Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczegp kobiety nie chca karmić piersią

Polecane posty

Gość gość
Dodam jeszcze co powiedział mi lekarz na pierwszej wizycie na temat mleka modyfikowanego . Zapytałam które mleko jest najlepsze bo pierwsze dziecko było od początku na mieszance a on mi mówi żeby żadnego z tych "smutnych" pokarmów nie dawać tylko karmić piersią a jak "Pani chce już podawać mieszankę to proszę się jeszcze dwukrotnie zastanowić bo sucha karma nawet zwierzętom szkodzi " . To były słowa młodego lekarza który wtedy mi podpadł :), z biegiem czasu jednak uważam że człowiek miał mnóstwo racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:33 Amen.... No ale są malolaty dla których ważniejsze jest żeby móc na plaży swój biust pokazywać niż zdrowie dzieci.... Ja wykarmilam troje, nie mam zwisa choć biust wygląda inaczej niż jak miałam 16 lat.... Ale moja kumpela nie karmila ( leki zaraz po porodzie) chodzimy razem na basen i jesteśmy w tym samym wieku i jej biust wygląda tak jak mój, a nie karmila!!!! Dla mnie akurat wygląd biustu, brzucha nie był najważniejszy jak bym myślała w tych kategoriach nie zdecydowałam się na dzieci.... Chyba każda z was podejmując decyzję o dziecku zdaje sobie sprawę że po ciąży będzie wyglądać inaczej...ok, nie zawsze się tak dzieje, mnie jakoś bardzo ciążę nie zmieniły, chyba prędzej uplywajacy czas.... Ale zadko jest tak ze zjesz ciastko i masz ciastko.... A dla mnie karmienie piersią było wygodne, łatwe, mile... Moje dzieci mało chorują mają piękne białe zęby.... Karmcie sobie jak chcecie, ale komentarze o średniowieczu i zwisach.... Błagam świadczą o waszym chamstwa, chyba jakiś problemach emocjonalnych.... Wiadomo że mleko matki jest najlepsze dlatego są banki mlrka kobiecego dla wczesniakow bo mieszanka im szkodzi i prowadzi do śmierci poprzez performance jelit.... Wmawiacie sobie ze mm to to samo, po co? Ja lubię jeść pizze ale nie wmawiam sobie ze jest zdrowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zed sred Ty myslisz, ze o tych zwisach jedna osoba pisze? Buhaha ja jeden post dodalam a wariatka mi wszystkie przypisala. Idz wsadzic implanty w zwisy frajerko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zet Sred
Jakie zwisy? Ja byłam modyfikowana i nic mi nie wisi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:05... Tak tak tak.... Ja jestem frajerka ze zwisami.... Ulzylas sobie? Zagloszylas doła z powodu karmienia butla?... Widzisz mnie nie rusza twoja zdarta płyta o piersiach bo na 1000 argumentów o tym że KP jest lepsze ( badania specjalistów itp) ty masz tylko argumenty o zwisie.... Widzisz niektórych ludzi związek nie opiera się na wyglądzie piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed porodem martwiłam sie o pokarm/miałam nadzieje ze bede miała na tyle duzo zeby wszystko szło jak należy. Naczytałam sie ze przystawiać i stymulować-nie było czego bo po cc pokarmu miałam tyle ze chyba wszystkie noworodki bym wykarmiła ale moja corka ssać nie umiała. Kupiłam kapturki-co chwile sie krztusila bo mleko samo leciało mnie bolały sutki jeden wielki stres czy przypadkiem sie nie zachłyśnie itd. Doszedł jeszcze refluks, a jak juz mm to i alergia na mleko krowie. Dziękuje ale postoje-kupiłam mm na receptę i wszyscy szczęśliwi. Ja jestem mobilna, dziecko zdrowe i żadnej diety nie musze miec, żadnego ściągania laktatorem i zagęszczania, wyspana. Tez jestem dzieckiem z cc i karmionym mlekiem krowim odstanym-zdrowa jak ryba, nigdy alergii, antybiotyk kilka razy w zyciu całym. W szkole uczennica dobra. Piersi mimo tych kilku tyg karmienia sie zmieniły troche-brodawki ktore były ciągnięte zeby dziecko sie nauczyło ssać (pewna piguła twierdziła ze mam duzo pokarmu troche płaskie brodawki ale nie na tyle zeby nie moc karmić bezpośrednio) sie zniekształciły tz jedna która była bardziej stymulowana, piersi jak juz laktacja zniknęła stały sie puste, zmieniła sie ta właśnie stymulowana wiec nie wyobrażam sobie karmić 1,2,3 lata-chyba zaraz po operacja plastyczna! Nie ściemniajcie ze macie super biusty, ze jestescie ciasne, ze macie super figury itd bo nie uwierzę! Skąd tematy o plastyce pochwy, skąd tematy o hemoroidach, rozstępach, obwisłych piersiach po kp Piszecie ze podczas ciazy sie wszystko zmienia i te z cc i karmiące mm tez tak maja-oszukujcie siebie dalej! Przez takie jak wy kobiety nie widza na ci idą a pozniej sa lamenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zed Leppelin
