Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Teściowa chce żebym oddała ciuchy po dziecku dla biedoty umysłowej!

Polecane posty

Gość gość
15.21 nie trolluj, spier/dalaj jak ktoś juz zaproponował, bo nas nie interesuje twoje głupei pierd/olenie w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty masz anjwiecej do wrózenie, spadaj z tego tematu sk***ysy/ński przypier/dalaczu kafeteryjny. Zero litosci do idiotek, które muszą siać zamet i wiecznie do wsztkiego się do/pier/dolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat brzmial talent autorki ? Czy moze jej bezradnosc ?Skoro zastanawia sie nad tym czy posluchac tesciowej ? Odpowiedz .Ani przez moment nie zastanawialabym sie nad tym .Chce miec drugie dziecko ,dla niego mam odlozone rzeczy po pierwszym .Dla mnie koniec tematu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka -dziękuję za tyle miłych słów ;) aż się zarumieniłam z wrażenia, tylu komplementów nigdy nie dostałam ;) xx gość wczoraj nie wiem czy zauważyłaś, ale ja nie startuję w ogólnopolskim dyktandzie pod twoim patronatem :D więc o co ci chodzi kobieto? napisałam z humorem, często tak piszę komicznie, bo taka jestem "kopnięta" wiecznie uśmiechnięta ;) rzuciłaś się na mnie jak szczupak na blachę, czyżby napięcie przedmiesiączkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt się kobieto na ciebie nie rzucił, może to ty masz napięcie przedmiesiączkowe? Żaden z negatywnych komentarzy nie był skierowany do CIEBIE, tylko do zachwyconych twoim tekstem. Widać, że nie jesteś wcale taka "kopnięta, wiecznie uśmiechnięta", bo nabrałabyś wtedy nieco dystansu do siebie i krytykę byś przyjęła lub po prostu olała. Rzeczywiście, tekst jest przeładowany "zabawnymi" określeniami, ale jesteś tak łasa na komplementy i zaślepiona swoim wielkim ego, że nie możesz przyjąć do wiadomości, że wcale nie piszesz lekko i tekst jest wręcz nieczytelny. Każdy negatywny komentarz, nie ważne jak byłby kulturalny, jest wielką obrazą i "rzuceniem się na ciebie jak szczupak na blachę" i "napięciem przedmiesiączkowym". Swoją drogą, oskarżanie innych kobiet o napięcie przedmiesiączkowe jest tak protekcjonalne i obrzydliwe z ust innej kobiety, że nie mam na to słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś prosta i tępa jak dzida-zarówno twój poziom umysłowy jak i poziom pisarski. Kto dał ci prawo oceniać w taki sposób tych ludzi? Są jacy są i nic ci do tego, czy nigdy nie zaciekawiło cię jakimi epitetami określają ciebie?.... A co do ubrań-to rzeczywiście jak na taką wielką inteligencję,super wykształconą i zamożną mogłabyś się rzucić czym godnym, chyba ze masz taki przerost formy nad treścią że szkoda ci kilku sztuk zużytych koszulek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazam,ze autorka jest po prostu zakompleksiona kobieta,ktora nawet nie potrafi zachowac sie w zyciowej sytuacji.Oczekujac drugiego dziecka,ma dylemat,ze nie chce oddac ciuchow ....hehe to dopiero problem gospodyn domowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha te 3 ostatnie posty pewnie pisze ta sama osoba wielce obrażona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądzę, że nikt tu nie jest obrażony, bo to nie jest temat do obrażania się tylko do oceny twojej miernej zarówno w formie jak i treści wypowiedzi autorko, gość z 11.24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto dał ci prawo oceniać w taki sposób tych ludzi? Są jacy są i nic ci do tego, czy nigdy nie zaciekawiło cię jakimi epitetami określają ciebie?... x Kazdy ma prawo do oceny,nikt nic nie musi dawac. Autorka raczej nie przejmuje sie zdaniem takich osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak boisz sie tesciowej,to oddaj jej caly majatek.Dziwie sie,ze masz w ogole ten problem.Czlowiek myslacy i niezalezny od nikogo,nie ma takich dylematow.Twoj problem,a zrobisz sama jak uwazasz.Po co pytac o glupoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś pisałam 11:31, zonk frustratko nie jestem autorką.Przeczytałam cały temat i z tego co widze to ty się najbardziej tutaj produkujesz.Lecz się idiotko !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ta sama kretynka co rozwala każdy temat, gada sama ze sobą, prowokuje do kłótni, to jakas psychiczni8e chora oaqba, olewajcie ją, bo jest w staniue beznadziejnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki- piszesz super, powinnaś się tym zająć bo fajnie się Ciebie czyta :) Co do tej rodziny to ja jestem w podobnej sytuacji. Nawet bardzo podobnej. Rodzina w prawdzie ma dopiero trzecią pociechę, ale również zero perspektyw. Ja schludnie trzymałam wszystko po synku czekając na drugiego potomka. Poprosili mnie o ubranka. Jasne stać mnie na kupno nowych. Ale ja o swoje bardzo dbałam, kupowałam markowe, szanowałam. Oni nie szanują więc kupiłam im wielki zestaw ciuchów na wagę. Wydałam 150zł ale był ogromny karton ubranek również markowych angielskich. Ja mam teraz swoje a i pomóc pomogłam. Nie oceniam takich ludzi, już