Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rescator555

Jakie meki, jakie bole ? (2)

Polecane posty

Gość Tee Vert83
Rescator, chyba mnie nie zrozumiales. Jaki warunek? Jesli ktos chcialby wiecej to moglby byc on, ale tylko wtedy jesli i ja dojde. A jesli ja nie dojde, to sie nie liczy. I pomijam fakt, czy jest w pelni zaspokojony, ciekawi mnie, jak Rescator i Wilk postrzegaja faceta, ktory nie chce sexy w ktorym obie osoby "dojda", do ktorego nie trafia gadki o tym, ze jak kocha to ma dac bo jej to sprawi przyjemnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ Tee Vert83 dziś Nic nie rozumiem :( R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tee Vert83
Heh, tak sie pisze z telefonu :-/ chcialam napisac "faceta, ktory nie chce takiego sexu, w ktorym dojdzie tylko on, a kobieta nie". A jak sami twierdzicie, kobieta nie zawsze moze osiagnac orgazm-z roznych przyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A, czy to wynika z kobiecej natury czy tez wyrachowania a moze jednego i drugiego to malo mnie obchodzi i bronie facetow przed tym, by nie padli tego ofiara. Tak jak kobiete malo obchodzi, czy facet ktory probuje ja zg****ic, dziala z powodu meskiej natury, czy tez z wyrachowania" x No tak, ciebie nigdy nie obchodzą argumenty z drugiej strony, więc co nas mają obchodzić twoje i po co w takim razie ta dyskusja skoro nawet faktów naukowych nie potrafisz przyjąć? :) To jest po prostu kobieca natura, tak jak waszą jest być wzrokowcem i zwracać większą uwagę na atrakcyjność fizyczną niż na resztę cech. Ciężko rozmawia się z takim ignorantem, który nawet nie ma pojęcia o wspomnianych przez gościa - podstawach doboru naturalnego. Może o to, że kobiety mają instynkt macierzyński też zaczniesz je obwiniać? :) O jakich ofiarach piszesz? Facet chyba widzi czy jego wybranka ma podobne potrzeby co on czy mniejsze. A że się po ślubie to czasem zmienia, to co? Znowu chcesz to samo wałkować? Nie raz pisano dlaczego tak jest, w wielu wypadkach to wina "zmiany" faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tee Vert83 dziś A skąd ten mężczyzna wie, ze kobieta nie osiągnie orgazmu i nie chce takiego seksu ? Czy tez kobieta przed inicjacją stosunku ma już wiedzę, czy osiągnie spełnienie czy tez nie ? Czy coś zle zrozumiałam ? :o R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chyba jeśli kobieta jest ileś razy z mężczyzną - nawet na początku znajomości- to chyba jeśli 10 razy z rzędu zabierał się jak pies do jeża. Dbał tylko o swój spust- to raczej potem kobieta wie czego dalej oczekiwać...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość 13:41 Uogólniasz z tym doborem naturalnym, słabe jednostki dokonują wyboru w ramach "protektoratu". Kobiety także dokonują oceny materiału genetycznego partnera i przywiązują wagę do jego atrakcyjności fizycznej, stad argumenty typu nie chce sexu " bo facet się zapuścił " " bo mięsień piwny " itd. Być może " psychologia ewolucyjna " nie nadąża za zmianami zachodzącymi w społeczeństwie :) R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tak jak kobiete malo obchodzi, czy facet ktory probuje ja zg****ic, dziala z powodu meskiej natury, czy tez z wyrachowania" x No tak, kryteria wyboru partnera porównywać do gwa/łtu i jeszcze nazywać to "naturą" - po prostu idiota. Gwa/łt jest brakiem kontroli i naruszaniem czyjejś nietykalności fizycznej wbrew czyjejś woli, więc nijak ma się do samych tylko motywów. Wyrachowanie to jest wtedy kiedy np. kobieta świadomie (bo wpadki też się zdarzają) wrabia faceta w dziecko, a nie wtedy kiedy szuka faceta kierując się bardziej innymi kryteriami niż pożądaniem. Każdy ma własne kryteria, a że ciebie boli to, że inne od twoich - to już twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no chyba jeśli kobieta jest ileś razy z mężczyzną - nawet na początku znajomości- to chyba jeśli 10 razy z rzędu zabierał się jak pies do jeża. Dbał tylko o swój spust- to raczej potem kobieta wie czego dalej oczekiwać...? X Jeżeli się na to godzi to ... mogę tylko współczuć i stwierdzić, ze pomników za to nie stawiają :( R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokazywacz siura, spitalaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schowaj swój "argument" raz na zawsze i nie wystawiaj w necie, bo straszysz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wietrz wątpliwe wdzięki poza netem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wytłumaczysz ... on jest tak ograniczony że nie dziwię się że ktoś go rozpoznał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:15 "być może" to ty jesteś podlizuską tego cepa i wymyślisz każdy bzdet byle tylko przyznać mu rację :) "psychologia ewolucyjna nie nadąża za zmianami" - hahahaha śmiać się czy płakać? :D nie wypowiadaj się o czymś o czym nie masz pojęcia. "materiałem genetycznym" na jaki kobiety zwracają główną uwagę jest dziś charakter i umysł, czasem siła. kobiety są większymi estetkami niż faceci i przywiązują wagę do szczegółów w przeciwieństwie do nich. a z mięśniem piwnym to nic dziwnego, nadwaga jest cechą nieatrakcyjną i odpychająca u obu płci nawet najprzystojniejszy aktor po wyhodowaniu wielkiego brzuchola i przytyciu straciłby w oczach u najwierniejszej fanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro libido nie ma znaczenia to kup sobie gumową lalkę, lalka nie będzie narzekała na częstotliwość seksu. No i dalej nie wiem, co jeśli ci nie stanie po raz piąty,a żona dalej chce uprawiać seks. Chyba półmroczności dostałeś na to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co to zmienia? Równie dobrze tej ochoty z 200 przyczyn można nie mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wlasnie zwracam uwage facetow na to, ze w naturze kobiety moze byc zlapanie faceta, wykorzystanie jego zasobow i olanie jego potrzeb." x "Olaniu" ich potrzeb, czyli tego, że kobieta nie będzie miała z nim ochoty na seks, często są winni sami sobie "zmieniając się" i zapuszczając po ślubie. Dopasowujesz argumenty pod siebie, a nie bierzesz pod uwagę innych przyczyn czy okoliczności, mimo, że 100 razy były tłumaczone pewne zależności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym brzuchem to akurat prawda. Jak nie mam jakichś wielkich wymagań co do wyglądu (podobało mi się wielu "przeciętnych" facetów) tak facet z nadwagą jest dla mnie kompletnie aseksualny. A "mięsień piwny" czymś mocno odpychającym. Wcale nie dziwię się, że kobiety tracą wtedy ochotę na seks. Oczywiście rozumiem też facetów, których żona przestała pociągać po przytyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rescator555 dziś @gość dziś << Jesli posucie wygladu mezczyzny upowaznia jego zone do odmowy seksu, to czy popsucie wygladu kobiety upowaznia faceta do zdrady? Ja pierdziele, nie myl pojęc. Jak można porównywać odmowę seksu do zdrady? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odmowa a zdrada to jedno i to samo? no jebłam:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"być może" to ty jesteś podlizuską tego cepa i wymyślisz każdy bzdet byle tylko przyznać mu rację usmiech.gif X Mam wrażenie, ze już pisałam, żeby nie przerzucać na mnie potrzeby bycia zależną ...bo ja takowej nie posiadam :) X "psychologia ewolucyjna nie nadąża za zmianami" - hahahaha śmiać się czy płakać? smiech.gif nie wypowiadaj się o czymś o czym nie masz pojęcia. X Cokolwiek zechcesz jak cię to uszczęśliwi :) X "materiałem genetycznym" na jaki kobiety zwracają główną uwagę jest dziś charakter i umysł, czasem siła. kobiety są większymi estetkami niż faceci i przywiązują wagę do szczegółów w przeciwieństwie do nich. X A jak istnieją kobiety mające inne zdanie odnośnie "materiału genetycznego na jaki zwracają uwagę " to należy je wybatożyć i zrównać z ziemią w ramach dostosowania do głoszonej przez ciebie teorii ...nie ma przebacz, istnieje jedna prawda objawiona kto jej nie wyznaje błądzi i nie zasługuje na fakt przynależności gatunkowej :) X A tak na marginesie przy wiedzy odnośnie potrzeb płci... twój wybór partnera był pewnie bezbłędny, tylko się z tego cieszyć im więcej szczęśliwych ludzi tym świat jakby piękniejszy :) R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówiąc o zapuszczeniu się mam oczywiście na myśli takie rzeczy na które ma się wpływ jak właśnie waga czy jędrna sylwetka. Facet ma prawo do odmowy seksu jeśli partnerka go nie pociąga, nie do zdrady. A jeśli go nie pociąga i nie zamienia nic ze swoim zapuszczeniem zrobić to i tak wiadomo, że szybko to się rozpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość dziś No i co to zmienia? Równie dobrze tej ochoty z 200 przyczyn można nie mieć.