Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina_94

Mamy na Luty 2016

Polecane posty

Gość Kotulina
Ewelinka oby dotrzymali terminu, bo faktycznie nie sprawiają wrażenia profesjonalnych unikając klienta. Ja trzymam ciuszki jeszcze w kartonie i akurat je do szafki włożę dopiero jako ostatnie jak je wypiorę (nie chce za wcześnie prać). Strasznie depresyjny i płaczliwy mam dziś nastrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Coś nam szwankuje to forum :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Mi sie zacielo i dopiero teraz odczytalam co napisalyscie Ewelina nie wiem gdzie takie worki bo te akurat dostala moja przyszla tesciowa od kuzynki Kotulina oby jutro lepszy nastroj Ci dopisal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Witam dziewczyny jak tam dzis samopoczucie u mnie nawet dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Hej ja dzisiaj sie czuje okropnie nie mam na nic sily i chęci chyba przejełam samopoczucie od kotulinki. Ogolnie straszna pogoda jest i jestesmy z corka uziemione :-( Wiecie co ostatnio zauważyłam stałam sie strasznie nerwowa. Mam nadzieje ze jak najszybciej mi przejdzie bo czasami nawet w jezyk nie potrafie sie ugryźć zeby naprzyklad mężowi nie dogadać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ewelinka chyba kazda z nas po koleji dopadaja te gorsze dni ostatnio A co do tego ze jestes nerwowa to nie wiem czy bym tez tak nie wolala ja znow praktycznie od poczatku jestem placzliwa wystarczy ze ktos cos powie wiem ze mowi w zarcie np lub nie ma nic zlego na mysli a mi juz chce sie i tak plakac czy tez jak cos ogladam nke koniecznie ze smutne albo czytam choc ostatnio latwo tez mnie rozsmieszyc i moj czasami tak mnie rozsmiesza ze az ze smiechu wszystko mnie boli i lzy leca ;) A no pogoda nie za bardzo ale my dzis wychodzimy do kuzunki jej maly ma urodziny wiec troche sie rozerwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Helo. Ja dziś byłam na plotach, potem poleciałam do sklepu za prezentami... Macie może pomysł co kupić 11 latce która nie bawi się już zabawkami a czytać po polsku nie umie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Olu moze cos z ubrania z motywem bajki filmu czy piosenkarza ktory lubi lub jakas plyta z muzyka ktora lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi22
Hej. Czy te ubranka dla dzieci płacze się w jakimś płynie do płukania? Bo nie mam bladego pojęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Domi ja plukałam w loveli bodajże ale dokladnie już nie pamietam. Mozesz pochodzic i popatrzec jakies plyny do plukania dla niemowlat jest ich pelno na rynku :-) Musze sie pochwalić ze moja córcia już 2 tydzień spi bez pampersa i tylko raz zdarzyło jej sie troszke popuscic na lozko a reszte dokonczyla do nocnika. :-) Jestem taka mega dumna z niej :-) Ciekawe jak to bedzie z Filipkiem heh :-) jeszcze sie nie urodzil a ja juz o oduczaniu od pampersa mysle he he :-) Powiem wam ze jak na wieczór humor mi sie poprawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie widziałam płyn do prania ale do płukania nie :) byłam w biedronce i widziałam ten lovel czy coś takiego a do płukania nie; ) a co uważacie o pampersach dada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ewelina to super z mala :) Domi ja mam proszek z dzidziusia i o dziwo w malym osiedlowym sklepie moj znalazl plyn do plukania z dzidziusia gdzie nigdzie indziej nie bylo tylko internet ale wiem ze niektorzy nie uzywaja a i ze mozna zwykly byle byl sensitiv taki z bobaskiem i nie mieszac pozniej tylko trzymac sie jednego i nie wlewac duzo tylko kapke by troche zmiekszyc bo te proszki dla dzieci i tak sa juz delikatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Co do dada to zamierzam ich uzywac no chyba ze maly bedzie mial uczulenie albo ze pampersy beda w jakiejs fajnej promocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Cześć Dziewczyny, U mnie już trochę lepiej, mogę się w miarę normalnie ruszać. W nocy miałam już stracha bo mały cały dzień się wiercił jak oszalały, w nocy też. Nie byłam na izbie. A teraz chyba odsypia te całodniowe wojaże bo może mnie kopnął kilka razy z rana zanim wstałam i teraz cisza. Tak sobie myślę, że może to przez wczorajszą kawę bo wypiłam z rana mocą i dużą. Myślicie, że to możliwe? x Co do pieluch to ja kupię najpierw Pampersa a potem się zobaczy. Nie mówię, że Dady nie będę używać zwłaszcza, że moja siostra wychowała na nich dwójkę swoich dzieci :) więc nie sa najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajutka
