Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do spamerów.

Polecane posty

Gość gość
matu i ci którzy mu pomagają z pomarańczy już zostali zgłoszeni gdzie trzeba. Przekonamy sie kto dłużej wytrzyma. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martha daj sobie spokoj. Żeby było takie problemy jak podszywy Wilka dyrektora Ero :-D WEZ walnij się w ten zakuty łeb i wyjdz w koncu na powietrze... Wode i tak oszczędzasz nie tylko w powodu suszy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O! k****a!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Publicznie to Ty się możesz zesrać lub odwołać przez okno. To Ty spamujesz i terroryzujesz całe forum ale damy sobie z toba radę. Kiedyś zgłosił cie agent dziś ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Martusia :) <3 :D im miss YOU ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego to człowiek z nudów nie zrobi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Ja sobie spokojnie prowadze swoj temat WPNK i dopoki nikt mi go nie zaburza zyjemy w pokoju. Wypowiedzialem sie na tym temacie bo zostalem nieslusznie pomowiony w tym wpisie gość dziś od dawna Wilk spamuje pechowiec.gif Odpowiedzialem na niego swoim WILK_1946 dziś @gość dziś To napisz na ten adres ppoczta@wp.pl do moderacji z prosba o sprawdzenie czy z mojego IP jest jakikolwiek spam czy hejtowanie z pomaranczy. Jesli odpisza ci ze nie to publicznie mnie przepros tak byloby honorowo. Nie sadzisz??? I Tobie proponuje to samo co autorowi tego pomowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłosiłeś już mnie czy się jeszcze wahasz? może idź na policję albo pogotowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×