Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przystojny facet

Co kobiety widzą w tym Tomie Hiddlestonie?

Polecane posty

Przeglądając różne fora internetowe można się dowiedzieć, że Tom jest kuzynem Boga. Jest wspaniały. Powinno mu się dziękować za to że żyje. Potrafi rozśmieszyć w mniej niż minutę każdą kobietę w wieku 12-100 lat. Potrafi w magiczny sposób zwilżyć każdą pochwę jednym spojrzeniem. Potrafi w 15 sekund zmniejszyć iloraz inteligencji oglądających go kobiet do poziomu murzynek w buszu. Ma niesamowitą zdolność wnikania w umysły kobiet i potrafi wydać rozkaz, który spełni ponad 99,9% kobiet. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to że on tak wygląda: http://media.tumblr.com/tumblr_m2vxj2GPMG1r7sbug.jpg http://screenrant.com/wp-content/uploads/Tom-Hiddleston-Loki-Costume-Chest-Shoulder.jpg Co kobiety widzą w tym facecie? Wg mnie to brzydal w porównaniu to Hemswortha, a mimo to, kobiety traktują go jak ósmy cud świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pomyliłeś go z Adrienem Brody? Trochę podobni, z tą różnicą, że Brody rzeczywiście jest przystojny.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest dobitny dowód na to że kobiety nie patrzą na wygląd, tylko na ujmujący charakter :) i co, smutno ci z tego powodu pysiaczku?nie masz sie czym pochwalic w sferze przymiotow ducha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś to jest dobitny dowód na to że kobiety nie patrzą na wygląd, tylko na ujmujący charakter usmiech.gif i co, smutno ci z tego powodu pysiaczku?nie masz sie czym pochwalic w sferze przymiotow ducha? xxx Faktycznie, piękny charakter zagrał jako Loki- agresywny, egoistyczny, psychopatyczny, patologiczny samiec kierujący się najniższymi instynktami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się podoba, interesujący, nietypowy. hemsworth taki zwykły czereśniak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, postać Lokiego to charakter tragiczny, z jednej strony jest tym złym, a wiadomo że czarne charaktery są bardziej pociągające. Z drugiej ma tragiczną przeszłość i budzi współczucie, sama chętnie bym się nim zaopiekowała :P To właśnie ten mix na pozór rozbieżnych cech sprawia że jest bardzo pociągający (przynajmniej jako Loki). No i moze nie jest klasycznie przystojny ale ma niesamowite spojrzenie, charyzmę i tonę uroku osobistego. A postać Thora w porównaniu z nim to tylko głupi mięśniak, w dodatku dobry więc i nudny oraz przewidywalny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postać Thora w porównaniu z nim to tylko głupi mięśniak, w dodatku dobry więc i nudny oraz przewidywalny. usmiech.gif xxx U kobiet można od razu rozpoznać kto się im podoba fizycznie, a kto nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
God of mischief. In Loki we trust :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym trzeba pamietać, że kobietom się podoba zupełnie co innego, niż faceci myślą, że im się podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie to, co napisałam. Jeśli kobietę i mężczyznę poprosić o opisanie "przystojniaka" ich opisy będą się znacznie różnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On jest CUDOWNY, NIESAMOWITY, UJMUJĄCY, ma w sobie taką klasę i kulturę, że aż z niego to przebija, a przede wszystkim jest świetnym, świadomym aktorem, nie sugeruj się Lokim, bo to tylko jedna z jego większych ról, bardzo zresztą popularna, a niekoniecznie oddająca cały jego potencjał - gość gra w teatrze od lat, role Szekspirowskie i inne, a jak mówi o aktorstwie to mogłabym słuchać i słuchać. Jest po prostu świetny i na swój sposób też bardzo przystojny, może nie modelowo, ale to nawet lepiej, ja wolę takie mniej oczywiste piękno i on do takich właśnie należy, po prostu ma w sobie coś niezwykłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Dokładnie to, co napisałam. Jeśli kobietę i mężczyznę poprosić o opisanie "przystojniaka" ich opisy będą się znacznie różnić. xxx Faceci opisaliby chamskiego, agresywnego typowego Sebixa, a kobiety opisałyby