Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malgochagocha

Czy na Badoo mozna poznac normalnego faceta?

Polecane posty

Gość malgochagocha

Jakie są wasze doświadczenia z tym portalem? Czy znacie takie pary ktore poznaly sie na tej stronie i są szczęśliwe? Mysle nad założeniem tam konta ale boje się ze to kolejne zbiorowisko facetów probujacych wyrwać dziewczynę tylko na seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna ale sie musisz liczyć z propozycjami sexu jak wszędzie na takich portalach mam tam konto ale widocznie za mało przystojny jestem by poznać kogoś na stałe takie są kobiety w tych czasach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgochagocha
ILoveWhiteTea Czyli skoro jako facet piszesz, ze chciałbyś kogoś poznac kogoś na stale czyli jest szansa, ze kogoś takiego moge spotkać :) sam jesteś w końcu przykładem:) a co do Twojego przypadku to moze zly target wybierasz? Dlugo juz próbujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj szczęścia mnie się nie udało. Poznałam jednego Pawła który był niby ok ale strasznie czepliwy i sztywny bez poczucia humoru. Nie dla mnie po prostu. A tak to pisali głównie dużo starsi ode mnie (rekordzista miał 49 lat, ja mam 20) których od razu ignorowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gosc hahaha co?? 49? To żałosne jest jak starzy faceci mysla ze jeszcze mogą sobie mloda wyrwać :p leb siwieje, dupa szaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze 2 lata ale zawsze rozmowa sie jakoś urywa z czasem pewnie znajdują lepszych facetów na sympatii też mam również z marnym skutkiem a wyglądam powyżej przeciętnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ILoveWhiteTea Moze ma tak być żebyś potem mogl spotkac kogoś wyjątkowego:) w każdym razie nie rezygnuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skasowałem tam konto więc nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zaadoptujfaceta, tam jest mniej, więcej tyle samo kobiet i facetów. Poznałem tam dużo fajnych dziewczyn. Na badoo jest pełno facetów i mało kobiet, dlatego przebierają jak w ulęgałkach o tym żeby któraś sama napisała to można tylko pomarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaadoptuj faceta to goooofno nie masz super zdjęć w sportowym aucie przed willą z basenem - zapomnij o kobietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne, bo ja mam tam normalne zdjęcia i często dziewczyny tam do mnie piszą. Może z wyglądem u ciebie coś nie tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jesteś babeczką do 35 roku życia, to aplikacja na telefon Tinder jest niezła. Ja mam 23 lata i muszę przyznać, że na badoo byli mniej ogarnięci faceci niż na tinderze. Chociaż myślałam, że będzie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tinder to goofno, kojarzy klientów z dziffkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz poznac odpowiedz na swoje pytanie napisz do tarocistki Sofii. Ja korzystam z jej usług systematycznie i jestem bardzo zadowolona. Ona wrozy emailowo. Jest konkretna i szybko odpowiada. Napisz. tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde na zaadoptuj faceta jest tak zle? Moja kolezanka co kawalek ma stamtad kogos. Nie sa to pakerzy z samochodem, ona tez nie modelka. Ale dasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Badoo nie mam zaufanie, wolę https://kochaj.pl to portal randkowy ale inny niż te wszystkie dotychczas, tego zdania jestem. Poznałem na nim swoją ukochaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostrzegam przed kontem Tomasz 45 Gryfino badoo, facet nie jest oszustem w sensie ze naciąga kobiety na seks czy kase ale ma za sobą kiepską rodzinną przeszłosć, jest rozwodnikiem obarczonym chorą niezrównoważoną psychicznie córka, ona ludzi wyzywa jest agresywna kłamie manipuluje ludzmi,mieszka z nim i ojcu związki rozwala, z nią zadna kobieta na dłuzszą mete nie wytrzyma, trzymać sie z daleka od niego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszędzie sie da kogoś poznać jak obie strony są na tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość189
Na Badoo w większości to właśnie faceci szukający wrażeń i piszący z wszystkimi naraz albo po przejściach ale można znaleźć normalną bratnią duszę choć to wyjątki. Ja poznałam tam porządnego i fajnego faceta. Powodzenia w znalezieniu tej jedynej/tego jedynego! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa

Hej, a ja poznałam na Badoo miłość swojego życia :). Konta dawno oboje już nie mamy, ale zanim pojawił się on, zdarzało się też poznać niewłaściwych, chcących jednego, żonatych z dzieckiem na wychowaniu i tekstem: tylko mnie nie oceniaj. Wiele żab trzeba było minąć, by trafić na księcia. Nie można się zniechęcać, ale też bez desperacji. Szczerość przede wszystkim, skoro i od innych tego wymagamy, bezpośredniość, by nie tracić czasu na niekończące się relacje. Znam pięć innych szczęśliwych par, które zapoznały się na portalach, z czego dwie po ślubie już są. Warto spróbować, zdecydowanie nasz związek, nasze dopasowanie to dobra reklama Badoo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela66

Ja też poznałam faceta na Badoo.  Założyłam tam konto tylko po to by się od tak wyzalic po rozstaniu z byłym .  Było tysiące wiadomości z różnymi głupimi propozycjami . Tabuny napalonych facetów. Straszne to było stwierdziłam że czas usunąć tam konto i jak chciałam to zrobić napisał Pan M. O dziwo normalny facet 3 lata starszy ode mnie i niedaleko mieszkający. Zaczęliśmy gadać spędzać czas że sobą spotykać się aż w końcu coś zaiskrzylo. Po niecalym pół roku wyjechaliśmy razem zagranicę do pracy po powrocie z Niemiec mi sie oświadczył i za 3 miesiące będziemy świętować 1 rocznicę ślubu. Nie spodziewałam się że poznam tam przyszłego męża. Może nie jest mega przystojny i jest trochę grubszawy ale jest całym moim światem. Nigdy się nie spodziewałam że wlqsnie tam spotkam przyszłego męża 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój na innym portalu ma konto .Bajeruje gdzie się da .Tacy skurmysyni są faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Gość Gość napisał:

Bajeruje gdzie się da .

Może z zawodu jest bajerantem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Mój na innym portalu ma konto .Bajeruje gdzie się da .Tacy skurmysyni są faceci

To czemu go nie zostawisz? Honoru nie masz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
Dnia 8.08.2015 o 14:44, ILoveWhiteTea napisał:

mozna ale sie musisz liczyć z propozycjami sexu jak wszędzie na takich portalach mam tam konto ale widocznie za mało przystojny jestem by poznać kogoś na stałe takie są kobiety w tych czasach:(

Nie jest tak, tylko brak w tym romantyzmu a przez to wymagania rosną. Założę się, że w prawdziwym życiu wokół Ciebie pełno dziewczyn, które uważają, że jesteś fajny tylko nie wiedzieć czemu ludzie zamiast poznawać sie w realu to na portalach szukają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baddowiec

Ja Jestem normalny i poznałem tam normalną dziewczynę, ale przyznaje, że były niektóre nieźle ...e. Najgorzej jak dałem lajka jakiejś bo miała fajny opis i/lub zdjęcie, a potem się okazywało, że to tylko taki jej wirtualny awatar, bo na serio jest gorsza.. no Ale w końcu poznałem moja obecna partnerkę więc się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Faceci to frustraci z wymaganiami, jak jakis chodzi na siłownię to to ma Za adonisa nawet jak ryj szpetny i charakter nudny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×