Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Romantyczna natura

Chce ktos popisac ?

Polecane posty

Gość Romantyczna natura

Ja: kobieta po 40. Sama. Praca dom praca dom. A... nie ... jeszcze net. Ostatni facet to byl wielki niewypal. Dobrze, ze do niczego nie doszlo. Ale bolalo tak samo. Pewnie nic ciekawego. Zwykla banalna historia. Takich jak ja jest tu duzo. Kiedys pisalam z jednym facetem stad. Bardzo mi to pomoglo. Napisalam na kilka adresow tu podanych i kobiet i mezczyzn ale nikt mi nie odpowiedzial. Chce ktos pogadac? pocztagolebia@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caminando
Witaj romatynczna naturo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubisz piosenki Indili ? Teraz ich słucham i mogę tak bez końca Jutro do pracy, mam stresa to się relaksuje Np. Grenh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caminando
Zupełnie nie znam Indili. Do tego momentu nie miałem pojęcia o jej istnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posłuchaj i ocen Dla mnie cool No i ładna z niej babka Grenh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caminando
Fajne, podoba mi się. Ładna, to też fakt. Znasz Gaby Moreno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posluchalem troszeczke, ta muzyka leży m moich klimatach Piosenki francuskie podobają mi się bardziej, muzyka hiszpańska, to ,,hiszpańskie dziewczyny,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczna natura
Dobry wieczor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry wieczór Gersh/Grenh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdziesz jakiegoś fajnego faceta,tylko zamiast znajomości w necie zacznij coś robić co lubisz lub wybierać się w jakieś stałe miejsca(np uprawiać jakiś sport czy taniec)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy kto i czego szuka,ażeby podpisać,porozmawiać NET wystarczy , na piwo i sex juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ona 45 l
Cześć :) Jestem w związku, który przeżywa kryzys. Jak to się skończy, nie wiem. Może też będę osobą samotną. Jednak mam wrażenie, że net tylko pogłębia samotność. Nawet jak zaczniesz z kimś korespondować, to po kilku, kilkunastu listach znajomość się urwie. Znów przezyjesz zawod, że ktoś Cię odrzuca. Chyba dobrze jest szukać kogoś w "terenie" :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czemu tu zaglądasz skoro tak mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ona 45l
Zaglądam tu, gdy mam chwilkę na kawę. Ale zauważam, ze chętnych do rozmowy brak, stad też moje wnioski. A jeśli nawet ktoś się przytrafi, to na krótko. Taka specyfika internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że zbyt pochopne wyciągasz wnioski, trzeba tylko trafić na właściwą osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ona 45l
Tak jak 6 w totka ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogoś szczerego i życzliwego, zapewne tak ale i szóstki ludzie wygrywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczna natura
To prawda, ze w necie znajomosci zanikaja. Ale to samo robia te dookola nas w zyciu codziennym. Tez zanikaja. Nie zawsze dlatego, ze ktos Cie odrzuca. Ludzie pracuja, nie maja czasu. Sprobuj jeszcze raz a moze wlasnie tym razem Twoja znajomosc przetrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szczere rozmowy
a moge to być ja? lubie rozmowy i korespondencje, ale moja żona się do tego nie nadaje. Czy szukasz osoby wolnej i dostępnej fizycznie? czy musi to być ktoś w pobliżu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wiem co mówie
6ki nikt naprawde nie wygrywa, to tylko sztuczki PR aby z naiwnych ludzi kase ściągać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczna natura
Nie szukam osoby wolnej i dostepnej fizycznie. Zalezy mi glownie na rozmowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szczere rozmowy
Jak tak to jestem dostępny do szczerej rozmowy. Może na GG zaczniemy? czy wysłać maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczna natura
Maile. Nie lubie glosno gadac. Sasiedzi chca spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczna natura
Podnosze. Czytajac topiki w tym dziale nieustannie odnosze wrazenie, ze panowie, ktorzy tu pisza zupelnie nie znaja psychiki kobiet. To jest nawet bardzo prawdopodobne. Gdyby znali to umieliby znalezc partnerke i nie pisali tutaj. Tak sie zastanawiam czy my kobiety, ktore tu pisze rownie zle znamy psychike mezczyzn. Moze tak wlasnie jest skoro jestesmy same. Jakie bledy robimy? Co najbardziej zraza potencjalnego chetnego do znajomosci. Co skresla nas juz na wstepie? Jest tu ktos chetny do wymiany opinii?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę wyjątkowo szczery ,jestem chętny na wymianę płynów ,może być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka kobieta Jestem
Czy jest tu ktoś? Nie mogę spać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość k45l
Mnie się wydaje, że znamy mężczyzn i mężczyźni znają nas.. Szkopuł w tym, że nie bierzemy pod uwagę tych różnic. Każdy żyje swoim. Kiedy mija młodzieńczy zachwyt, młodość, uroda, czar, a pozostaje codzienna szarość życia takim jakie jest na prawdę, nikomu się nie chce wyjść poza własne przyzwyczajenia. Facet siedzi przed tv i jest najszczęśliwszy jak kobieta nie gdera, a kobieta szczęśliwa jest jak on zrobi swoje koło domu i w pracy.. i może go nie być blisko. Znam wiele takich małżeństw, co żyją niby razem a jednak osobno i są to ludzie w dojrzałym wieku. Sztuką jest podtrzymywać uczucie i przyjaźń z mężczyzną, bo inaczej to klapa! Wybiera piwo, tv, kumpli, a my jesteśmy tylko sprzętem, który wykonuje domowe czynności :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczna natura
Nie bez powodu mowi sie, ze szarosc zabija. Ze monotonia zatruwa zwiazek. Jak jest zbyt szaro i zbyt nudno to ludzie zaczynaja szukac czegos na boku. Albo nawet nie szukaja. To sie samo znajdzie. Pojawi sie gdzies wczesniej czy pozniej. Z drugiej strony na ile mozna isc na ustepstwa aby jednoczesnie zachowac dobre samopoczucie i za bardzo nie rezygnowac z siebie. Net daje mozliwosc pogadania anonimowo. Nie musimy sie znac i nic nie musi z tej rozmowy wyniknac. Jak rozmowa przestanie interesowac to zawsze mozna wylaczyc komputer. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyjemy w takim świecie ...gdy coś nudzi ,,wyrzuca sie do kosza" to smutne....mało kogo stać by się postarać, naprawić , odkryć się na nowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×