Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wilk wreszcie wyjdzie do reala :D

Polecane posty

Gość gość
do WILKA;widzę kolego że prezentujesz swoimi postami bardzo niski poziom swojej osoby, no cóż właściwie to twoja prywatna sprawa ale myślę, że każdy jest w stanie ocenić twój poziom merytoryczny wypowiedzi nie wspominając o kulturze słownej i umiejętności dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz prowadzić dyskusje tylko ad techniczną stroną blokowania stron to nie pisz wiadomości dotyczących zupełnie czego innego bo wtedy ktoś może ci odpowiedzieć. Jednym słowem LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martha nie schlebiaj sobie bo każdy widzi jaką horągiewką jesteś. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak krew
Jestem tu by powiedzieć wam: miłość, dobro i cierpliwość Jezusa do was nie ma granic, to on jest tym czego Ci zawsze gdzieś tam na dnie serca brakowało, to za nim była ta tęsknota kłująca Cię gdzieś od czasu do czasu, to stąd ten smutek gdzieś na dnie radości nie męcz się dłużej, już dziś zacznij modlić się o prawdziwą bliskość z nim, a gdy zostanie to spełnione gwarantuję Ci że oszalejesz ze szczęścia, to jest coś czego się nie da z niczym porównać, jestem wdzięczna za szczęście które eksplodowało w mojej dotąd smutnej i znudzonej, pełnej strachu duszy. On da Ci to czego nie da Ci nikt inny, nigdy, prawda krzyczy do Ciebie właśnie teraz, właśnie po to żebyś od tego, dokładnie tego momentu zaczął nowy lepszy etap, etap który doprowadzi Cię do milion razy lepszego zakończenia niż kiedykolwiek dla siebie przewidywałeś, rozumiesz? Mówię to serio i mówię to do Ciebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wilku nie poznały się jeszcze może ze trzy osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak krew
Jestem tu by powiedzieć wam: miłość, dobro i cierpliwość Jezusa do was nie ma granic, to on jest tym czego Ci zawsze gdzieś tam na dnie serca brakowało, to za nim była ta tęsknota kłująca Cię gdzieś od czasu do czasu, to stąd ten smutek gdzieś na dnie radości nie męcz się dłużej, już dziś zacznij modlić się o prawdziwą bliskość z nim, a gdy zostanie to spełnione gwarantuję Ci że oszalejesz ze szczęścia, to jest coś czego się nie da z niczym porównać, jestem wdzięczna za szczęście które eksplodowało w mojej dotąd smutnej i znudzonej, pełnej strachu duszy. On da Ci to czego nie da Ci nikt inny, nigdy, prawda krzyczy do Ciebie właśnie teraz, właśnie po to żebyś od tego, dokładnie tego momentu zaczął nowy lepszy etap, etap który doprowadzi Cię do milion razy lepszego zakończenia niż kiedykolwiek dla siebie przewidywałeś, rozumiesz? Mówię to serio i mówię to do Ciebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba być nieźle p*****lniętym aby na niszowym forum o kupie oczekiwać treści górnych lotów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lol ?Ale czemu Ty się chcesz dogadywać ? Masz pretensje do administracji danej firmy że kazała polokować adminą ogame? Hyh ja się im nie dziwie, bo ludzie zamiast robić to co do nich należy to popychają głupoty 8-/ f8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z Wilkiem? Pewnie wkurzony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ekscytuj sie tak, bo matu i jego sympatycy też nie popiszą i nie mają jak ludzi hejtować :D nie tylko koleś z ogólnej wie jak blokować hue hue hue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk jeszcze was załatwi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszcie piszcie hejterzy póki jeszcze możecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może kafe w końcu zlikwiduje możliwość pisania z anonima gościa i nastąpi zgon trolli, hejterów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martha słonko więcej wiary. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×