Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Wolicie włosy farbowane czy naturalne?

Polecane posty

Gość gość
dracena, rekrut, łaty, lobotomia :D hahahaha usmiałam się :D dobitne to i złośliwe ale kurde PRAWDZIWE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokłądnie tak jest, dłuższe ładne włosy w kolorach naturalnych dodają urody i elegancji, nie wiem dlaczego u nas ktos wymyśłiłą taka głupotę,ż ekrótkie włosy odmładzają, przecież jest wrecz przeciwnie, ołsłaniają wszystko, linię podbródka, szyję, ramiona, dłuzesz rozbijają wszelkie niedoskonałości. Kobiet po 40 masowo są rekrutami jak ktoś słusznie to nazwał, na palcach jednej ręki moge policzyć kobiety po 30, które mają jakieś dłuższe fryzury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz mam 34 lata, włosy akurat do ramion, ale właśnie zaczęłam zapuszczać, na co moja matka "co ty ? zapuszczasz ? w tym wieku ci się nie opłaca, bo zanim ci urosną to będziesz miała prawie 40 lat i zaczna robic zmarszczki, a długie włosy postarzają''.... Sama miała do ramion, ale miesiąc temu obciela na króciutko, fryzjerka ją namówiła, uwaga na słowo odmłodzenie, efekt taki, że jak ją zobaczyłam na moim podwórku to z córką omal ze schodów nie spadłyśmy, a mój mąż powiedział jej komplement-o rety ! co ci się stało ? wyglądasz teraz jak zmokła kura... Moja córka ma włosy przepiękne włosy za pośladki i babcia ciągle jej i mi truje, żeby obciąć, bo to przecież kłopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"dracena, rekrut, łaty, lobotomia hahahaha usmiałam się dobitne to i złośliwe ale kurde PRAWDZIWE" Też sie uśmiałam, ale faktyczn ie okreśłenie mimo złośliwści nieukrywanej idealnie oddają charakter tych fryzur .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a długie włosy postarzają Dokłądnie tak prawie wszystkie twierdzą, moja ciotka dobrze po 50 miała włosy typu Monika Olejnik, wyglądała całkiem ok, no ale przecież za staro wyglada, to się odmłodziła, wygląda strasznie, mała głowa, drobna twarz i rekrut mahoniowy, dodała sobie z 15 lat lekką ręką.Wyszła z bekiem, teraz wszystkie znajome się śmieją. Byłą całkiem oryginalna babką , ale teraz wyglada jak uliczne tło.Wyszły wszystkie zmary, obwisła szyja, opadajace ramiona, no idealne pokresśłiłą wszystkie wady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się dziwię na tą modę z goleniem głowy. I zauważyłam, że golą sobie nie tylko połowe głowy, ale często golą włosy pod spodem i zostawiają na wierzchu długie pasma, które wyglądają żałośnie, bo nawet nie zakrywają tej wygolonej na jeża częsci głowy. Żal mi takich kobiet, bo o ile jeszcze rozumiem kobietę, która ogoli sobie pół głowy, postawi irokeza i ma taki styl (niezależnie od wieku) o tyle nie rozumiem jak dziewczyna ubierająca się dziewczęco, seksownie bądź elegancko robi sobie taką krzywdę na głowie. A jak to komicznie wygląda to miałam okazję się przekonać jak u nas szukano astytentki w firmie. Połowa dziewczyn w wieku 25-35 lat przychodziła ubrana elegancko, szpileczki, żakiet, elegancka spódnica i... wygolony do połowy łeb:D albo wygolony od spodu i marne kosmyki sztuk kilka zwisające jak u topielicy. Co do koloru to też większość albo ma żółte od rozjaśniacza włosy albo zbyt w kolorze blond bądź dla odmiany mocna czerń i koniecznie popalone od prostownicy, bo dziś bez prostownicy nie da się zyć:D Moja koleżanka ma proste włosy, ale i tak je prostuje prostownicą, po co? Nie wiem. Chyba dlatego, że taka moda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie chca byc oryginalne i wychodzi zupelnie na opak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dracena, idalnie zanwane, moja teściuowa tak sie nosi na wszelkie imprezy wali taką fryzurę, dodatkowo posklejaną lakierem z brokatem.Masakra, moja mama ma włosy do ranoin, blond i wyglada ok, zdecydowanie lepiej a sa jednym wieku czyli 56 lat.Moja mama wazy 56 km przy wzroście 176, teściowa ponad 90 przy 162, wyglądają jak z innej epoki.Włosy sa bardzo ważnym elementem, ale prawdę napisały tutaj dziewczyny o mocy odmładzania przez obcianie, faktycznie mało która kobieta dobrze wyglada w krótkich włosach, zwłaszcza ta starsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że w Polsce brakuje kobietom kobiecości, delikatnośći, subtelności i są takie męskie od diety. Za dużo chłopskiego żarcia- kiełba i mięcho nie raz na tydzień, ale prawie codziennie, a w skrajności kilka razy dziennie. Wiadomo, że w tym od cholery sterydów, zwłaszcza wieprze, które są niekiedy podstawą