Hejka mamusie dlugo sie nie odzywalam ale codziennie czytam wasze wpisy....jestem w 32tc i jak juz wspominalam mieszkam w Holandii Strasznie sie balam jak to bedzie tutaj wszystko wygladalo bo moje doswiadczenia z Pl 17 lat temu( urodzilam syna ) nie wspominam milo i jestem mile zaskoczona prowadzeniem ciazy tutaj jestem na dzien dzisiejszy pod opieka szpitala oraz poloznej ,mialam juz kilka razy robione ktg oraz co dwa tygodnie jest usg ,spodziewam sie coreczki i mamy prawie wszystko gotowe w pokoiku malutkiej. Dokucza mi strasznie kregoslup ,moze to z racji wieku he he Jedynie czego sie boje to samego porodu przezywam to juz bardzo a jednoczesnie chcialabym miec to juz za soba.Pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Kajutka tez pozdrawiam i dobrze ze wszystko w porzadku :) Aniu jesli nie pijasz takiej kawy codziennie to moze pobudzila tak malego nie znam sie ale kawa pobudza wiec Ja na poczatek tez mam pampersa pisalam juz kiedys ze kupilam w promocji a pozniej to raczej dada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Kasia niby piję kawę codziennie ale małą i nie tak mocną. A wczoraj mój mąż zrezygnował ze swojej porcji i ja po jakimś czasie wypiłam jego kawę a ona już była porządnie zaparzona bo stała w kawiarce na ciepłej płycie piekarnika. Sama nie wiem....Jeśli nadal mały nie będzie się ruszał to zadzwonię do lekarki i ewentualnie pojadę na usg. Niby coś tam się rusza od czasu do czasu ehhh juz sama nie wiem... x A co do pieluch to ponoć dobre są takie bez chloru Bambo Nature - one są ekologiczne i ponoć nic się nie dzieje w pupę maluszkowi. Zobaczymy może też będę je zamawiać i testować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Aniu moze byc tez tak ze maluszek inaczej ulozony i dlatego mniej go czujesz ale pewnie jak tak dalej bedzie to dla pewnosci zadzwon do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Hej. Dziś byłam u gin, wszystko jest ok mocz krew wszystko ;) Te moje bóle to przygotowania do porodu ;) poszłam oglądać prezenty i powiem szczerze że 11 lat to taki wiek że za stara na zabawki za młoda na prezenty dla nastolatek. Niestety dziecko widzę raz na rok i nie wiem czym się interesuje a mieszka w USA tam inne rzeczy chyba są modne... :( mam problem jednym słowem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Kajutka mój mąż niedawno leżał w szpitalu w Rotterdamie i mówi że nigdy wcześniej nie był tak dobrze przebadany i traktowany:) ale mówi że koleżanki z pracy narzekały na opiekę w ciąży, że zwolnień nie ma a i na USG im szczędzą... Chyba zależy gdzie się trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotulina
Cześć Kajutka wiele razy zastanawiałam się co się z Toba stało:) ja dziś pojechałam do szpitala na ktg, bo dzidzia od 3 dni tak mało i bardzo delikatnie się ruszała zdecydowanie mniej i inaczej niż zwykle. Niby wszystko ok, ale byłam tak zestresowana ze gdybym nie usłyszała tego od lekarza to bym chodziła cala w nerwach. Juz jestem spokojna:)akurat były studenciaki na praktykach przy moim ktg i położna tłumaczyła im ze jak pacjentka jest w ciąży i cokolwiek ja niepokoi zawsze maja ja zbadać, a nie mówić ze to normalne (nawet gdyby było:)) a tym bardziej nie wolno im mówić ze dzidzia śpi:) U mnie prawie wszystkie zakupy zrobione jeszcze tylko kosmetyki i wózek:) jutro mąż będzie skręcał łóżeczko. Kupiłam sobie majtki siateczkowe canpol, bo słyszałam ze są fajne, ale szczerze mówiąc dla mnie są okropne i beznadziejne. Za to Sani są super wiec dokupiłam je i teraz jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do pampersow ja będę używać i pampersa i dada jednocześnie w zależności od potrzeb, choć podejrzewam ze z przewaga psmpersa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
