Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutassona

Wyznałam mu miłość a on mnie wyśmiał

Polecane posty

Gość gość
ja mam miłości pod obłoki zawsze tak było jest i będzie :-)a i tak najbardziej lubię mieszkać sama ej poważny i to z kotem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musi byc ideal .tylko musi sie podobac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ja miałem podobnie jak powiedziałem kobiecie, z którą byłem w związku, że jestem prawiczkiem. Wyśmiała mnie i rzuciła:( myślałem, że to ta jedyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się ciesz,bo to nie była miłość ,dla mnie to byłby atut i to wieeelki,taki sam jak brak rozwodu czy dzieci z inną babą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bede z kims kto mi sie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta kobieta to była skończona idiotka ,mam nadzieje że to wiesz,jak mogłeś się zakochać w kimś tak pustym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bedziesz, wybzykam cie w tyłeczek i zakochasz sie we mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on nie jest wart ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Każda normalna kobieta brzydzi się prawiczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za bzdety :-) jedna noc i z prawiczka jest nieprawiczek ,wielki problem ,jak ma dobrą nauczycielkę szybko prześcignie burasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smutassona dziś autorko, ciekawa jestem takiego drobiazgu - w jaki sposób Cię wyśmiał. Powiedział Ci coś nieprzyjemnego, zaśmiał się ? w jakim wieku jest orientacyjnie ten człowiek ? Nie chce mi się wierzyć, że dorosły facet tak się może zachować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś co za bzdety usmiech.gif jedna noc i z prawiczka jest nieprawiczek ,wielki problem ,jak ma dobrą nauczycielkę szybko prześcignie burasy x Normalne kobiety nie chcą uczyć seksu tylko chcą doświadczonych mężczyzn co mają wiele kobiet na koncie prawiczków chcą tylko prostytutki ale one się nie szanują więc mogą z nimi to robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mylisz sié pacanie,mój był prawiczkiem a teraz jest najlepszy,takie wycieruchy jak Ty mnie nie interesowały nigdy !,osoby z natury namiętne mają wszystko we krwi ,są gorące same z siebie i niewiele im potrzeba żeby były cudowne w łózku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym co do doświadczenia możesz się nauczyć technicznych pierdół co jest ah tak strasznei skomplikowane co łosiu?bycia zmysłowym i ognistym nigdy się nie nauczysz to się czuje całym sobą ,a że masz ograniczony łeb to i nie spodziewam się po tobie więcej niż przeciętna krajowa ,sajonara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez znam podobna historie. Facet flirtowal z kobitka, az ona mu powiedziala ze jej sie podoba. Niby tez ja wysmial. Ale potem byl dziwny. Tez potem prowokowal i prowadzil tozmowy z podtekstem. Powiedzial, ze ona tez mu sie podoba. To chyba troche glupio, mowic cos takiego osobie z ktora sie nie jest w jakiejs blizszej relacji. On ja pociaga i ona jego i to na tyle. Ona mowi,ze nie wpakuje sie w romans i on tez. Podobaja sie sobie. A dla mbie samej temat jest zamkniety, gdy ludzie sa juz w zwiazkach. I to ze sie pan do Ciebie usmiecha, flirtuje i prowokuje nie jest powodem do tego, aby pchac sie do lozka. To swiadczy o nim, ze ma zone a na boku szuka. Ja chym nie chciala takiego meza, ani faceta do lozka, bo do ponizajace dla mnie: bycie kochanka lub pania na jeden numerek. Swoja droga, to chyba nie fair pidkopywac swiadomie i z premedytacja cudze malzenstwo. Sama bys taka kobiete wywloka nazwala.... a teraz robisz wlasnie cos takiego. A moze ego ucierpiali, ze Cie nie chcial? I teraz na sile chcesz go czyms skusic, zeby udowodnuc sobie, ze mozesz go miec? Ale nie mizesz! Nie kazdy jest idiota i rujnuje sobie zycie z powodu jakies napalonej nawiedzonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację. to nie fair. ale on mi się podoba :-( jak mi nie przejdzie będę musiała zmienić pracę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×