<< >>Na to, ze nie ma ochoty, przyczyna jest jedna. Przeczytaj sobie pierwsze zdanie : matuzalem0325 dziś . A wynika z tego, ze trzeba ja kopnac w d..... " x ile jeszcze będziesz udowadniał swój debilizm? :D:D:D KRETYNIE, nawet facec***isali, ze nie zawsze mają nastrój na seks z powodu różnych czynników, jak problemy, stres, zmęczenie itd. miłość a chęć na seks to dwie różne kwestie że ty tępaku tego nie potrafisz odróżnić i "kochasz" jedynie kootasem to już twój problem powtarzam - jesteś w mniejszości, prymitywku i się z tym w końcu pogódź, bo z tym masz problem, ze inni mają inne podejście niż ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jesli przestal/przestala pociagac a nie potrafisz tego przelamac to sie rozwiedz." Niech rozwodzi się ten komu to przeszkadza. Bo kobietom może to nie przeszkadzać w niczym i mogą dobrze czuć się w związku bez seksu. Z resztą są i faceci, którym też nie doskwiera, sądząc po tematach kobiet żalących się na brak libido u partnera. Niech więc rozwodzi się ten komu to przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady. Nie znam przypadku kiedy facet przestał być atrakcyjny dla kobiety TYLKO dlatego, że wyłysiał. To co najwyżej może dolewać oliwy do ognia kiedy już wcześniej się zaniedbał. Najczęściej chodzi o wagę (i w przypadku kobiet i facetów) i/lub o brak regularnej higieny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ona ma kaprys na zaspokojenie penisem piąty raz z rzędu i tak ma być, jak ona chce. Co zrobisz w takiej sytuacji? W końcu ty masz kaprys na seks, a nie masturbację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tylko, ze wygoda baby w takiej sytuacji malo faceta obchodzi. I slusznie." Tak samo baby nie obchodzi twoja wygoda i seks na każde zawołanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz już jakąś fobię tą z wygodą. No tak, bo ty zawsze tylko masz mieć ze wszystkiego korzyści. A małżeństwo to ryzyko i trzeba z tym się liczyć, nie zawsze będzie tak jak ty chcesz. Przed rozwodem też masz jakąś fobię widzę, no cóż, było trzeba się nie żenić. I skończ przerzucać swoją fobię na innych facetów, często to facet chce rozwodu, a bojąca się samotności kobieta nie chce mu go dać. Utrzymujesz żonę, nie podpisałeś intercyzy i boisz się teraz, że po rozwodzie zabierze ci pół majątku i poda cię o alimenty. Widzisz, jak facet myśli przed ślubem to nie ma potem takich problemów. Już pomijam to, ze jednak w dzisiejszych czasach większość kobiet pracuje. A za mieszkanie wspólnie spłacają kredyt, więc żaden problem potem po równo to podzielić. No ale jak wolałeś znaleźć sobie taką, którą będziesz utrzymywał w zamian za seks na każde twoje żądanie, to potem ponoś tego konsekwencje. I mylisz się, że tylko "babie" wygodniej. Jak facet straci pracę to może też założyć żonie sprawę o alimenty. Jak mieszkali w mieszkaniu żony to ona potem też może być stratna jeśli nie podpisali intercyzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś On Ci nie odp na to pytanie, bo ma w du)pie potrzeby kobiety. Wnioskuję, że jest słabym kochankiem, żona musi mieć z nim ch)ujowo. Resci, dla poprawienia Ci humoru masz ode mnie prezent...Jesteś może teraz w pracy? :P http://xxxgify.pl/gify-ero/seks/page/2/ Popatrz sobie, zwłaszcza na ostatnie, nich Ci stanie na zdrowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było myśleć przed ślubem, a nie potem mieć do innych pretensje o nie wiadomo co. Robisz wszystko aby usprawiedliwić zdradę i wyłączyć możliwość rozwodu tylko dlatego, że sam boisz się straty finansowej - myślisz, że tego nie widać? Odpowiem teraz w twoim stylu - twój lęk przed rozwodem mało mnie obchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×