Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gość i gość

Polecane posty

Gość gość
no jak tam kochanie w domku jesteś ? Ja dopiero wracam odwiedziłam wszystkie groby buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jestem w domku właśnie siedzę na klopie i robię brązową niespodziankę i piszę ze smarta ale śmierdzi hihihi buziaczki kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no buziaczki słonko jestem już w domku, a pozostałe groby odwiedzę jutro. Jutro mam trochę zajęcia, ale znajdę czas na odwiedzenie grobów bliskich. Na naszych też byśmy chcieli żeby ktoś stawiał. Buziaczki słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stawiał ? Ale co arkochol ? Ja jak mam ochotę wypić to nie liczę na nikogo tylko mam swój jestem już w domku mamcia pije zamulacza a ja jestem bardzo grzeczna i popijam herbatkę a ty co porabiasz ? Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanie oglądaj uwagę o 19.45 na tvn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanie zmykam spać dosłownie padam a od rana jak co dzień na obroty ty też kochanie zmykaj buziaczki na dobranoc i kolorowych snów życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki kochanie na dzień dobry miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki na dzieńdobry słonko. Miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak tam kotuś mija dzionek ? Buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś mi te święta na dobre nie poszły. Trochę sobie popracowałem, ale ogólnie jestem padnięty. A godzinę temu jeszcze mi się goście napatoczyli. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o nie kochanie tylko nie goście a ja wyjechałam właśnie z baru a powiec mi szefowa znalazła to o czym pisała ? Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak. Oczywiście. I to taniej niż w innych miejscach. Ale to już było chyba ostatnie miejsce gdzie mogła zajrzeć. Tak to jest słonko. Na to jest mały zbyt. To i mniej tego robią. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej ale mi się pospało spałam całą drogę mamcia mnie obudziła koło domu to dobrze kochanie że dostała tak myślałam dzisiaj otym kotuś jesteś padnięty to zmykaj spać ja się trochę wyspałam idę kawkę sobie zrobię bo mam ochotę na kawkę miłych snów kochanie i buziaczki na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie ja kawkę skończyłem i spadam bo rano jak zwykle do boju. Miłej i spokojnej nocki słonko. Buziaczki na dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kochanie buziaczki na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki na dzieńdobry słonko. Miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale mi się pospało. Tak mnie muliło że rady nie mogłem dać. Jak tam dzionek słonko? Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kochanie a ja dopiero usiadłam i czekam na kawkę w dzień nie miałam zbytnio czasu na luzik ale powiem ci że też lubie pospać jak czas na to pozwala buziaczki kochanie na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak myślałem że jeszcze się tam gdzieś kręcisz słonko. Ja miałem jakiś zamulony dzień. Może to ta jesienna pogoda? Buziaczki kochanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciśnienie małe to i człowiek osłabiony kochanie nie wypatrzyłeś tam jakiego filma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiec buhaha... jak to mowia dwa matolki zawsze sie odnajda:D dawno temu tez tu pisaly takie 2osiolki,wiec moze to wy,albo osiolkowa podlapala nastepnego matolka:Djprd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha. A ty trzeci MATOŁ że tu udzielasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha. A ty trzeci MATOŁ że tu udzielasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
filma? Słonko. Ja i bez filma padam. Po całym dniu. Poza tym, co tu patrzeć jak same stare kotlety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o widzę że gościowi samotność doskwiera nie znajdziesz kumpli w tym towarzystwie przykro mi bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sobie zalozysz matolku wlasna strone ww to wtedy bedziesz miec prywatnosc,poki co niestety trzeba czytac was glaby:Dbuziaczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
padlem:D alkochol,powiec,struz jprd co za ulomy po szkole specjalnej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybyś miał głąbie trochę kultury to byś tu nie zaglądał skoro wiesz że dwoje ze sobą pisze widzę że ciekawość cię zżera hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak zzera, szczegolnie ujmuje mnie twoja polszczyzna,jest taka gramatyczna:Dmezowi tez takie piszesz?:Dbuziaczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niech sobie słonko i się tu udzielają. Chcą pokazać swoją znajomość gramatyki za pomocą komputera i nic poza tym. Życiowe ułomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×