przestałam. W dzisiejszych czasach jak jest tak mały przyrost powinno się pomagać takim wielodzietnym rodzinom. Czasem tylko obawiam się o to, że za kilka pokoleń IQ młodych ludzi będzie zatrważająco niskie. Inteligencja nie rodzi wcale albo decyduje się na max 1 dziecko. (oczywiście są wyjątki ) niestety ale rodziny wielodzietne to przeważnie ( tu tez sa wyjątki oczywiście) ale przeważnie to Ci co żyją z zasiłków z lenistwa a nie z braku pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.07.31 chyba cos zle zrozumialam, tesciowa wlasnie urodzila 4 dziecko i starala sie o nie?ile ona ma lat, skoro dorosly syn i jest babcia?chyba cos nie zalapalam x Teściowa popisała się charytatywnością, po wizycie autorki u w/w rodziny. xxx gość wczoraj to ja napisałam, że kariery wielkiej nie wróżę. I od razu krzyk. Poczucie humoru mam, ale (jakbyś była bardziej oczytana), to zauważyłabyś, że ten tekst nie był napisany "lekko". A z błędami (mimo autokorekt) to chyba przesadzacie, że ktoś by dostał jakąś nagrodę. Litości pechowiec.gif Widać, że tylko kafeterię czytacie i nie potraficie odróżnić dobrego tekstu od "chcącego być dobrym". x Ja tutaj widzę tylko jedną literówkę, jedną małą literę zamiast wielkiej i kilka brakujących przecinków. Ewentualnie może jeszcze gdzieś postawiłabym dwukropek, czy cudzysłów. Jeśli ty widzisz błędy, to gratuluję znajomości j. polskiego. No i sama powinnaś zwrócić uwagę na to, jak piszesz. Zaczynasz zdania od małej litery. :) xxx Autorko nic nie dawaj, oni mają OLX dział darmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 10/10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś pewnie jesteś tą trolicą, ktora hejtuje temat- 39 l. i zdecydowałam się na dziecko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trolica która hejtuje wszystko, temat 39 i dzsiecko, piąta rocznica lsubu i wszystko jak leci, to jakiś ułomna osoba, piana leci z ryja od rana do nocy, przypadek dla psychiatry. Nei zwracajcie na nią uwagi o któą tak usilnie zabiega, to chybab jakaś psia mamusia, stara panna, abo jakiś inny odpad społóeczny, wszędzie się przypier/dala, jak poj/ebana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś też zwróciłam uwagę, że ta trolica hejtuje większość tematów, roz/o/p/i/e/p/r/z/a wszystko. Fajny temat nagle przez nią zmienią się w chłam i 2 metry szamba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat do smietnika.Jak pomysle,ze autorka ma taki problem,to mnie smiech bierze.Co do jej stylu pisania,a niech sobie klika......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze ktos napisal wczesniej. nakup ubranek w lumpku. wypierz odprasuj spakuj i daj im. tesciowa przeciez sie nie polapie które ciuchy ktore. za duzo nie wydasz, z nia wojny nie bedzie, rodzinka mimo iz taka niefrasobliwa to mimo wszystko rodzina i sie ucieszy i bedzie was chwalic. a ty swoje zachowasz. no ale klam ze twoje. po twoim pierwszym ;) wilk syty i owca cala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie akurat ta pokrętna narracja nie zachwyca, ale ad meritum. Nie wiem po co utrzymujesz kontakt z ludźmi, którymi tak strasznie gardzisz. Powiedz im, co o nich myślisz, zacytuj swój tutejszy wpis i nie odzywaj się do bezmózgów, żeby Twoja inteligencja nie ucierpiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zleciały się dewotki, co tu nagle autorkę krytykują, ale jak jest temat rodzin wielodzietnych i korzystających z mopsu, to wyzywają wtedy gopsiarskie rodziny od patoli! Nosz qrwa jak im wiatr zawieje tak zmieniają zdanie mendy kafeteryjne, takich nie cierpię najbardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:25 lepiej bym tego nie ujęła. Autorka glupiutka gąska nie potrafi powiedzieć teściowej ani rodzinie, którą gardzi, że nie odda im kilku szmat po swoim dzieciaku i tworzy z tego problem na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre to tu mają problem z rozumieniem tekstu. Autorka nie pytała się "o la boga co ja teraz mam począć kiedy drżę przed nieomylną teściową?" tylko przedstawiła sytuację bo widocznie jest w szoku, że teściówka w ogóle śmiała mieć do niej taki tekst. Sama też bym oczy wywaliła jak rozjechana ropucha co też ta kobiecina ode mnie chce. Co do samego pisania to już nie macie się czego przypierdolić. Jak ktoś powie że mu się podoba jakaś książka bo jest humorystyczna to też jebiecie człowieka z góry na dół bo wam się nie podoba? Serio, niby kobiety a zachowują się jak jakieś wygłodniałe piranie. Za dużo słońca drogie Panie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:20 czyli autorko, nie spinaj się tak. W końcu jesteś taka zawsze uśmiechnięta. A teraz idź pokaz ten topik teściowej i tamtej rodzinie, kto wie może pośmiejecie sie wszyscy razem. Nara smieszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat miszcz buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz mają 4x500+ i czuja się jak Di Caprio na dziobie Titanica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×