nieobecności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posyp soda i zostaw nawet na godz a potem odkurz albo jakimś proszkiem do prania na sucho. Jak to moczysz to tylko dalej wsiąka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×