Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marion_Silver

Wypadanie włosów po ciąży

Polecane posty

Gość Marion_Silver

Ile trwa to wypadanie włosów po ciązy? W ciązy piękne, gęste, a teraz lecą garściami już od ponad roku! Nic się nie zmienia, co na to poradzić? Płukanki nie pomogły prawie nic, może dietę zmienić, ale na jaką, bo może od środka trzeba działać, mam tak mało włosów jak nigdy i przeraża mnie to już. Czy to się w ogóle kiedyś kończy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włosy wypadające Prawdopodobnie organizm potrzebuje witaminy B, C oraz diety pełnowartościowej w białko i żelazo oraz cynk . Należy zwrócić szczególną uwagę na uzupełnienie witaminy E, poprawiającej odżywienie cebulek i pobudzającej wzrost nowych włosów. W diecie musza znaleźć się ryby, jaja, jogurty, sery, pestki dyni i słonecznika. Z warzyw i owoców: szpinak, szparagi, groszek zielony, kapusta, fasola, kiwi, czarne porzeczki, maliny, awokado i banany- ostrygi Cynk jest w: - mięsie - wątróbce - orzechach - nasionach słonecznika - rybach a żelazo: • chude mięso czerwone, • drób, • wątróbkę, • żółtka jaj, • rośliny strączkowe, • orzechy, • chleb z pełnego przemiału, • zielone warzywa, szczególnie rzeżuchę i brokuły, • boćwinkę i buraki, • suszone owoce: morele, śliwki, rodzynki. Musisz zmienić swój sposób odżywiania albo kupić sobie tabletki na te włosy z witaminami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób badania na żelazo i hormony taczycy wiele kobiet po ciąży ma problemy z tarczycą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 9 miesięcy po porodzie jest normalne. Jeśli karmisz piersią, może trwać dłużej (prolaktyna włosom nie sprzyja). Jest związane z normalnymi zmianami hormonalnymi, więc żadne wcierki, suplementy ani inne cuda nie pomogą. To, co nie wypadało w ciąży po niej wypaść MUSI. Jeśli nie karmisz piersią a włosy lecą rok od porodu, koniecznie idź do lekarza i zrób gruntowne badania, nie stosuj niczego w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Może masz osłabiony organizm i trzeba sie do witaminizowac. Ja zażywałam kompleks witaminowy Harmonella i po 3 miesiącach stosowania widac było wyraźną różnice, włosy juz tak nie wypadały i były w lepszej kondycji. Sama tez czułam sie lepiej, jak by mi energii przybyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuuuuurwonellla spamerska piiiizdo ty! wypad z tą żałosną reklamą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze pomysle cos z dieta i to cos pomoze, z tarczyca nie mialam problemow nigdy, ale dobra do jakiego lekarza mam isc z wypadajacymi wlosami? zwykly rodzinny wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to trwało dobrych kilka m-cy, robiłaś sobie badania??? Może masz jaikieś wahania hormonów? Próbowałaś suplementów, ja brałam oeparol przez kilka tygodni i efekt był fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON dziadowskie spamówy!!! WON dziadowskie spamówy!!! WON dziadowskie spamówy!!! WON dziadowskie spamówy!!! WON dziadowskie spamówy!!! WON dziadowskie spamówy!!! WON dziadowskie spamówy!!! WON dziadowskie spamówy!!! WON dziadowskie spamówy!!! WON dziadowskie spamówy!!! WON dziadowskie spamówy!!! WON dziadowskie spamówy!!! WON dziadowskie spamówy!!! WON dziadowskie spamówy!!! WON dziadowskie spamówy!!! WON dziadowskie spamówy!!! WON dziadowskie spamówy!!! WON dziadowskie spamówy!!! WON dziadowskie spamówy!!! WON dziadowskie spamówy!!! WON dziadowskie spamówy!!! WON dziadowskie spamówy!!! WON dziadowskie spamówy!!! WON dziadowskie spamówy!!! WON dziadowskie spamówy!!! WON dziadowskie spamówy!!! WON dziadowskie spamówy!!! WON dziadowskie spamówy!!! WON dziadowskie spamówy!!! WON dziadowskie spamówy!!! WON dziadowskie spamówy!!! WON dziadowskie spamówy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie robłam zadnych badan, bo sorry ale nie sadzilam, ze robi się badania na wypadanie włosów?? suplementów tez nie brałam żadnych, jedynie jakieś odżywki, płukanki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falbanica
po ciąży rzeczywiście bardzo ciężko zregenerować włosy po ciąży, dla każdego organizmu to bardzo ciężki czas, ja po ciąży prze dłużysz czas przyjmowałam suplementy, plus odzywki i maski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrobiłam badania i wyszło mi ,że mam powiększoną tarczycę:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jestem 5 miesiecy po porodzie. Mam wizytę niedlugo u endokrynologa oby pomógl:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu zacznij suplementować większe, ale zbilansowane dawki witamin i składników aktywnych, które wzmocnią cały organizm od podstaw? Ciąża to przecież takie przeciązenie, dużo stresu i ciężko zadbać o super dietę, która wszytsko zapewni. U mnie sprawdziła się mamadha premium+ z całym zestawem witamin i olejem rybim, które szybko stawiają na nogi i nie szkodzą maleństwo, wieć i w ciążu i podczas karmienia mozna śmiało brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włosy po ciąży zawsze wypadają, to nic nowego. Trzeba cierpiwie przeczekać i wzmacniać je Biotebalem. Regularność przynosi efekty. Za jakiś czas wrócą do normy, wzmocnią się i zaczną rosnąć nowe baby hair. Grunt, to przestać panikować izacząć działać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×