Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Seks à raczej jego brak

Polecane posty

Gość gość
Co do rozmów (przypomniało mi'się ) raz usłyszałam "ze powinnam cieszyć się z tego co mam a wszystko innego kiedyś przyjdzie " tylko te kiedyś jak na razie ciągnie się i ciągnie się . Żal mi patrząc na dziewczyny , które rodziły mniej więcej w tym samym czasie co ja i ponownie są w ciąży tzn ze seks istnieje "po ciąży " , rozmawiać z przyjaciółkami i słyszeć ze nie jest idealnie ale jest lepiej z tygodnia na tydzień. Ja mam kwartalniki hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghijklłmnop
a może był to poród rodzinny? mąż był przy porodzie? czasami faceci maja uraz psychiczny, napatrzył się na, nie ukrywajmy, mało piekną sytuacje i teraz mało go kręcisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak było podczas ostatnich zbliżeń , tylko jedno było w miarę udane.... wszystkie z mojej inicjatywy, wiec tak jakby wymuszone. Poród był rodzinny owszem , miał nakaz ze mną być bo ja się panicznie bałam ale stał obok mojej głowy , wszystko inne było nakryty prześcieradłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
R - bardzo mądrze piszesz , na początku owszem naciskałam, rozmowy były ciężkie ale w miarę spokojne , z czasem odpuściłam ale i tak nic nie zmieniło sytuacji. Spędzamy aktywnie czas jak dobrzy kumple i to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-czy podczas tych ostatnich razów miał problemy ze wzwodem? -jak się zachowuje gdy proponujesz mu seks? -czy ostatnio przytył? -może powinnaś wzbudzić w nim zazdrość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dasz sobie radę...kobiety to najsilniejsze ze stworzeń ;P Pozdr ciepło R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Tak miał problem z wzwodem 2. Ciężko odp jednoznacznie , to raczej wygląda tak ze ma czekać bo zawsze coś 3. Jemy bardzo zdrowo , nie widzę wiekszych zmian w jego masie ciała , jesteśmy na codzień ze sobą wiec myślę że ciężko było by to mi zauważyć 4. Tak na prawdę przejelam jego taktykę , w tyg późno kończy prace , a nasze wieczory zazwyczaj to każdy przy swoim tablecie. On gra ja czytam , bądź też pisze ze znajomymi i on na to nie reaguje. Jesteśmy za granicą bez rodzinny większość dnia spędzam z bobo , wieczory mamy dla siebie. Bobo zazwyczaj zasypia po 20 i się nie budzi. Ostatnio zaczęłam wychodzić z koleżankami ale to go nie rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest normalne to brzmi jakbyście się już nie kochali co zamierzasz z tym zrobić? bo ja nie wiem co bym zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W styczniu juz czułam ze coś nie tak jest. I powiedziałam mu ze wracam do pracy , będę szukać czegoś dla siebie i Bobo w sensie mieszkania i ze dla mnie to rozstanie jest nieuniknione. Tego wieczoru kładąc się do łóżka zaczęłam się dotykać i doszło do zbliżenia jego zachowanie się poprawiło w sensie czulosci, pocałunków i tyle. Na dłuższą chwilę. Kolejny raz to nie wypal kompletny , i ostatni w miarę ... bez fajerwerków. I wówczas powiedziałam , że to koniec. Zmienia swoje zachowanie na jakiś czas ale seksu jak nie było tak nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby mu nie zależało na tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwidoczniej tak jest prawda .... cóż nie zawsze w życiu dokonujemy słusznych decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×