Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Intera

Sprytne posunięcie...

Polecane posty

matu, to na pewno fan, a może raczej fanka?:D Kobieta zakochana jest zdolna do wszystkiego :P I tataj możemy ją usprawiedliwić, bo w miłości wszystkie chwyty dozwolone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam z tym nic wspolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Intera nic nie rozumiesz. sympatycy matu niszczą ludzi, ty z nim sympatyzujesz. Ostatnie pytanie: pod jakim nickiem udzielałaś sie wcześniej ?? Jesteś zalogowana i zlokalizowanie ciebie będzie dziecinnie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...otóż nie, nie ma tu takiej kobiety która miałaby mieć powód, za to jest pewien gość który nienawidzi w sposób po prostu niezdrowy, i wierzy w coś co sobie sam wmówił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
In skąd wiesz o mnie takie rzeczy? Co w tym złego że chciałbym taką sukienkę cudną zsunąć na Twą talię i językiem spaść na Twą kobiecość i pić czerwone wino cierpkie, ale jakże słodkie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hahaha, co do sympatyków, to ktoś mi tutaj pochlebia :) bo piszę od czasu na kilku tematach, ale nie mam jakichś zażyłych znajomości, raczej "wolny strzelec" jestem ....ale gdybym miał to byłoby mi miło :) ....natomiast ktoś próbuje budować jakiś obraz grupy która mnie hejtuje, ale z kolei tak jak nie mam tutaj przyjaciół nie mam też wrogów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to niszczą ludzi? Nie mam pojęcia o co chodzi. :( Kim oni są i co tutaj się dzieje? Jakie to ma znaczenie, czy miałam jakiś nick wcześniej, czy nie? Nawet jak miałam, to nie byłam tutaj zauważalna i nikomu na odcisk nie nadepnęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Intera co pisałaś z pomarańczy aby torować droge matuzalemowi0325?? Udzielałaś sie wcześniej jako niebieska zieleń i z pomarańczy namawiałaś do samobójstw ?? Wklej tematy gdzie udzielałaś sie z gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo zaloguj się, najpierw spamowałeś ósemkami, a teraz pozostałymi cyferkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....hahahaha o ile miałem jakiekolwiek wątpliwości to motyw namawiania do samobójstwa jest jednorazowy i niepowtarzalny :))))) ...chłopie po prostu wyłącz internet skoro Ci szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy moze byc czarna? poza tym bardzo chetnie. gdyby mnie jeszcze ten spam nie wqrwial to nawet moglbys zanurkowac w widocznym sluzie. mamy deficyt wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
In, jestem na kafe w prawdzie niedługo, ale troszeczkę wiem:) Nic złego nie ma w tym, gdy mężczyzna patrzy na kobietę i ma ochotę zdjąć z niej sukienkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...poproszę jeszcze o wyśmiewaniu choroby, pisaniu o matce, o poprawności politycznej i białych rękawiczkach, o SBeku i pedofilu ... nie żałuj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Może być, mam mleko:) W zamian dam Ci wodę, chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreska... pokaż że masz jaja i wklejaj z zalogowanego, kiedyś miałeś więcej odwagi aby się do tego przyznać czy nawet się tym chwalić :) ...a nie podsrywasz z pomarańczy jak gówniarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce mleka. moze byc gesty naturalny jogurt i woda. nie jestem kreska ani przecinkiem. jestem gosciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matu, czy to nie jest ktoś z mod...(całe słowo zostało uznane za spam) przypadkiem, bo w przeciwnym wypadku już ktoś zrobiłby z tym porządek, co innego mają do roboty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matuzalem0325 będziesz płacił cene dopóki nie zejdziesz z tego świata za krzywdy których dopuściłeś sie ty i twoi sympatycy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie myślicie, że to wilk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurfa, co za debil, nie ma nawet z kim słowa zamienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta kafeteria, to g****o!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie ja. jestem kwasem ale mam swoje zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś lecz się psycholu, to już najgorsze stadium z możliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no cóż przewijanie to jest jakaś upierdliwość, ale co poradzę że ktoś żyje kafee jak realem i nie potrafi sobie poradzić ze sobą ... to zatruwa życie innym ... ...nie Intera to nikt z moderacji, oni sprzataja ile mogą ale ten gość to robi na paru tematach i jest szybszy od nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz do mnie In, i sukienki nie zmieniaj...chcę w niej pływać, w Tobie pływać, pić, smakować, ciepło brać z ud, z motyla zapach, z łechtaczki przykład. Nawet gdy stracę siebie...po raz kolejny. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo, nie rób z siebie idioty. Przestań spamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matuzalem0325 trollu w białym kołnierzyku twoje pomocnice każdego hejtują z pomarańczy, a tobie droge torują abyś pławił sie i brylował kosztem kogoś. Przyznaj sie i miej odwge ilu ludzi zniszczyliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
policze ile razy umarles. kilka. wiecej. duzo za duzo. ide do zywych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprytne posunięcie,bo kawy nie ma w tytule,tylko w pierwszym poście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×