Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Forex

Polecane posty

Gość gość

Hejka jeśli zastanawiasz się jak zainwestować swoje pieniądze i jesteś otwarty na sprawy typu giełda czy papiery wartościowe to skuś się na kurs forex w http://forexmentor.pl/ gdzie nabędziesz niezbędne podstawy aby działać i zarabiać na największej giełdzie świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda906
To ma sens wówczas, gdy znamy się na finansach i to dość dobrze. Nawet wtedy jednak istnieje ryzyko, że stracimy wszystko... Ja bym wolała inwestować w metale szlachetne, np. złoto - jego cena utrzymuje się od kilku lat na wysokim poziomie i nie ma ryzyka, że na takiej inwestycji aż tak wiele, jak w przypadku Forex'a stracimy. W http://www.mennicastaropolska.pl/ można zacząć ta przygodę, licząc na doświadczenie i wiedzę ich specjalistów. W zależności od funduszy dobiorą odpowiednią inwestycję na miarę naszych oczekiwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika 35
wszystko zależy od narzędzi. na początku korzystam z xStation, gdzie jest sekcja dla początkujących. teraz korzystam głownie z TradeBeata, gdzie sa analizy rynku z całego świata i to co godz. Także wystarczy osdrobina czasu i wiedzy oraz rozsądek na początku złaszcza do czasu aż nie nabędziemy doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina 83
widać, że rynek finasów chce się otworzyć na kobiety, które nie ukrywajmy mają mniejsze zapedy do tej kategorii. nie mówie, że chciałby by. czesto nie ma na to najzwyczajniej w świecie czasu. zawsze jest coś. też kiedyś miałam takie podejście i wiecie co, któregoś dnia zabrakło mi kasy na wymarząć wycieczkę na którą chciałam pojechac z rodziną. no wtedy się zaczeło. pogrzebałam w sieci i wyszukałam kilka kursów online, które są za darmo. trafiłam na strone Trading Academy. od tamtej pory sporo się zmieniło. dużo się nauczyłam i udaje mi się dorobić trochę do miesiecznej wypłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ixmen98
Co do narzędzi forex, to jeśli się jest początkującym, ciężko coś wybrać. Polecę darmowy event 30 stycznia w Warszawie, prowadzi multimilioner Greg Secker, normalnie bilety kosztują te najtańsze 47 zł, ale jak się sprężycie to można się jeszcze załapać na darmowe tutaj http://gregsecker.pl/bilety?source=brand1 . Myślę, ze warto, bo to pomoze tym, którzy szukają dla siebie dodatkowego źródła dochodu, a z czasem może i stałego, ale chociaż coś tam o forexie słyszeli, to nie wiedzą od czego zacząć a nie stać ich na jakieś szkolenia za parę tysiecy. A Greg uczy jak się do tego zabrać i jakiego sprzętu użyć, żeby to komputer robił najtrudniejszą robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ixmen - będziesz na tym szkoleniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola685
Dobrze jest połączyć inwestycje w jakimś jednym miejscu. Wiele ofert ma dom maklerski na TMS: https://www.tms.pl . W jednym miejscu wiele ciekawych inwestycji, które warto połączyć w spójność i lepiej zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja osobiście korzystam z xStation i jestem zadowolona. bywa, że podglądam również ruchy liderów na xsocialu, co ułatwia mi czasami podjęcie decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na forexie 80% ludzi traci kase... tych wszystkich reklamujacych prosze o napisanie tutaj co sie stalo w momencie uwolnienia franka sz. Przez bank sz. ;) w skrocie nue bylo plynnosci TAK nie bylo plynnosci na foreksie polscy inwestorzy byli pomijani w kolejce ludzie bankrutowali tracili wszystko i zadluzali sie na cale zycie bawiac siew wirtualne inwestwanue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś się intersowałam giełdą i odkryłam niezłe szkolenia on-line ... Trading Academy.. mają podział na zaawansowaną sekcje i dla początkujących. ciekawa opcja dla zainteresowanych tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś już coś tak wie o giełdzie to ciekawie przedstawia się xsocial, gdzie można podglądać działania liderów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z www.mforex.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luttwig
Dobra inwestycja jest inwestycja w zloto. Bo po pierwsze lokuje sie pieniadze i trzyma sie jakby nie patrzec, w zasiegu reki a po drugie zyskuje sprzedajac w odpowiednim momencie. Ja zabralem sie za to w konkretnym momencie- kiedy na swiat przyszedl moj synek chcialem zapewnic Mu przyszlosc. Znalazlem program edukacja na zlotatarcza.com i juz, co wiekszy przyplyw gotowki, kupuje sztabke i jestem spokojny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie niezwykle inspirujący okazał się blog PowerYourMind.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaM87
No Forex i giełda to jednak skomplikowana sprawa, samemu bez większej wiedzy trzeba uważać, żeby nie popłynąć. Warto poszukać jakieś szkolenia z tego zakresu, chociażby tu: http://vitaltrading.pl/szkolenia-forex/ :) a które są w ofercie firmy Vital Trading.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×