Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olifka12

Prezent dla chlopaka na 19ste urodziny

Polecane posty

Gość Luiziana
Moim zdaniem pomysł z albumem nie jest zły, ale jak 19ste urodziny, to na pewno też gry lubi. Tutaj jest cała kategoria gadżetów z grami http://www.dystryktzero.pl/gry-video/, na moim chłopaku zrobiły duże wrażenie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xalana
Jak nie wiemy co dana osoba chciałaby dostać to może lepiej nie kombinować tylko kupić jakiś dobry alkohol. Mój brat miał niedawno 20 urodziny i dostał kilka butelek wina i bourbon. Potem częstował i mnie i ojca i zadowolony był. Zresztą taki bourbon można kupić w fajnej butelce tak jak np Wild Turkey.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość somer
dla chłopaka możesz kupić : GPS Tablet Smartwacha Coś do roweru Rejestrator do samochodu Generalnie sporo gadżetów, wejdź sobie na avans.pl ja mam zaufanie do tego sklepu i tam kupuje sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według mnie chłopaki nie lubią takich "romantycznych prezentów" ja swojemu chłopakowi zawsze coś z elektroniki bo wtedy cieszyl się najbardziej. Zobacz coś w sferisie albo mediamarcie może coś ci się spopdoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czym interesuje się Twój chłopak? Bo jeżeli sportem to polecam wybrać dobrą bluzę lub koszulkę na Odziez-sportowa.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jest fanem elektroniki lub biwakowania, to idealnym prezentem może być jakiś gadżet podróżniczy. Narzeczony praktycznie ciągle gdzieś wyjeżdża, na spływy kajakowe, albo pozwiedzać i często daje znać, że mu czegoś brakuje do podróży albo pod namiot. Ostatnio sprezentowałam mu powerbanka z http://www.campingshop.pl/ i jest zachwycony. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka58
hmm... mi jako kobiecie pomysł bardzo się podoba, sama chciałabym coś takiego dostać:D ale z doświadczenia wiem, że mężczyźni wolą bardziej praktyczne prezenty, może coś z elektroniki? widziałam, że sferis robi wyprzedaże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość certtss
Konkurencyjne cenowo kamerki sportowe ma firma AEE Magicam. Wybrałem model MD10 ze zmiennym kątem widzenia do 136 stopni funkcją filmu poklatkowanego czy Wi Fi (którego w wielu kamerach brakuje, zwłaszcza w tym przedziale cenowym). Jak na kamerę za 650 zł to działa świetnie, filmiki wychodzą super precyzyjne, można się sporo pobawić w kwestii obróbki. Pełna specyfikacja jest na stronie producenta -aee-magicam.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może sziszę ? to jest chyba dobry prezent dla osoby która lubi sobie pociągnąć :) Ja kupiłam taką mojemu bratu ze sklepu pl.troeber.com i był bardzo zadowolony. Można tam dokupic również te wkłady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trawa wawa
A może bezprzewodowe słuchawki na bluetooth Lamax P-1 ? Mam od kilku tygodni, idealny dźwięk, malutkie, bez kabli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzamy się, najlepszy prezent to prezent praktyczny. My ze swojej strony możemy polecić prezent jakim jest męskie ubranie. Czy to sportowy dres dla biegacza, czy zestaw koszula + marynarka na pewno taki upominek ucieszy każdego faceta. I decydując się na którąś z propozycji zajrzyjcie do nas na rozeznanie. Bo sklepem internetowym z odzieżą męską własnie jesteśmy i bez zbędnej bawełny polecamy do nas wpadać.  A w internecie jesteśmy tutaj --> www.ombre.pl :) :) W razie pytań służymy pomocą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qima
Myślę, że taki album będzie świetnym pomysłem, dzięki niemu będziecie kiedyś mogli wspólnie powspominać stare czasy. Pamiętaj tylko, że album musi być dość spory, żebyście pomieścili jeszcze wiele waszych zdjęć. Poszukaj ładnego albumu tutaj http://www.cozacena.pl/ramki-i-albumy-do-zdjec mają naprawdę dużo pięknych i dużych albumów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seneka88
Ty znasz najlepiej swojego chłopaka,ty wiesz też najlepiej co mu sprawi radość. Możesz dać mu oczywiście swój album,może też być to wasza ulubiona fotografia oprawiona w delikatna,stylowa ramkę z https://aluramy.pl/ najważniejsze by był to prezent od serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdziunia
możesz też kupić w sferisie elektroniczną ramkę, wgrać tam zdjęcia, dać jakieś podpisy i to moim zdaniem też fajny prezent będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamarrra
te słuchawki ze Stars Warsów są super, aż się sama przejdę do Teletorium by je kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bessie4
może jakieś fajne słuchawki, pad do gier? w teletorium jest mnóstwo fajnych gadżetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam właśnie problem bo mój mąz ma urodziny 18 chrześniaka i nie mam pojęcia co mu kupić .. ? jakieś pomysły ? Budżet tak 200-300 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że przydałby mu się dobry program antywirusowy do komputera. Takie rzeczy zawsze sa potrzebne nie tylko maniakom komputerowym. Ja bym tutaj postawiła na g datę, którego można kupić w sklepie kluczsystem. To bardzo dobry antywirus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilinne
A może jakieś wypasione słuchawki, drona? W Teletorium czy Saturnie jest mnóstwo takich gadżetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×