Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość1116

Paraliżujący strach przed dentystą.

Polecane posty

Gość gość
Naprawdę dobry stomatolog z Rzeszowa- www.nzozalmadent.pl. Nigdy wcześniej nie byłam tak zadowolona z usług dentysty, jak teraz. Bezboleśnie, szybko i za ludzki pieniądze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkąd zmieniłam stomatologa, przestałam się bać chodzić na wizyty. Dużo zależy od podejścia lekarza. U www.stomatologia-jankowscy.pl znalazłam empatię i wyrozumiałość w stosunku do moich wyolbrzymionych lęków. Leczą bezboleśnie, delikatnie i fachowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam kiedyś to samo - też strasznie bałam się i unikałam dentysty. Później jednak przekonałam się, że jak się trafi na dobrego specjalistę to leczenie odbywa się bez bólu. Teraz chodzę do jednej pani stomatolog, zawsze biorę znieczulenie i nic nie czuję - mogę spać na fotelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do dentysty w Grzybowie http://stomatologkolobrzeg.com.pl/ i bardzo jestem zadowolona z jakości opieki dentystycznej. Cenowo też było zupełnie ok, dlatego nich się trzymam. Czuję się tam bezpiecznie mimo że tez nie przepadam za wizytami u dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strach jest tylko na początku a jestem mega bojaźliwy ogólnie ale przechodzi od razu gdy tylko stomatolog zaaplikuje znieczulenie,odcina cię od wszystkiego,pamiętam jak bałem sie wyrywania 8-mek,i to były w środku dziąsła jeszcze nie wyszły i poszło gładko i bez bólu,poźniej też nic jedynie opuchlizna 3 dniowa bo nie przyłozyłem lodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli o okolice Szczecina chodzi to w Przecławiu wybrałam gabinety dentystyczne Medentes http://medentes.pl Mają u mnie plusy za profesjonalizm i dobre podejście do pacjenta, od dawna u nich się lecze i mam zamiar kontynuować leczenie u nich dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria Nowakowska
Ee tam ;) Nie ma się czego bać jeśli chodzi o dentyste ;) Chociaż... ja się też tak bałam. Jak wchodziłam do przychodni stomatologicznej i czułam ten zapach, to od razu miałam ochotę uciekać. Ale trafilam na bardzo fajny gabinet u siebie w Łomży- Centrum Demed . Profesjonalni i bardzo mili dentyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od paru lat chodzę do wrocławskiego centrum stomatologicznego Margo http://margo-stomatologia.pl/ i jestem zadowolony z efektów leczenia. Duży plus za fakt że, mają tam możliwość rozkładania należności na raty, są też różne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś o tym wiem, ja tak samo jak ognia bałam sie dentysty http://stomatologruczaj.pl/ i dopiero po wizycie u nich stwierdziłam że strach ma jednak wielkie oczy. Inna sprawa że bardzo dokładni specjalisci którym naprawdę można i warto zaufac. Kolejna jeszcze to to, że leczą bez bólu i nie trzeba za to płacić kroci. Wszystko jest jak najbardziej okej jak dla mnie, można i warto im zaufać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dickinson

Najlepsza opcja to zmiana lekarza. Sama cierpiałam na podobny kłopot, wszystko jest uzależnione od atmosfery panującej w gabinecie. Od kiedy uczęszczam do doktora Klonowskiego w Krakowie to nie boję się zabiegów. Przeprowadzane są w świetnych warunkach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka288f

Nie ma się czego bać - serio.. Uwierz, że przechodziłam dokładnie przez to samo co Ty. Grunt to się przełamać i zapisać na wizytę. Później pójdzie z górki, zobaczysz ! Jak jesteś z Lublina czy okolic, to mogę polecić Ci sprawdzone miejsce, do którego sama chodzę - Dental przy ul. Lwowskiej. Idealne miejsce dla wszystkich, którzy mają problem z przełamaniem strachu. Stomatolodzy mają super podejście, więc na bank dasz radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera

Ja uzyskałam skuteczną pomoc w uporaniu się z moim lękiem w Centrum Stomatologicznym www.ddent.pl/. Lekarze z ogromnym wyczuciem i delikatnie potrafią podejść do pacjenta oraz zmienić jego nastawienie. W moim przypadku się udało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksior

Czego się bać jak jest znieczulenie? To wszystko załatwia. Ja chodzę do gabinetu w Oleśnicy na św.Jadwigi. www.mikrostoma.pl/ mam tam fajnych dentystów, dobre leczenie, chodzę tam bez żadnego strachu bo i nie ma się czego bać. Dentysta jest demonizowany według mnie 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattiii

Polecam stomatologów z grupy Lux Med w Krakowie. Korzystamy z całą rodziną z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magfa

Też się bałam zanim zaczęłam chodzić do Dentala na Lwowskiej w Lublinie. Serio, kiedyś trzeba mnie było ciągnąć do dentysty, a teraz już wiem, że poprzedni byli po prostu niekompetentni i nie umieli leczyć zębów, a tylko sprawiać ból. Teraz  nie mogłabym być bardziej zadowolona, polecam serdecznie :). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no jest to jakaś opcja. ja wlasnie coś takiego robiłam u cichonia w krk. fajnie mi to zrobił, bezboleśnie, komfortowo...także całkiem zadowolona jestem. no i teraz jak znam taką opcję to nie chce tradycyjnego leczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wybrać się po prostu do dobrego gabinetu, u mnie się sprawdziło. Sama zawsze się bałam, miałam kilka nieprzyjemnych sytuacji w przeszłości ale w końcu znalazłam takie miejsce gdzie kompletnie pozbyłam się lęku. Chodzę do Elektoralna w Warszawie i mają tam super podejście do klientów, są wyrozumiali i delikatni więc nie zrobią ci krzywdy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×