Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Seks jest czymś innym dla faceta niż dla kobiety

Polecane posty

Kobiety na ogół mogły by się kochać z wieloma facetami i to kiedy chcą, jednak tego nie robią, więc coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci szukaja seksu a kobiety milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Assullik2
A weź poleć e-sklep z prezentami personalizowanymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie powiedzialabym ,że to dla nich czysta potrzeba fizjologiczna i ważne żeby sie spuścić. Owszem, potrafia oddzielac seks od milosci lepiej od kobiet, ale to tak nie dziala ze kazdy facet przespi sie z pierwsza lepsza tylko zeby sie spuscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą po 30stce, kiedyś bez więzi emocjonalnej nie mogłabym tego robić. Teraz wystarczy, że jest chemia, facet się mi podoba i gada z sensem, coś mnie w nim podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ciekawe im dłużej się poznajemy platonicznie, tym chemia opada, więc na seks lepiej zdecydować się jak najszybciej, bo wtedy kocham się trochę ze swoim "wyobrażeniem". Wraz z poznawaniem emocje opadają i jakoś tak już się mi odechciewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to widzę tak, ze wiekszosc facetow ma ochote na seks z kobieta, ktora poprostu im sie podoba fizycznie, a wiekszosc kobiet musi czuc jednak cos wiecej, co najmniej jakas chemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie im wystarczy tylko że kobieta jest ładna i mogą mieć w d***e jakim ona jest człowiekiem, jaki ma charakter jake uczucia etc. ale potrafią uprawiać z nią seks. Ona jest dla nich tylko zabawką. Odrzuca mnie od facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to tez nie jest tak, ze oni nie potrafia kochac i nie pragna milosci. Tylko czesto oddzielaja seks od milosci. potrafia uprawiac seks z kobieta, ktorej nie kochaja i potrafia kochac np. swoją żone i juz jej nie pożądać. Oczywiscie zdarza sie,ze i kochaja i porzadaja rownoczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie bardzo wierzę w tę ich miłość. A jeśli nawet kocha, to cóż warte takie uczucie, mając świadomość że inne być może niewinne kobiety służyły mu tylko i wyłącznie do seksu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja nie bardzo wierzę w tę ich miłość." - i słusznie, bo tu nie ma za bardzo w co wierzyć, tzn. wierzyć sobie oczywiście można, z tym że będzie to podobne do wiary w elfy, krasnoludki, skrzydlate jednorożce itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×