Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość darkaaaaaaa

uzależniona od masturbacji

Polecane posty

Gość darkaaaaaaa

Zaczęło się to gdy miałam 16 lat. Nie miałam chłopaka ale zaczełam bardziej interesować się sexem. Po roku poznałam swojego pierwszego chłopaka i to z nim straciłam dziewictwo. Po ponad roku związku się rozstaliśmy a pół roku poznałam następnego faceta - mojego męża :) Jest nam razem dobrze, kochamy się dość często, na początku 'rozgrzewki' zawsze proszę go o .. masturbację.. później przechodzimy do normalnego sexu. Jest mi z nim bardzo dobrze w łóżku, podnieca mnie itd.. jednak przez zwykły sex nie dojdę. Muszę w ciągu dnia sama się zaspokoić co mi bardzo przeszkadza. Chciałabym normalnie dochodzić podczas zwykłego stosunku a nie dopieszczać się sama. Wydaję mi się, że 16lat to za wcześnie na masturbację i się uzależniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez jestem uzalezniony od masturbacji mimo ze mam stała partnerke. 2 razy dziennie to jest norma, zazwyczaj parno i drugi raz kolo poludnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkaaaaaaa
mi raz na dzień w zupełności wystarcza. Codzi o to,że chce z tym skończyć ale nie potrafię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
darka, a po co kończyć z czymś co sprawia Ci przyjemnosć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masturbacja to szambo.Zniewala człowieka.Odezwij się do Boga.Serio TYLKO ON pomoże... Sprawdzone und potwierdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość 15 04
ale ciemnota co ma iść do kościoła na msze. kobieto wyluzuj-ja jestem w stałym związku i też sam sobie dogadzam co partnerka wie i akceptuje .Jak chcesz aby twój problem zniknął to zacznij od sexu a nie masturbacji na rozgrzewkę.i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yogiin
masturbuj się przy nim albo wspólnie. Masturbacja w obecnośc***artnera to także sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×