Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jak odzyskać chłopaka?

Polecane posty

Gość gość

Odzyskać to moze za dużo powiedziane. Otóż... Jest z mojej miejscowości, w moim wieku (nastolatkowie). Nigdy nie mieliśmy okazji sie poznać. Wyslalam mu zaproszenie na fb poprzez znajomych - zaproponowanie. Pisaliśmy pierwszego dnia 2 godziny. W tygodniu pojechał z wujkiem na jakies dodatkowe prace , żeby zarobić jako 17-latek. Praca dorywcza. W wolnych chwilach sam zaczynal do mnie pisać. Czy to Facebook, sms-y, czy rozmowa telefoniczna. Gdy wrócił po 5-dniowej, tygodniowej pracy zadzwonił to mnie. W tygodniu juz chcieliśmy sie spotkać. Zauroczyliśmy sie. Spotkanie planowaliśmy tydzień. Naszła sobota. Ubrałam sie na sportów, bylam sobą. Siedzieliśmy 2 godziny,Patrzyliśmy sobie prosto w oczy. Usmiechalam sie, on tez. Żartowaliśmy. Komplementował mnie. Stwierdził, ze mu sie podobam. Ja na poczatku spotkania dalam mu buzi w policzek. Byl zaskoczony. Ale ucieszony. Po spotkaniu odprowadził mnie w pobliżu mojego domu ale nie pod sam dom. Ucałowal mnie mocno w policzek. Gdy byłam juz w domu napisal smsa : "w realu jesteś o wiele piękniejsza niż na zdjęciach. Ubóstwiam Cie!". Pisaliśmy później dlugo... Potem zaproponował spotkanie 2 dni później. Siedzieliśmy 4h, przyszli jego znajomi i gadaliśmy tylko. Podczas spotkania siedzieliśmy kolo siebie, patrzyliśmy sobie w oczy, on ciągnął mnie za włosy i komplementował. Później odprowadził mnie kończąc całusem w policzek. W tygodniu pisaliśmy , rozmawialismy... Obiecałam mu, ze wyśle mu zdjęcia - TWARZOWE - nie chodzilo o erotyczne itp - nie! Ja nie wysłałam, i myślał, ze mi juz na nim nie zalezy. Napisal mi wczoraj, ze spadl poziom zaufania. Ze mi ufał a teraz mniej. Rozmowa sie mniej kleiła...pisze mu,ze będę walczyla o niego. On pisze, ze mu snie. Juz nie pisze, ze mnie uwielbia i nie proponuje spotkania. Ale zaczepia mnie , dzwoni... Pomóżcie! Jak mogę odbudować zaufanie ? Będę sobą!!! Ale co jeszcze? Chce go w pewnym sensie zdobyć ponownie, zakochałam sie w nim... Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×