Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W jakiej cenie kupujecie bielizne?

Polecane posty

Gość gość

Czy 40 zł za stanik to drogo jest? Ja majteczki kupuje tak po 6-8 zł, staniki to do max 60 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie staniki zaczynają się od 100 zł i w górę. Majtki różnie, nie przywiązuję za bardzo wagi do tej części bielizny, więc raczej więcej niż 30 zł za majtki nie zapłacę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
majtki po 3-5 zł, biustonosze po 6-12, kupuje przeważnie na targu który jest u nas co tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staniki 130-200 zł (za mniej niż ok. 80 zł nie da się kupić nic przyzwoitego). Majtki różnie, czasem od kompletu czyli drogie, ale głównie jakieś sieciówkowe po kilka-kilkanaście zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja staram się nie przepłacać, kupuje zarówno nowe i używane rzeczy. A czasami coś kupie i sprzedam bo mi się po prostu znudzi na http://odkupuj.pl dzięki czemu stać mnie zawsze na coś nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sppierrdalaj spamówo!!!! sppierrdalaj spamówo!!!! sppierrdalaj spamówo!!!! sppierrdalaj spamówo!!!! sppierrdalaj spamówo!!!! sppierrdalaj spamówo!!!! sppierrdalaj spamówo!!!! sppierrdalaj spamówo!!!! sppierrdalaj spamówo!!!! sppierrdalaj spamówo!!!! sppierrdalaj spamówo!!!! sppierrdalaj spamówo!!!! sppierrdalaj spamówo!!!! sppierrdalaj spamówo!!!! sppierrdalaj spamówo!!!! sppierrdalaj spamówo!!!! sppierrdalaj spamówo!!!! sppierrdalaj spamówo!!!! sppierrdalaj spamówo!!!! sppierrdalaj spamówo!!!! sppierrdalaj spamówo!!!! sppierrdalaj spamówo!!!! sppierrdalaj spamówo!!!! sppierrdalaj spamówo!!!! sppierrdalaj spamówo!!!! sppierrdalaj spamówo!!!! sppierrdalaj spamówo!!!! sppierrdalaj spamówo!!!! sppierrdalaj spamówo!!!! sppierrdalaj spamówo!!!! sppierrdalaj spamówo!!!! sppierrdalaj spamówo!!!! sppierrdalaj spamówo!!!! sppierrdalaj spamówo!!!! sppierrdalaj spamówo!!!! sppierrdalaj spamówo!!!! sppierrdalaj spamówo!!!! sppierrdalaj spamówo!!!! sppierrdalaj spamówo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też kupowałam staniki po 12-15 zł jednak serio były na chwilę, bo szybko się naciągnęły , druty wyłaziły. Przeszłam się kiedyś za namową kolezanki do braffiterki i z mojego bazarowego 80D zrobilo się profesjonalne 70H :) CZUJE SIĘ O NIEBO LEPIEJ!! polecam każdemu. a co do tematu teraz kupuje biustonosze po 40-70 zł i nie prawdą jest że tylko te powyżej 100 zł są czegoś warte znalazłam sklep w którym jest bardzo tanio za polskie marki , biustonosze mam od nich już ponad 2 lata!!! żadnego druta nie widzę do dzisiaj :D ( polecam www.sklep-biustonosze.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam sobie kilka miesięcy temu stanik w Cubusie za 60 zł (mój ulubiony ;-) ) i druty z niego wyłażą niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak samo jak Pani wyżej polecam sklep www.sklep-biustonosze.pl tez u nich zamawiam i jestem zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banannova
Ja na pewno nie kupiłabym chińszczyzny na bazarze, ale z drugiej strony nie wydałabym też jakiś kosmicznych sum na bieliznę... Kupuję raczej ze średniej półki i szukam jeszcze zniżek na kuponiarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupuje dokładną podróbkę triumpha ( za ok 70zł) w pewnym markecie za ...9 zł. Mają ten model w stałej sprzedaży, w 3 kolorach. Kupuję po 2 z każdego koloru raz na rok i mam spokój. Kiedyś miałam właśnie ten triumpha i jakość ta sama a cena ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatyldaWu
Ja kupuje max do 100 zł - jednak jest różnica między takimi a np, za 40 zł. Choć ostatnio udało mi się na promocji kupić taki czerwony koronkowy http://luxusportal.pl/pl/moda-i-styl/prezentacje/alex_caprice Co prawda nie jest on jakoś bardzo usztywniany ale ładnie wygląda i wygodnie się go nosi - nie gryzie nie uwiera. Także no zależy na co się trafi, choć wiadomo, że najlepiej to chodzić do brafiterki. W dobry salonach mają mnóstwo modeli staników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StudiaOna
Ta czerwona koronka całkiem spoko, ale jak takie widzę w sklepach to jednak rzadko kiedy schodzi niżej 100 zł :( a też bym taką chciała ale mnie nie stać za bardzo :/ jestem tylko biedną studentką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MatyldaWu, przecież to jest jakieś żałosne góoowno w cenie z kosmosu... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
banannova wczoraj Ja na pewno nie kupiłabym chińszczyzny na bazarze, ale z drugiej strony nie wydałabym też jakiś kosmicznych sum na bieliznę... Kupuję raczej ze średniej półki i szukam jeszcze zniżek na kuponiarni. x x wszyscy kupujemy chińszczyznę,tylko w różnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie zgodzę się z tym że wszyscy kupujemy chińszczyznę. Jest dużo Polskich fajnych porządnych marek ktore nie kosztują majątku . :) Ja też kupuje na www.sklep-biustonosze.pl , widziałam że kilka blogerek też z nimi współpracuje więc pewnie są coś warci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidl mądry wybór
Różnie. Ostatnio kupuję w Lidlu. Dziś kupiłam fantastyczny staniczek za 21.99. Są świetne bo nie rozciągają się druty nie wychodzą i dobrze się piora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatyldaWu
Kawałek czerwonego materiału co prawda ale bardzo ładnie wygląda i się układa, więc ja jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się "układa" tak, jak na tej modelce, to szczerze współczuję... :o I jeszcze sprawdziłam sobie rozmiarówkę - "imponująca" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dk98
Ja stanik od 100zł w górę :) hmm za majtki tyle bym nie dała chociaż czasami warto :) www.ekubas.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasha125
jak dla mnie lepiej kupić dobry stanik za 150 zł, niż słaby za kilkadziesiąt - bez sensu marnować pieniądze na tanie badziewie, które szybko się zepsuje ;/ ja kupuje w allesie i jeszcze nie miałam okazji narzekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też kupuję droższą bieliznę - już się przekonałam nie raz, że zainwestowanie się opłaca, bo taka bielizna porządna zwyczajnie dłużej się nadaje do używanie (warto też pamiętać o praniu w specjalnych woreczkach). Chociaż tu niekoniecznie chodzi o cenę, miałam drogie staniki, które rozwalały się prawie jak bazarowe :/ obecnie alles jest moją ulubioną firmą, ale najlepiej samemu poszukać, który producent Ci odpowiada i robi bieliznę najlepiej pasującą do Twoich potrzeb i gustu, i mieć pewność, że warto w niego inwestować - ja tak właśnie z allesem zrobiłam, na początku upolowałam jakąś promocję i kupiłam coś po taniości, żeby się przekonać, czy jest warte regularnej ceny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja kupuję dla siebie bieliznę , slipy , bokserki internetwo. Intymen, Agacio , Clever Moda ok 150 zl za sztukę, mega wygdne i przyjemnie leżą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jako facet na;isze ze tez te 150 zl lubie dac za fajne luksusowe majty , sa sklepy z taka dobra bielizna męską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja kupuję męską w sklepach , markowe marki to około 120 - 150 zl za sztukę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja kupuję męską w sklepach , markowe marki to około 120 - 150 zl za sztukę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×