Ja tam nie wiem, miałam zaplanowane cięcie cesarskie, karmiłam 3 miesiące i gra gitara. Ciąża była fajna, poród lekki, karmienie piersią przyjemne, mleko zastępcze wygodne, bliznę mam malutką, wąską, nisko, piersi? Nie mają już 16 lat, ale nie wiszą do pasa. Ciało dojrzałej kobiety jest inne niż maturzystki nawet bez ciąży, ale nie ma dramatu i lamentu. Każda kobieta ma swoje plany i założenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwisów, moje kochane, nie unikniecie - czy będziecie karmić piersią czy to mlekiem modyfikowanym. Wiecznie młode nie będziecie, czas zawsze działa na niekorzyść i nie da się go oszukać. Tak więc wy wszystkie jędrne kobietki - przygotujcie się na puste zwisy, bo te czasy nadejdą nieuchronnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mnie to lotto ze bede miala brzydki biust. Jestem matka. Jako miss polonia czy na modelke juz startowac nie bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie chcą? Bo są leniwymi egoistkami i tyle. Poza tym to ta durna pseudo-feminazistyczna moda na butelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektóre idiotki nadal nie rozumieją, że "zwisy" robią się już od samej ciąży późniejsze karmienie ma już potem niewielki wpływ na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jestem matka" A ty myślisz ze te butelkowe nie sa matkami? Bycie matka juz oznacza ze nie jestes kobieta, żona? Urodzenie dziecka juz przekreśla myślenie o sobie? Swoim wyglądzie? Matek modelek nie ma na swiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Idiotki" Poziom matki, kobiety i zony masz zatrważająco niski skoro takim rynsztokowym słownictwem operujesz o innych ludziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zed Leppelin
Boże, co za debilizmy ty czytam :) Feministyczna moda na butelkę :-D Litości. Zajmij się sobą, a nie tym co robią inne mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zed Leppeled
Debilizmy tu*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmie piersia ju 14 msc i powiem tak, piersi mam okropne ale to wina ciazy. Juz w 5 msc ciazy siarka ze mnie az kapala, a ja glupia sluchalam lekarzy i nie odciagalam. Zawsze mialam romiar b a pod koniec nosilam d. Wiec mozecie sobie wyobrazic jak teraz wyglada to. Siostranatomiast karmila 1,5 roku a piersi ma jak nastolatka wiec to nie jest regula najwyrazniej. Ale mimo to chce nadal karmi c, skoro wiem ze to nic nie zmienia w ich wygladzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy ludzie macie z tymi zwisami?? Wszystkie moje znajome karmily piersią i zwisów brak. Pewnie, ze piersi się zmieniają- nawet grawitacja robi swoje:) Ale czy to jest w życiu najwazniejsze? Karmiłam ponad rok, po 2latach od porodu piersi poprawiły się. Oczywiście, ze nie są już takie jak miałam 17lat- ale dla mnie najważniejsze jest, ze mój mąż je uwielbia:) A poza tym są push up-y w końcu, jeśli którejś zależy na adoracji innych mężczyzn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama karmię piersią. Nie krytykuje mm, każda sytuacja jest inna. Niektóre baby na kafe to naprawdę idiotki i hipokrytki. Krytykujecie mm jako niezdrowy pokarm. Ale doradzać zagęszczanie swojego mleka np. kleikiem już jest w porządku. Czy Wy Wielkie Tego Swiata sprawdziłyście z czego kleik jest robiony????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla poprawy humoru. Mojemu męzowi po mojej ciąży z penisa zrobił się zwis. I już wolę mieć piersi zwisy niż jak mój małżonek peniska z pasteliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×