Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
GrażkaGrażka

Dentysta Warszawa

Polecane posty

Gość gość
Mimo, że mieszkam w Warszawie to przyjeżdżam w odwiedziny dość często do Łodzi dlatego też ja mogę polecić dr Bąkała z Łodzi który przyjmuje w gabinecie Ortoprotex. Bardzo miły i opanowany lekarz, który sprawia że wizyta jest mało stresująca dla mnie! uratował mi zęba i pięknie go wyleczył!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fabdent na Bemowie - http://www.fabdent.pl/kontakt. Ja chodzę do dr Dobrowolskiej, usuwałam też ósemki - dr Stępień wykonywał zabieg, również super specjalista. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majjka88
a ja polecam jednak Centrum Demed - bardzo fajny stomatolog, miło, dobry sprzęt i siadając na fotelu nie czuję stresu. Wiem że jestem w dobrych rękach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzę do kliniki na Powiślu, do Pani Dominiki. Bardzo sympatyczna, profesjonalna. Ma bardzo dobre podejście do klienta i zna się na swojej pracy. Zastanawiam się teraz nad wybieleniem zębów i chyba po wakacjach się na to zdecyduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do Dent SM - http://www.dentsm.pl/chirurgia. Usuwałam tam dwie ósemki. W przyszłości będę chciała też wymienić plomby i zrobić wybielanie. W tym roku mam ślub, więc chciałabym, aby mój uśmiech był piękny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najza
Centrum Demed - polecam. Dokładnie leczone zeby, dobrze i bezboleśnie. Nie trzeba więcej chcieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź http://www.fabdent.pl/uslugi, my całą rodziną tam leczymy ząbki :) W zasadzie, odpukać!, ostatnio chodzę tylko na przeglądy. Ale polecam, bo personel świetny, a gabinety nowocześnie wyposażone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do http://dentalwhite.pl mama kiedyś mnie tam wysłała na przegląd i jakoś tak zostało że tam chodzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viollas
ja polecam Centrum Demed - dobrzy dentyści tam pracują, pomocni i delikatni. Gabinety sa bardzo przyjazne i zrobione pod pacjentów :) rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry gabinet stomatologiczny znajduje się na saskiej kępie. Polecam wam udać się do www.dent-saska.pl Korzystam z ich usług od dawna i jestem z nich zadowolona. Pracują tam profesjonalni i doświadczeni dentyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrzy stomatolodzy są w Lux MED. Teraz dla klientów z Warszawy mają specjalną ofertę na pakiet stomatologiczny Komfort za jedyne 49 zł. Aby skorzystać z oferty wystarczy mieć wykupiony u ich pakiet medyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znacie Eurodental? Podobno przyjmują tam świetni stomatolodzy ? Przynajmniej tak twierdzi moja przyjaciółka. Nie tylko ona tam chodzi ale również cała jej rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Ja chodzę do Eurodentalu i mogę polecić. Stomatolodzy mają super podejście do pacjenta i każda wizyta jest mega profesjonalna, nigdy nie ma na co narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Gabinet Stomatologiczny Ortoprotex ale w Łodzi przy ulicy Przybyszewskiego 12. Są tam dwaj, godni polecenia specjaliści – Maciej Justyna lekarz stomatolog, chirurgia oraz Ewa Nalewajko endodoncja mikroskopowa. Cennik adekwatny do usług. Oferują pełny wachlarz usług stomatologicznych – od leczenia zachowawczego, po kanałowe, protetykę, endodoncję, ortodoncję po zabiegi estetyczne typu wybielanie czy chirurgię. Będziesz zadowolona, bo to pewni i skuteczni dentyści według mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jompka
ja tam chwalę sobie jednak Centrum Demed - dokładnie leczą, bez kolejek i w bardzo przyjemnej atmosferze! bardzo jestem zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opasama
w Radzyminie w CM Panorama najlepsi dentyści, ja z Wawki tam jeżdżę bo i ceny lepsze a jakość usług bardzo wysoka. Aż byłam w szoku, i robią wszystko, dzieci także przyjmują. Sporo tych dentystów tam jest, bez problemu można się szybko zapisać i dostać na wizytę. Szczególnie wybielanie z regeneracją szkliwa polecam, moje zęby są typowo jak nowe po tym zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ibbis

W Wawie to bardzo dobrym miejscem jest Centrum Demed. Szczerze mówiąc to jest to dla mnie jedna z lepszych klinik dentystycznych i nie mam zamiaru zmieniać - bo jestem mega zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli zależy wam na profesjonalnej obsłudze stomatologicznej w normalnej cenie to polecam wam wybrać się do http://stomatologiapanczyk.pl/ Tam pracują doświadczeni specjaliści, na których można polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palka

Kanałówkę w Warszawie robiłam akurat w Centrum Demed. Myślę, że miejsce jest jedno z ciekawszych, lepszych i dokładniejszych. ja jestem całkiem zadowolona z tego ze tam trafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak w Wawie to jest to dobre miejsce. leczyłam u nich zęby i zakładałam aparat i jestem zadowolona!! na prawdę opieka pierwsza klasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo dobre opinie słyszałam o Eurodental. Podobno mają tam świetnych specjalistów z dużym doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jak już muszę iść do dentysty to chodzę do Centrum Demed - bo leczą bez stresu, bez bólu i dokłądnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzę do Centrum Demed na Symfonii, bardzo dobra placówka, szczególnie chwalę tam zabiegi profilaktyczne jak usuwanie kamienia, piaskowanie oraz wybielanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×