Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poszukuje prostytutki dla mojego syna

Polecane posty

Gość gość

Dzień dobry. Nazywam się Jadwiga. Piszę w sprawie mojego syna. Mój syn ma 24 lata, jest bardzo samotny i jest prawiczkiem. Jest szczupły, średniego wzrostu, wykształcony, sam pracuje i sam mieszka, nie ma samochodu. Jest również idealnym kandydatem na wspaniałego faceta, męża. Problem to jego nieśmiałość i słabe kontakty z kobietami. Znam go i wiem, że mimo braku doświadczenia w seksie bardzo szybko się uczy jak i będzie się starał by kobiecie było z nim jak najlepiej. Taki ma charakter, że nie potrafi nikogo prosić o pomoc dla siebie ale sam każdemu chętnie pomoże. Sama nie orientuje się w tych portalach gdzie się ogłaszają dziewczyny robiące to za pieniądze dlatego prosiłabym Was młodych o podesłanie tych odnośników czy linków do stron albo już do konkretnych pań, które polecacie. Ważne dla mnie by to nie była jakaś małolata ani za stara kobieta tak ok. 30, taka nauczycielka seksu, bez żadnych udziwnień jak jakieś wiązanie, lateksowe stroje czy wulgarny język. Normalny seks z miłą nieco starszą i doświadczoną kobietą przy, której młody niedoświadczony chłopak się nie będzie bał wyśmiania. Dziękuję wszystkim. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
roksa, odloty, a nie lepiej na kafe poszukać ?za darmo dają mężatki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam gość dziś mężatka nie wchodzi w grę. Musi być to wolna kobieta. Chcę by mój syn miał seks a nie był jakiś skurczybykiem, który nauczy się, że związek to za przeproszeniem g****o i można zdradzać. Przysięga ślubna i wierność to wg mnie podstawa i tego uczyłam syna. A te portale zobaczę. A masz może jakąś konkretną kandydatkę dla młodego niedoświadczonego chłopaka? Bo zapewne jest dużo ofert. Ale i tak dziękuję za odpisanie w temacie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz być obecna gdy będą uprawiać seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
provo:/ to ciąg dalszy dzisiejszego watku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie/Pani gość dziś Nie jestem jakaś zboczona by patrzeć jak mój syn uprawia seks. To sprawa intymna. Chcę tylko znaleźć mu jakąś bo on sam się po prostu wstydzi. Niektórzy mogą powiedzieć że straszna z niego ciapa ale jak kocham mojego syna i chcę mu pomóc. Widzę, że nieradzi już sobie z obecną sytuacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówił ci że jest prawiczkiem? Może ma kompleks penisa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra i mądra z Ciebie matka, żeby wszystkie takie były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej by swój pierwszy raz przeżył z kimś wyjątkowym a nie z jakąś kurwą to mu może wejść na psyche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałaś, że prostytutki szukasz dla syna, to co za różnica czy meżatka. To jest jeden chuj, bo ma być doświadczona. Seks za kase jest na wyciągniecie ręki, a ceny wcale nie są wysokie bo konkurencja ogromna. Poszperaj w ogłoszeniach towarzyskich i zadzwoń (bo d***** mają podane numery,foty, zakres usług, cennik) ugadaj temat, wybierz na pierwszy raz sympatyczną i taką która podoba sie synowi. Najlepiej wybierać dziwke która przyjmuje w mieszkaniu, a cena max 2 stówki wyniesie za 1h. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za wszystkie wpisy. A co do mężatki to nie toleruje zdrad dlatego kobieta ma być doświadczona ale wolnego stanu. Pozdrawiam i dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Jadwiga wymiata. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×