A słyszałyście może opinię o pieluchach babydream? Dziś moja Dzidzia miała puls 150 ale pani położna uspokoiła mnie i mówiła że to w normie :O no ale jak w normie to w normie.Pytałam gin też co z tym liczeniem ruchów, mówi że to bzdura jest bo sama dobrze wiem kiedy i jakie ruchy są normalne bo już na pewno zdążyłam poznać je a kiedy czuję że coś jest nie tak (brak ruchów dłuższy czas)- wtedy nie gdybać tylko na pogotowie. Dziecko też ma prawo mieć leniwe dni i się mniej ruszać ( ale ruszać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Ja rozmawiałam ze swoja lekarką i jutro jade na usg z samego rana. A jakby coś było nie tak dzisiaj to na izbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Hej dziewczyny. Ania kawa jest pobudzajaca a wszystko co jesz i pijesz dostarczasz dzieciatku wiec pewnie kofeina tak na nie zadziałała. Ale pewnie jesli cie to martwi to idz na usg :-) Co do pampersow to ja na poczatku przy Mai uzywałam z Pampersa a potem przeszlam na DaDe bo te z pampersa ja uczulały i odparzały. Jak się dzisiaj czujecie ??? Ja nawet dobrze dzisiaj jedziemy do mojego taty bo wrócił zza Granicy a nie widzieliśmy sie od Sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Dziewczyny wróciłam z tego usg i wreszcie mogę odetchnąć! W czwartek te ruchy były naprawdę bardzo dziwne. Bardzo intensywne i takie ciągnące przez cały brzuch. W ciągu godziny potrafiłam naliczyć ich ponad 100 i to były mocne szturchnięcia. A w piątek znowu spokój. Do 15 ruchów w ciągu godziny i to takich lekkich, jak na początku. Ale ruchy były więc lekarka mówiła, że jesli nadal będą to nie jechać na izbę ale jesli ustaną to koniecznie. A dzisiaj wszystko się wyjaśniło. Po prostu mój syn w czwartek cały dzień próbował się obrócic głową w dół, co mu sie ostatecznie udało a wczoraj odpoczywał po tych potyczkach. A, że waży już ponad 2 kg, a łożysko jest na przedniej ścianie to te ruchy są lekko tłumione więc nie ma powodu do niepokoju :) x Ola co do pieluch babydream to moja koleżanka używała tylko tych ponieważ dada i pampers odparzały. Ponoć jak te babydream są zasikane to nie pachną tak specyficznie jak np. pampersy. Akurat u mnie w rodzinie nikt ich nie używał bo i do rossmana nie było po drodze :) Powiem jeszcze, że moja siostra mieszkająca za granicą używała i używa najtańszych pieluch z jakiejś sieci drogerii ponieważ Pampersa tez odparzały. Dla mnie to tylko świadczy o tym, że czasem wcale droższe nie znaczy lepsze. Więc kupimy póki co małą paczkę pampersa, małą paczkę tych ekologicznych i zobaczymy jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Ania to dobrze ze wszystko w porzadku i jeszcze te ponad 2 kilo szczescia:-) Rosnie jak na drozdzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajutka
Witajcie kochane Ola86 to jest prawda ze w Holandii nie ma czegosc takiego jak L4 jak jestes chory to poprostu zostajesz w domu ....ja juz jestem w domu od 8 tc i mam normalnie placone 100% z panstwa. Kotulina zniklam ale to nie znaczy ze nie czytalam wszystkie posty sledzilam na biezaco .....wozeczek zakupionu RIKO NANO i jestem jak najbardziej zadowolona a co do pieluszek to na poczatek z Pampersa a potem sie zobaczy ...moja coreczka bardzo a to bardzo intensywnie sie rusza a wrecz czasami sprawia mi to ogromny bol ale nie narzekam Co do wizyt w szpitali czy u poloznej jak narazie jestem bardzo zadowolona a juz 15 grudnia mam spotkanie w szpitalu z polska polozna po to zeby dowiedziec sie jak najwiecej a 16 kolejna wizyta u poloznej i ustalenie planu porodu Dziewczyny czy wybralyscie juz tak ostatecznie imiona dla swoich pociech? bo ja juz tak i bedzie u nas LILIANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Mąż mówi że nawet nie na czegoś takiego jak zdolność do pracy po prostu jak się może to się pracuje ;) u nas bez medycyny pracy nie ma pracy ;) dziś u mnie Dzidzia też ma ciche dni, wczoraj ją trochę wymęczyłam bieganiem po mieście :P dziś śpi i tylko od czasu do czasu się przekręci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Hej dziewczyny Aniu ciesze sie ze z dzidzia wszystko ok i duzy juz jest :) moj maly ostatnio codzienie choc raz dzienie ma moment ze sie strasznie wierci jak by fikolki robil a tak to albo kopniaki albo jakies spokojniejsze ruchy :) Co do imienia dalej sie zastanawiamy choc glownie nad Pawlem i Maciejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×