Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie prezenty dostały wasze dzieci na chrzest

Polecane posty

Gość gość
moja dostała złoty łąńcuszek, złote kolczyki, zestaw zabawek grających 4 instrumenty chyba ze snoby albo FP i taki telefonik zabawke. A reszta to kasa, chrzestny zaszalał bo dał 1000zł. Ale nie zapomne nigdy jaki żal zrobił kuzyn męża - jego chrzestny. Impreza byla w domu, rodzina męża pomagała więc głownie prezenty od mojej rodziny i bez żadnej pokazówki tylko kto chciał nas złapał i dał cos.. No a ten nie miał nic przygotowane(jego mama bardzo dużo pomagała) i podszedł dał majej do rączki 200 zł i powiedział coś w stylu że nie są zwolennikami kopert :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam córeczce mojej siostry przed chrztem piękną sukieneczkę https://www.4-baby.pl/pl/c/Do-chrztu/74. Siostra była zachwycona bo ta sukieneczka nie jest taka banalna. Sama jeszcze nie wiem co dam jako prezent po chrzcie ale mam dużą satysfakcję że mała będzie miała taką fajną kieckę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria264
ja chrzcilam jak maly mial roczek to dostal kase a kupilismy my za to taki rowerek co sie go pcha z zabezpieczeniami na avans.pl takie są z daszkiem i kieszonkami, super sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy kawaler chciałby dostać garniak :) to świetny prezent na chrzest, coś oryginalnego :) ja kupiłam fajny komplecik na 4-baby.com.pl super sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najczęsciej sie daje kase albo złoty łancuszek. Ale ja jako gośc dostalam super Album od Limiq w ramach podziekowania. Pamiatka na długi czas, bo folie okrywajace zdjecia są zrobione z bezkwasowego materiału. Dla wszystkich rodziców, którzy chcą wyrazic wdziecznosć za przybycie. SUPER!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_Ala
dzięki Elżunia, podsunęłaś mi świetny pomysł z tymi mini albumikami limiq. Tak się wczesniej zastanawiałam jak rozdać gościom z uroczystości fotografie, które zostały zrobione, a tu proszę! myślę że takie albumiki na 2 zdjęcia będą idealne na taki prezencik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm... wzięliśmy pożyczkę, żeby to zorganizować, ale uważam to za normalne. Nie była to jakaś chwilówka, gdzie spłaca się 100 razy więcej niż zaciąga. Mamy pożyczkę od nich - https://mikrorata.pl/ Raty rozłożone na 2 lata, koszty naprawdę na poziomie. Mielismy nieprzewidzianą sytuację - to nie tak, że robiliśmy coś na pokaz. I to była dobra decyzja. Wcale nie organizowaliśmy wielkiej imprezy - tylko najbliżsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat wspomnianą wcześniej pożyczkę mogę potwierdzić - bezpieczny temat, bo można wszystko zwrócić w wielu ratach, nie ma ryzyka, że się człowiek nie wyrobi z płatnościami. Ale też raczej mało kto poza Mikro Rata da wam takie kwoty na starcie przy tak niskim koszcie całkowitym pożyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogole nie widac kryptoreklamy powyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sesję zdjeciowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Mikro Rata dają do 10 tysięcy - nie do 5. I tak jest normalnie przy pierwszej pożyczce. Nie wiem czy przyznają każdemu - ja miałem wykazane dochody, ale nie wysokie. BIK negatywny, ale jego nie sprawdzają (niby). Kasę dostałem w 24h. Było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×