Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy wesele na 65 osób w sali na 120 osób ma prawo być udane? :(

Polecane posty

Gość gość

mnóstwo osób nam odmówiło stosując najrozmaitsze wymówki...czy zabawa w tak dużej sali przy tak małej ilosci gosci moze byc ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Jesli uwazasz Ze nie To zaplac statystom. Kolejny Co sie Zeni dla wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bede miala 40 ludzi na sali dla 120 :( strasznie sie tym denerwuje i nie wiem co robic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40? żartujesz czy serio? mysle ze zabawa zalezy od jakości a nie ilości gosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorce pewnie chodzi o to że właścicielowi sali nie opłaca się wynajmować lokalu który może pomieścić 120 dla 65. Woli wynająć komuś kto organizuje z większą ilością osób, bo wiadomo że i wtedy więcej zarobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie, to nie o to chodzi. My juz mamy sale zamówioną, pytam tylkop o to, czy w takiej dużej sali goście nie będą się "gubić", przez co zabawa będzie się wydawała beznadziejna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy jaką dokładnie jest sala, bo niektórzy ogłaszają ze maja sale na 120 osób i owszem tak jest ze tyle osób pomieści ale na siedząco przy stole ze m tańczeniu nie mam mowy. Moja właśnie taką jest zmieści 120 ale o tańczeniu wtedy nie ma mowy, ale mam 66 osób więc jest idealna będzie gdzie siedzieć i tańczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie żartuję, na prawdę 40. Sala jest przeznaczona na wesela dla przedziału liczby osób od 60 do 120. Zamówiliśmy na 70 gości, jednakże tylko 40 potwierdziło przybycie :( Ślub już niedługo a ja nie wiem skąd teraz znaleźć 20 osób (w umowie z salą nic nie pisze odnośnie przypadku, gdy ostateczna liczba gości będzie mniejsza od minimalnej...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze ze tylko nie ja mam ten problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli macie taką możliwość, to ustawcie okrągłe stoły (zajmują więcej miejsca) albo kwadratowe - ale oddzielnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×