Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

biorę ślub z jedynym facetem jaki tylko mnie chciał ktoś jeszcze

Polecane posty

Gość gość
Wyżej - no tak, ja też slubu nie chce, tylko pisze, że jak kobieta jest konkretnie zainteresowana zwiazkiem malzenskim to niech nie czeka dlugich lat. x To niech się określi na początku i po kłopocie, ja zmarnowałem 4 lata z kobietą którą kochałem, od samego początku mówiłem że ślub wykluczony, bo raz nie jestem wierzący a dwa nie wierzę w instytucję małżeństwa i niby to zaakceptowała, a po 4 latach stwierdziła że ona jednak chce ślubu i odeszła do innego, takiego co jej ślub dał po 6 miesiącach, efekt tego taki, że jest dziś rozwodniczką z dzieckiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle czy oni potrafią kochać tak jak kobiety x To teraz mi wyjaśnij co to za kobieca miłość jeśli gdy nie otrzymacie tego czego chcecie, w tym przypadku ślub, to odchodzicie do innego? To nazywasz miłością? Nie ma czegoś takiego jak miłość, jest tylko fascynacja, zakochanie, a potem jeśli będziesz mieć szczęście będzie co najwyżej przywiązanie, faceci przywiązać się potrafią, bo to leży w ich naturze, kobiety tego nie potrafią, one zawsze szukają tylko emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×