Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdala

Rozmowa 40plus

Polecane posty

Gość Zdala

Tak przy przysłowiowej kawie. Są tu moi rówieśnicy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bozee.. Kolejny durny temat. Kolezanek nie masz w realu ze z internetowymi kolezankami chcesz pisac? Idz lepiej zmyj gary stara babo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdala
Witam miłego rozmówcę. Nie mam koleżanek w realu, ponieważ mieszkam na uboczu, co zreszta mi odpowiada :) Czasem zdarzy się, że spotykam się realnie z jakąś, ale nie widzę nic złego, by porozmawiać i tutaj. Tak z ciekawości zapytam o Twoje realne towarzystwo, bo widać też tu zaglądasz... :) Moje gary pomyte ;) Usiadłam przy kawie, chcąc zamienić kilka słów z kimś normalnym, przyjaznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdala
Chyba wszyscy sporo młodsi...,,:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Kawy prawie nigdy nie odmawiam, chętnie się w tym samym czasie z Tobą napije. Dziś mam słodki dzień ,jestem sam w domu i karmie się słodyczami. Gersh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Gersh Słodycze są kaloryczne :) nie zjadaj zbyt dużo..... I dlaczego siedzisz sam ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadwaga mi nie grozi BMI 18,5 a male przyjemności lubię,wczoraj kino,dziś słodycze. Moje babki dosłownie wyfrunely , mam trzy dni luziku. One zwiedzaja, ja pracuje i mam czas dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdala
Witam, miło że ktoś się odezwał :) Tylko szkoda że rozminęliśmy się w czasie. Taki luzik bez rodzinki raz na jakiś czas jest potrzebny. Jak sie zatęskni, każda chwila lepiej smakuje :) Miłego pojadania słodyczy, pod warunkiem że są raz na jakiś czas.. Niestety u mnie są na razie zakazane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria74
A'propos słodyczy i tych, co na diecie... właśnie zrobiłam sobie dzień przerwy od zakazów i robię z córkami takie babeczki http://szpargaly.pl/jedzenie/czekoladowe-babeczki-z-limonka/ . Mamy nadzieję, że limonka pomoże nam się orzeźwić w upalny dzień, a czekolada... po prostu pójdzie w miejsca, które powinna :)) . Ktoś jeszcze ma tu dość upałów i szuka na nie sposobu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdala
Maria 74 witaj :) Miło, że napisałaś... Dziś mam kiepski dzień i wtryniłabym wszystkie babeczki na raz , ale nie mogę :( Nawet nie chodzi o wagę, bo nie jest jakaś tragiczna, tylko o odkwaszanie. Co do upałów, też wysiadam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdala
Trochę zamglone niebo, ale może nie będzie burzy...? Chyba pojadę z córką nad rzekę :) Mam takie miejsce, gdzie nikogo nie ma i można do woli się powygłupiać :D Ostatnio miałyśmy bicze wodne pod takim wodospadzikem i dobrze, że nikogo nie było, bo obie zgubiłyśmy majtki :D Mam kiepski dzień, ale usiłuję się uśmiechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To koniecznie nad rzekę, pod wodospad!! A po drodze do cukierni . Yolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypomnialem sobie o śniadaniu, zrobię i zjemmmm placuszki z jabłkami, pyszne i rozsustne. Yolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdala
Ale fajnie, że się odzywacie :) Spakowałam się "rzekowo" , trochę dziwne niebo, ale juz obiecałam wyjazd :) Pepsi 77, dzięki :) Yolo, wczoraj smażyłam takie racuszki , tylko na kukurydzianej mące i trchę zgrzeszyłam, bo cukier puder tak zahaczył i o mój talerzyk ... :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdala
Uciekam i miłego dnia :) Trzeba korzystać z ciepła, teraz narzekamy, ale jak przyjdą jesienne chłody, to jeszcze miło będziemy wspominać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczna natura
Ja tez szukalam do rozmowy. Moj topik jest na dole strony. Milego dnia. Opalaj sie. Na rozmowy przyjdzie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tak dość tego słońca i upału , ze chyba w zimie nie zatęsknie . W pobliskim zalewie mamy jakąs bakterię , więc nawet wyjście nad wodę odpada . Chcę już ochlodzenia i deszczu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdala
