Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość eska

panowie czy spodobał by się wam mały biust 65E?

Polecane posty

Gość gość
nie uważam aby taki biust był imponujących rozmiarów i powodował bóle. Sprawdzone z autopsji. A pokazywanie zdjęć z takich stron jak sklep z bielizna jest mało wiarygodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 193
Dla mnie wielkośc piersi nie ma znaczenia Może być to zarówno miseczka 65 B jak i 65 E czy 70 G przeszkadzałoby mi gdyby panna miała miseczke 80 albo 90 czyli 80 D odpada 65 , 70 jest w porządku ale 80 to jest za dużo i tyle.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 193
czyli zwracam uwagę na liczbe , a nie literę litera moze być niemal dowolna , a liczba tylko 60 , 65 , 70 jak jest wiecej niz 70 to już nieciekawie sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się podoba ogromnie bo sama mam taki i oczywiście nie znam żadnego lepszego. Mój facet już się do tego przyzwyczaił i na pewno nic nie ma przeciwko temu mojemu rozmarze biustu. Nie wiem czy dobrze językowo to napisałam ale i tak chyba wiecie o co mi dokładnie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawictwo pospolite 193 źle myślisz. A co z wysokimi kobietami? One mimo iż szczupłe to nie są tak drobne jak te niskie. I 75 jest dla nich odpowiednie a figurę mają dalej fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
65 E to nie jest mały biust.. Mały biust to miseczka A ewentualnie B Ktos się chyba Pameli Anderson naoglądał i wpadł w kompleksy.. =d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma czegoś takiego jak miseczka A czy B, literka nic nie znaczy bez cyfry. sam zobacz jak to jest z ''miseczka D'' na tych zdjęciach, niby ta sama miska D a rozmiary są różne http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/266d306788a46db8.html x taki biust 65E (30E) jest tak pomiędzy biustem 65D (30D) a 70D (32D) X Ps. 28d = 60d 30d = 65d 32d = 70d 34d = 75d 36d = 80d 38d = 85d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a 75D to mały czy średni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
75D średni, mały to od 65D i mniej według mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×