Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wózek trójkołowy czy czterokołowy?

Polecane posty

Gość gość

Jakie polecacie? Nie planuję z dzieckiem dużych wypraw, co jest praktyczniejsze, co lepiej sprawdza się w codziennym użytkowaniu? Jakie macie doświadczenia i co mogę doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście miało być co możecie doradzić, nie co mogę doradzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę 4 kołowe ze skręcanymi przednimi kołami - miałam okazję prowadzić trójkołowca i nie wspominam tego dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za podpowiedź :) Ktoś jeszcze się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czterokołowy, miałam trójkołowca i był zaskakująco wywrotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie 4. Miałam 3 i był tak sobie stabilny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, dzięki dziewczyny :) A powiedzcie mi jeszcze czy 4 sztywne koła czy dwa przednie skręcane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam sztywne, skrętne może sprawdzają się w supermarketach, ale w terenie, parku, lesie czy na plaży jest dużo gorzej prowadzić. I też najlepiej jak koła przednie i tylne są w 1 rzędzie bo wtedy przednie torba drogę tylnym. Pomocne przy śniegu. Polecam Emmaljunge city cross

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiekszosc ma teraz skretne z mozliwoscia zablokowania :) ja nigdy nie blokuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam skrętne z możliwością blokady na sztywne (polski wózek jedo fyn). Sprawdza się i na zakupach i na spacerze w lesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, to muszę to jeszcze przemyśleć :) dzięki za podpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 kołowy - 3 kołowe są nie stabilne, widziałam jak rosły 2 latek przewrócił taki na bok swoją masą... Zawsze zskretnymi kołami ( te mają blokadę kół co przydaje się na spacerach po lesie)... Ja jestem zwolennikiem papowanych kół bo wtedy i błoto i śnieg nie straszne.. Dobrze żeby wózek miał amortyzatory z tyłu... To mówiłam ja matka trojga dzieci :-) Ja obecnie mam britax B- motion wygoogluj go... Moim zdaniem ideał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgadzam się, że 3 kołowe są niestabilne, mam spacerówkę od Quinny 3 kołową i nie jest ani trochę wywrotny, nie giba się na boki, dobrze się prowadzi, oczywiście koła skrętne- dużo łatwiej prowadzić wtedy wózek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wybralam dla 1 dziecka quinny speedy, czyli 3 kolowy. Bylam bardzo zadowolona. Nie bylo zadnych problemow. Natomiast teraz dla 2 dziecka biore Tako Jumper Light - ze wzgledu ze sie przeprowadzilismy i mamy duzo piachu na osiedlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie 3kołowy jest nawet lepszy niz 4, mysle ,że to zależy od kazdej osoby indywidualnie, ale dla mnie lepiej sie sprowadzi tez z 3 kołami:) sama wybrałam wózek od quinny speed i nie mam zastrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zwolennikiem papowanych kół x Co to? Pokryte papą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisiazduzegomiasta
Ja polecam osobiscie wózek czterokołowy z firmy Venicci. Ja mam model Soft Denim Grey, wózek jest wielofunkcyjny, ma duży fotelik samochodowy do 13 kg. Cały wózek bardzo lekki. Nie zamieniała bym go za żaden inny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się trochę bałam trójkołowca choć niektóre dziewczyny go chwalą, dla mnie bardziej liczyło się to żeby sprawdził mi się na nierównościach bo wokół osiedla mam jeden wielki plac budowy, zanim się przedrę na chodnik trochę trwa więc wybrałam x-lander x-move, ten to sobie wszędzie poradzi , nawet na piachu na plaży go w wakacje testowałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Dla mnie lepszy jest czterokołowy , jakos te trójkołowe mi nie podchodzą, dlatego wybrałam anex sporta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wole czterokołowy - mamy anexa i jestem bardzo zadowolona. Wózek jest lekki, wygodnie się go prowadzi i koła dają radę po różnego typu powierzchniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beaatka

Cztery koła z Anexa - bezkonkurencyjny, piękny i poręczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Ja mam z Anexa spacerówkę xair i ma cztery koła . Jest bardzo zwrotna , lekka i kompaktowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

mam 4 koła w anexie, aczkowlwiek, czy to ma jakies znaczenie oprocz wygladu? nie wiem, nie jeździlam trojkolowcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
Dnia 24.06.2019 o 09:57, Gość gość napisał:

mam 4 koła w anexie, aczkowlwiek, czy to ma jakies znaczenie oprocz wygladu? nie wiem, nie jeździlam trojkolowcem

Ja jeździłam i wydawał mi się mnie stabilny ale to tylko moja opinia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×