Witajcie :) Romantyczna, zapraszam Cię do rozmowy i tutaj...:) A tak w ogóle mało nas, nieczęsto ktoś napisze.. Ale może to i dobrze jeśli oznacza to szczęśliwe realne życie :) Gorzej jak ktoś czuje pustkę i milczy... Pepsi, ja też już nie wyrabiam z tego gorąca :( ale jak pomyślę o szarugach jesiennych, o ubieraniu się na cebulkę, o paleniu w piecu.. to mi się odechciewa :( Co do rzeki, to dobre i złe wieści.. Dobre: są ryby! Duże, takie jak dawniej :D Nie żebym wędkowała...ale kilka razy byłam i ryb nie bylo, tylko takie maciupkie... A tu proszę! Takie okazy! Chyba klenie się nazywają, podkarmiłam je, mam nadzieję że przeżyją zjadawszy naszą współczesną żywność z polepszaczami :D A zła to taka, że śmieci są wszędzie :( Na obszarze stu moich kroków znalazłam 4 buteli plastikowe, 2 butelki po piwie, kilka reklamówek, papierki po lodach koral :(, rozbitą szklankę (ktoś mógł sobie nogę załatwić...), jakieś odpłynięte gacie (nie moje) oraz coś co wskazywało na tzw. miłe chwile na łonie natury :P:D Dobrze, że miałam w bagażniku rękawice ogrodowe.. Wdziałam je i zapakowałam wszystko do reklamówki :D (ostanią pozycję patykiem haha). I tylko żałowałam, że nie miałam flamastra i kartki, bo całą zawartość chciałam powiesić w centralnym punkcie z napisem: LUDZIE TAK SIĘ NIE ROBI !!!! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę Ci takiego miejsca , a jeszcze jak są tam ryby , to juz całkiem, bo ja bardzo lubię wędkowac :) Smieci są chyba wszędzie , ludzie zjadają różne rzeczy i opakowania wyrzucają za siebie :( Moje miasteczko jest otoczone lasem i też bym ten sam problem , więc nadleśnictwo zainstalowało kilka kamer na obrzeżach lasu . Trochę pomogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sobota to trzeci dzień rozpusty, spędziłem go nad i na wadzie, było świetnie. Luz i beztroska dorosłego człowieka, gdybym jeszcze mógł wyłączyć telefon(praca) byłoby jeszcze rozkoszniej. Jezioro , brzegi czyste, parolowane przez policję, strażników, WOPR. Kierownik, a zarazem właściciel ośrodka potrafi niewidzialną ręka utrzymać porządek, zapewnić bezpieczeństwo gości. Nie jest pazerny, i pewnie dlatego już w kwietniu nie było wolnych terminów. W weekendy plaża i przyległe łąki pełne takich jak ja, leniuchow, najczesciej z rodzinami. Yolo - na tym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jak tu nie powiedziec ze rozmowy z 40 plus sa nudne, zadnego tematu , pustka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nuda to stan umysłu - chyba, nie jest dobra ani zła. Wole się nudzić niż biegać z nachosami po plaży Yolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może czasem właśnie potrzeba takiej luźnej rozmowy o niczym..w tym zabieganym, napiętym życiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdala
I to jest odwieczny konflikt pokoleń! :P Nic to, kolejny nudny wpis ..... :) Cześć w poniedziałek, jeśli ktoś tu kuknie ;) Sobota, niedziela minęła pod znakiem lenistwa, znów rzeka haha, ognisko nad wodą, kiełbaska itd oraz spacer korytem rzeki (kurcze jakie piękne widoki.....) wcale nie trzeba nigdzie daleko jechać, mamy piękny kraj! :) Pozdrawiam wszystkich, którzy mają "ten stan umysłu"..... ;), dalej tak trzymać i nie gonić ze szczuarami !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet ziew mi nie wyszedł... taki nudny wpis :D:D Zdala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa ..,,, i gary nie pomyte, dziś znowu będzie leczo ... :D To taka praktyczna potrawa, zrobisz wielki gar, a potem tylko odgrzewasz ! I możesz mieć ten "stan umysłu" przynajmniej w kuchni Zdala (wygodniejsze niż pisanie z gościa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się czemu mają służyć takie złośliwe wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor tych postów nie rozumie że można inaczej. Nie poznał natury człowieka, zarówno mężczyzny jak i kobiety. Slogany, puste hasła. Trudniej napisać prawdę o sobie, odkryć uczucia, pragnienia. On szuka. Kiedyś znajdzie, a co to będzie czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×