Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile macie dzisiaj stopni w domu?

Polecane posty

Gość gość
Też okna od południa. Wiatrak prosto w twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówię wam recznik trochę pomoże. Wprawdzie trzeba go co jakis czas moczyc. Ale glowa przestaje bolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mam 30 stopni w domu jest mi slabo i nie dobrze nke mam apetytu wogole. Boli mnie glowa a mam 32 lata nie wiem jak starsi ludzie to znosza. Rolety zasloniete okna zamkniete. Slonce daje we wszystkie okna w tej chwili a mam okna na jedna strone. Mieszkam na drugim pietrze dwupietrowego bloku wiec pod dachem :( mam dosc. Nie gotuje od trzech dni tak chwilke kielbaske na patelni do tego chleb. Ludzie jak wy to robicie ze macie 22 lub 24 stopnie w domu??????? Wiatrak od rana wlaczony w jednym silnik mi sie spalil dobrze ze mam drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pociesz się, mam podobnie. Może nie pod dachem, ale słońce we wszystkie okna od 12 do 16. A potem piekarnik do rana, nie da się spać. Klimę mają. Albo północne okna w piwnicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyjdzcie z domu i idzcie do jakiejś knajpy z klima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodę pij , dużo wody . w takim gorącu dużo wody odparowujesz przez skórę i krew sie zagęszcza . Serce musi włożyć więcej wysiłku w jej pompowanie - stąd dolegliwości . sposobu na schłodzenie mieszkania i to jeszcze w takim układzie i pod dachem !!! nie mam . siły po prostu życzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zwykły dom piętrowy, taki typowy klocek z prl-u. 4 okna mam na stronie wschodniej, 4 na zachodniej. Nie mam żadnego na stronie północnej, po południowej jedynie łazienkowe. Tak jak mówiłam mam żaluzje aluminiowe, one się nie nagrzewają i odbijają ciepło, do tego w nocy otwieram na oścież praktycznie wszystkie okna i zamykam przed szóstą przed słońcem. Nie otwieram drzwi i nie gotuje. Raczej zupę jemy 3 dzień z rzędu. Mam ok 25 stopni w całym domu, na piętrze wiadomo, że cieplej niż na parterze. A i dom mam cały biały i żadnych drzew na podwórku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba jakos to przetrwac :( bylam dzis w piwnicy naprawde siedzialam tam troche tak fajnie :). Nigdy tak nie mialamzeby caly dzien bolala mnie glowa i mam mdlosci :(. Pierwszy rok tu mieszkam kupilam mieszkanie w listopadzie popelnilam blad okna mam cale w sloncu od 14 tej do 19tej o rany :( nawet nie mam sily jechac na basen. Lubie lato ale nie takie upalne. Najgorsze jest to ze konca upalow nie widac. A moj sasiad siedzi na dworze i pije wodke z drugim sasiadem w swojej altanie ktora jest cala w sloncu ja bym padla. Pozdawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam 30 prawie w domu,energi co nie miara,chcialabym troche pocwiczyc,ale we wszystkich czynnosciach przeszkadza mi fakt ze sie ciagle poce.najabardziej przy gotowaniu isprzataniu sie wypocilam.tez sie tak pocicie?juz sie zastnawiam czy tylko ja tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość erkondyszyn
ludzie tylko narzekać potrafią :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 i chyba rośnie:classic_cool: jak żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam ze masz energi co nie miara ja chodze po domu jakbym byla po imprezie albo w czasie grypy tak sie czuje teraz w kiblu siedze na kafelkach. Nie poce sie jestem slaba. Ale pewnie jakbym wziela sie za jakas robote to by mnie zlal pot. Przesada naprawde przesada takie upaly. Ja nie sprzatam i nie gotuje od trzech dni przetarlam dzis lawe prontem i biurko u corki w pokoju. Jak otworze okna na ociez to kolo 23 ciej dzis pozamiatam i zmyje podlogi jak nie zemdleje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pokoju mam 31,a w dopie 36,6 - czyli jeszcze jest chłodno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos tu pisal ze recznik mokry dziala na bol glowy faktycznie dziala akurat umylam glowe letnia woda i zaijam zawsze wlosy w recznik dziala chodz tak glowa nie boli nareszcie :) :) i nawet mniej mdli. Czy ja juz stara jestem ze tak zle sie czuje w upal????? A moze chora na cos a nie wiem :( kurde zaczelam sie zastanawiac nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze jest coraz gorzej oddycham jakimś żarem i serce mi wali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ala32na - Ala! A kiedy miałaś ostatnio w p******e robala? Jeśli dłużej niż miesiąc - to jesteś stara:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 21 stopni ale mam klimatyzację w mieszkaniu, więc tragedii nie ma K-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -> a wolisz w o***t, czy w głębokie gardło? W tym chłodzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:09 ciebie w o***t :) ale tylko w gumie bo bankowo nosisz jakiegoś trypla K-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ala32na - Ala!~Czyli jesteś młoda rochawica. Spadam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- w odbycie nosze scyzoryk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie mam duzo energii a przez to pocenie nie moge jej spozytkowac,bo nie lubie byc spocona.wiec siedze i nic juz nie robie. teraz jem sobie lody.nie wiem czy mi nie zaszkodza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy rok tu mieszkam kupilam mieszkanie w listopadzie popelnilam blad okna mam cale w sloncu od 14 tej do 19tej o rany x Alu, ja tez tak się nacięłam. I też się podle czuję. Ale damy radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 stopnie, ale okna osłaniam i zamykam, 2 wilgotne prześcieradła i jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche lepiej w mieszkaniu nareszcie :). Ale mnie wkurzaja takie typy beznadziejne co bzdury pisza. Pozdrawiam wszystkich normalnych forum. Mam nadzieje ze macie chlodniej w mieszkaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie dziś normalniejsza temperatura na zewnątrz, 27 'C i od rana nie świeciło słońce, super, byle tak dalej. Ale z prognozy wynika, że niestety poświeci :O Wietrzę i wspomagam się wentylatorem. Zaraz idę się przejść, póki nie ma Sahary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do gość wczoraj 20 09
22 stopnie, ale okna osłaniam i zamykam, 2 wilgotne prześcieradła i jest super! x Jak wieszasz te prześcieradła, po prostu przytrzaskujesz brzeg, zamykając okna? I od wewnętrznej strony, od mieszkania, czy na zewnątrz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×