inteligentnego, wrażliwego, wiernego faceta. Gdyby przyszło co do czego to chyba wiadomo komu kobiety wolałyby dać. I na pewno nie temu drugiemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisuję się pod powyższym obiema rencami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś On jest CUDOWNY, NIESAMOWITY, UJMUJĄCY, ma w sobie taką klasę i kulturę, że aż z niego to przebija, a przede wszystkim jest świetnym, świadomym aktorem, nie sugeruj się Lokim, bo to tylko jedna z jego większych ról, bardzo zresztą popularna, a niekoniecznie oddająca cały jego potencjał - gość gra w teatrze od lat, role Szekspirowskie i inne, a jak mówi o aktorstwie to mogłabym słuchać i słuchać. Jest po prostu świetny i na swój sposób też bardzo przystojny, może nie modelowo, ale to nawet lepiej, ja wolę takie mniej oczywiste piękno i on do takich właśnie należy, po prostu ma w sobie coś niezwykłego. xxx Napisałem już że potrafi czasowo obniżyć inteligencję samic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pod tym powyższym, pod poprzednim powyższym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a do czego ci jest potrzebna inteligencja samic, do op********ia obiadu czy o*******ecia laski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowny autorze, caly sekret Hiddlestone'a to po prostu niesamowity UROK OSOBISTY. Wygląd nie ma tu wiele do rzeczy, tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze Czy zachwyt nad czymś pięknym bądź urokliwym uważasz za obniżenie inteligencji? Co za durne podejście, idąc tym tokiem cała sztuka świata jest odmóżdżająca, dziwnym trafem wielu geniuszy i ludzi o wysokiej inteligencji zachwyca się sztuką. Ktoś sobie podziwia Sachę Gray, ktoś inny podziwia zachód słońca, jeszcze inny Angelinę Jolie albo Scarlet Johanson, a ja sobie czasem podziwiam Toma, masz z tym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Faktycznie, piękny charakter zagrał jako Loki- agresywny, egoistyczny, psychopatyczny, patologiczny samiec kierujący się najniższymi instynktami." x Grać to on sobie może ile chce i udawać, w rzeczywistości jest pewnie dobrotliwym śmieciem płacącym każdy mandat drogowy. Przekonałam się że większość aktorów grający bad boyów to c**y, ciecie i śmieci żyjący zgodni z prawem. Choć nie wszyscy, ostatnio słyszałam o jednym angielskim aktorze co dostał 8 lat więzienia za handel dragami i kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą, w filmach grał czarne charaktery więc jemu można oddać honor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tom jest z/a/j/e/b/i/s/t/y :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gejek
Przystojny facet mam na ciebie chrapkę jestem gejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gejek
Daj mi d**e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kiedy to mężczyzna płacący mandat drogowy to c**a?.... Nie twierdze że super że istnieją mandaty, ale normalny człowiek go po prostu płaci, nawet jak mu bardzo żal tych pieniędzy i rozumiem ten żal doskonale, też jestem kierowca. Występuje różnica między uzasadnionym buntem w imię wyższych racji a szczeniackim ,, co to za kozak ze mnie" ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Od kiedy to mężczyzna płacący mandat drogowy to c**a?" x Kiedy były Szwedy. ja znam takiego co nie płaci, mało tego raz miał wypadek i stłuczkę - nie z jego winy - to powiedział do sprawcy że ma to w d***e i żeby nie dzwonił na policję bo on nienawidzi policji i pojechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,Kiedy były Szwedy. ja znam takiego co nie płaci, mało tego raz miał wypadek i stłuczkę - nie z jego winy - to powiedział do sprawcy że ma to w d***e i żeby nie dzwonił na policję bo on nienawidzi policji i pojechał." To nie męskość, to dziecinada . Masz spaczoną definicję słowa ,,mężczyzna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry boi się złego, pajac w sandałach boi się tego w adidasach. Gdyby nie broń i wojsko wybuchła by piękna anarchia i rewolta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×