Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Intera

Sprytne posunięcie..

Polecane posty

Gość gość
Temat sprzed roku nawet wygrzebałeś nołlajfie.:D Ale chętnie poczytam, rżnące się ciotki to może być coś.:D A wy przeżywajcie dalej jakbyście tak nie srali na forume, to by może tu cokolwiek jeszcze było poza tematami sprzed roku.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak macie gęgusia, debile forumowe.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No poczytałem temat od nołlajfa i te okropne rżnące się ciotki.:D Po lekturze myśl mam taką jak można całkowicie zajebać niezłe forume w ciągu zaledwie roku czasu.:D Brawo debile, ciotki nie piszą i macie tu teraz raj na ziemi a świetne tematy kręcą sie az się zesrają.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zniszczyliscie Wilka, Ciotki, Widmo, Koke, Sil i Pewną. Teraz rżnijcie się między sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kłam nikt normalny nie przeczyta żadnego wilczego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obok jakiś nołlajf aż nowy temat założył.:D Macie teraz z***bane forum spamersko-hejterskie, zamiast erotyczne i możecie srać na własnym dziele.:D Ale ciotki nie piszą, co za sukces.:D Nie wiem czy ten debilizm to przez to, że to forum bab, ale już nie chce za bardzo podpadać.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tematy się kręciły do chwili gdy ciotunie nie uznały że czad na powrót pełną gębą cioteczko udajesz faceta? :D żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdzie nie powiedziałem że jestem normalny.:D Inaczej co bym tu robił.:D Forum z***bane debilami, ale ciotki nie piszą, sukces w chuj.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest forum na tasiemce idioto/idiotko wreszcie zacznie spełniać swoje funkcje -PORADY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie tematy się kręciły bakłażanie? Ciotek nie było to wyzywaliście Silenę i Pewną. U Wilka same trole. Pojawił się opiekun Widmo.;Jeb hejt. Xxxx Piszcie erotycznie z wiatrem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, przecież mówiłem że jestem ciotka.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przypadkowy wylogowany obrońco gdybyś nie zauważył każda która tu pisała była gnojona przez uwielbiane przez ciebie cioteczki może idź do moteliku zobaczyć jak się to robi całkiem świeża akcja a może na kawę z Wadera tam też dzięki nim butki "przyjemnie" zanim tak zaciekle zaczniesz bronić dowiedz się czegoś więcej (pewnie wawo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w tytule działu jest "porady erotyczne" debilu?:D Co jeszcze wymyślisz żeby wasze sranie tu uzasadnić?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdzie nie będę łaził, w d***e mam ciotki i ciebie.:D Jedynie widzę co widzę, z***bane do cna forume i debili cieszących się z sukcesu.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podziękuj Arkowiczom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pojeeepaaani jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porady erotyczne:D debilu, co ci poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisanie o Arce podzieliło forumowiczow na tych lepszych i gorszych ludzie się podpuszczali nie dziwota że teraz hejt leci na cioteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hajabuza93 wczoraj Bym zapomniała z tej rozpusty o kapuście. W koryto kapuśniak dano.Zasypałam obficie kminkiem,przeciw niestrawnościom.oczko.gif Bydło sobie chwali.Proszę się nie wstydzić. Nawet muzykę z głośników zrobię. http://youtu.be/lqbFWLKjlP4 A wszystkim pozostałym udanego weekendu.lapka.gif gość wczoraj Haja serduszko.gifsmiech.gifsmiech.gif wadera69 wczoraj Dzień dobryusmiech.gifusta.gif Biorę kapuche. Gęsi to lubiąserduszko.gif ...Keep the beast in my nature under ceaseless attack... Insomnia Faithless gość wczoraj hajabuza93 dziś hajabuza, ty to jednak jesteś k**wa, kpiny z Magdy i to tak prostackie, że żygać się chce. Aleś ty wredna, że takie coś może chodzić po świeciepechowiec.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie tematy się kręciły bakłażanie? //// Ciotek nie było to wyzywaliście Silenę i Pewną.///// ---to że ich nie było na niebiesko to o niczym nie świadczy. Pewna zawsze podejrzewała ciotki a Ewie napisała to wprost. xxxxx ////U Wilka same trole.//// Pojawił się opiekun Widmo. Xxxx Do Wilka od miesięcy nie tylko niebiescy ale ani nawet trolle nie wchodzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może tobie podziękuję?:D Jakbyś siedział na d***e i pisał swoje wypociny z uśmiechem na ryju zamiast srać i przeżywać po kątach to byś teraz nie beczał, że masz syf.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CZEMU U HAJABUZY NI MA TROLI I SPMAU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
czyli to wszystko moja wina? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spiertalaj na Arkę Najeczku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
a jak nie to co ? :( pewnie nic , bo groźny jesteś tylko tam za monitorem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty spiertalaj psycholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie było hejtu i spamu, ale ciotki są zazdrosne o każdego, więc polazła eve i zaczęła robić syf. Tak im przeszkadzał ich temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u hajabuzy nie ma troli i spamu bo spam jest tylko dla Ciotek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najszybszy w mieście 2015.03.06 Zaprawdę powiadam Wam. W niedalekiej przyszłości pojawi się między Wami internetowy Noe. Który gdzieś w czeluściach wirtualnego świata zbuduję Arkę, na którą zacznie przygarniać zagubione wirtualne owieczki. Będzie to robił głównie poprzez ciemnowłosego Anioła. A cały ten Kafeteryjny bałagan zostanie zniszczony poprzez coraz większą pogardę, chamstwo, dwulicowość i hipokryzję. spioch.gif Nawróćcie się..... Jest jeszcze dla Was nadzieja spioch.gif X Tam jest twoje miejsce hipokryto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×