Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niemoc

niemoc

Polecane posty

Gość gość
Ja nie lubię c**ek na zero, mało kobieco to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemoc
A wg mnie kazda cipka jest fajna :classic_cool: i z wlosami i bez, i taka siaka czy owaka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemoc
Nie wiem, mi tylko zalezy zeby moj byl podciety. Reszta swiata mnie tak naprawde na ta chwile nie interesuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemoc
Swiat przeciwko nam, postow nie widac. Dzieki za dotrzymanie towarzystwa:) drnc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc niemoc :) mój też ładnie podcięty więc problemu nie widzę :/ Raz się ogolił by mi pokazać, że można, a mi się przykro zrobiło, lubię jego włosy łonowe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No trochę dziwnie to wygląda, zwłaszcza u dojrzałej kobiety, taka trochę dziewczęca cipka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubisz facetów ogolonych na zero? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemoc
Ps ja dzis swojemu awanture zrobilam bo brode zgolil i tez mi sie przykro zrobilo 😭 Ide, pa Szczurku. Bedzie dobrze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemożliwe jesteście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Niemoc :) miłych snów :) Nie cierpię ogolonych na zero xD Uwielbiam włosy, a najbardziej to lubię owłosione męskie łydki :D a włosy łonowe cholernie mnie kręcą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio? Ja zawsze miałem kompleks na punkcie owłosionych łydek,zawsze zazdrościłem tym, którzy mają mniej bujne owłosienie : p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze czekam do lata aż faceci zaczną nosić krótsze spodnie... Ogólnie nie cierpię lata, a jeśli na nie czekam to tylko dlatego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też lubię lato tylko dlatego żeby móc podziwiać kobiece wdzięki. Stopy, nogi, tyłeczki, raj dla oka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego kompleks z powodu owłosionych łydek? Skoro jesteś facetem to znaczy, że będziesz bardziej zarośnięty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu nie lubię tych włosów, na szczęście na rękach i klacie nie mam zbyt wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubisz na plaży podziwiać półnagich facetów? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię :p Faceci mogą lubić chodzić na plażę, bo panienek chcą się naoglądać, a kobiety nie? Takie trochę głupie myślenie... Trzeba jakoś pobudzić wyobraźnię xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I na co najbardziej zwracasz uwagę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na owłosione nogi i ten paseczek od pępka w dół, na plecy i na stojące sutki jak wyjdą z zimnej wody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko stanie sutków obserwujesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety tak :p ale powiem, że mam ochotę stanie czegoś innego zaobserwować :D Ehh... Mam zawsze ochotę pogłaskać takie łydki :p Mój się tylko wkurza jak go smyram po łoniakach :p jeszcze czekam aż mu odrosną na takie bujne jak miał wcześniej, jak taka poduszeczka :) sprawił mi przykrość goląc się :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czuje się o wiele bardziej komfortowo gdy jestem wygolony :) Ale to stanie "czego innego" to masz oczywiście na myśli w odniesieniu do innych plażowiczów? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spojrzę z ciekawości, ale żadnego jeszcze nie złapałam jak mu stoi. A to podobno faceci są wzrokowcami :p chciałam się wybrać na plażę nudystów, ale tam młodych ludzi podobno nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty pewnie jesteś trochę po 20-tce, mam rację? :p Nawet nie wiesz jaki to dla faceta jest kłopot bronić się przed wzwodem w miejscu publicznym, wam o wiele łatwiej ukryć podniecenie :D Aż tak lubisz podziwiać penisy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Równe 20 lat :p może niekoniecznie penisy, ale "oznaki zainteresowania", tak to ujmę xD a stojące sutki też ciężko ukryć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak mam doskonałą intuicję :D Ja lubię na plaży obserwować odznaczają się cipkę na majtkach od kostiumu ;) To musisz spróbować wywołać u któregoś z plażowiczów taką oznakę, tylko z facetem u boku może to być ciężko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od razu można poznać sfrustrowaną seksualnie 20-latkę xD A faceta u boku na razie nie ma, dorabia w innym kraju więc na plażę sama się wybieram :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli niestety cipka jest samotna i tęskni za penisem? Nie korci cię na tej plaży żeby posunąć się krok dalej niż tylko patrzenie? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×