każdego obiadu oraz dodatkiem do sniadania (jajecznica na boczku), kolacji (kiełba na ciepło lub kanapki z szynką). Niestety tak żywią się wszystkie kobiety w mojej rodzinie, czego efektem jest to, ze prawie kazda waży kolo stówki, a nawet więcej, bawole karki, napasione podgardliny, plecy i ramiona z 20cm warstwą sadła, natomiast tyłki i piersi śmiesznie przy reszcie małe. Żadna o wygląd nie dba, włosy prawie na jeża, żadnej w sukience nie widziałam, nie licząc ślubów. Ja od dziecka nienawidziłam mięsa i nie ruszałam i jeśli chodzi o wygląd, ale też i usposobienie jestem zupełnym przeciwieństwem wszystkich kobiet w rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiedziałam że są jeszcze tacy fryzjerzy:-\ ja tylko raz wyszłam niezadowolona. Młoda fryzjerka, jedna pusto w salonie bo gorąco i w ogóle, wchodzi facecet i laska zupełnie zapomniała że powinna się zająć moimi włosami i cały czas zerkała na czekajacego klienta. Przez co fryzura byla na odczep się. A w ogóle nie farbuje, mam dziwny kolor włosów, koleżanki, fryzjerki i nawet wykładowcy na studiach mówią ze jest super. Coś jakby rudy z blondem ale nie wiem jak nazwac. Są zdrowe, silne i zadbane mimo częstego uzywania suszarki. Co dziwne bo np paznokcie mam bardzo łamliwe a myślałam ze idzie to w parze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piekny jest taki rudy blond, kiedys wyszedl mi taki przypadkiem, a wygladal bardzo naturalnie. szkoda ze nie ma takiej farby :( gość dziś w mojej rodzinie podobnie, na szczescie ja za dzieciaka bylam niejadkiem i troche mi to zostalo, bo inaczej tez bylabym zapasionym kielbasa kobietonem. Nie wiem czy to nie kwestia tego, ze kiedys mieso bylo od swieta i teraz kojarzone jest przez starsze osoby z luksusem, ale to jest przesada wp*****lac codziennie na kolacje kielbase. Pozniej takie panie przy kosci maja problemy z miazdzyca, nadcisnieniem itd, ale zamiast zmienic diete wola lykac tony lekow. Sprobujcie przeciagnac swoj***abcie / tesciowe/ mamy, bo to juz nie jest glupia kwestia wlosow tylko zdrowia. Ja z moja mam problem, bo "ona jest starsza i madrzejsza" , "w tym wieku juz i tak nie schudne" itp., ale jestem upierdliwa w tym wzgledzie i nie poddam sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wygolenie też jest fajne ale nie każdemu pasuje. trzeba mieć do tego wygląd ale i charakter i to się od razu czuje czy ktoś jest sobą w tej fryzurze czy jest przebrany, baby na huraaaaa, bo ta nastoletnia, jędrna, śliczna, sfotoszopowana, amerykańska supermodelka z okładki tak super w tym wygląda więc będę tak śliczna jak ona jak się tak opitolę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ulicach mało jest zadbanych dobrze ubranych , uczesanych, pomalowanych kobiet, 80% wygląda jak ze wsi zabitej dechami, w dużych miastach zdecydowanie lepiej, ale powyżej 50 w całej Polsce kobiety wyglądają jakby na pielgrzymke się wybierały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to wina właśnie fryzjerow. Scinaja każdą tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza zgolila pol glowy Ciara i wygladala z***biscie, ale do glowy mi nie przyszlo jej nasladowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dracena :D you made my day! hahaha. sama prawda. tandeta. uwielbiam efekt naturalny, nawet jak dwie godziny trwało przygotowanie to ma wyglądać jakby samo z siebie było pięknie ;)))) aha. ja miałam rozjaśniane, zamarzył mi się blond, fajnie było ale...zniszczone suszki takie, że teraz do połowy mam już swoje - może i kiepsko to wygląda, ale mam cieniowane lekko włosy i niby ombre się z tego zrobiło :D a moje są lśniące i na powrót się kręcą :))))) tych suszków się pozbędę i do fryzjera będę chodziła na jakieś odbudowy, nawilżanie i wszystko. PITBULLa uwielbiam :D Dorociński mnie namówił, żeby znowu całe serie pochłonąć ;) i już niestety ostatni odcinek za mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namawiam moją matkę na zmiany, ale gdzie tam, co ja tam wiem o życiu...moja to jeszcze 2 paczki szlug dziennie wypala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehh tez uwielbiam Dorocinskiego :P a na suche wlosy najlepsze jest olejowanie nie zadne tam drogeryjne odzywki. Szkoda ze wczesniej tego nie znalam, uratowalabym moje wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namówił Cię w przenośni czy dosłownie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olejowanie? Oliwka? Czy czym? I jak? Ja nawet lakueru nie stosuje. Raz zrobilam sobie coś jakby maseczke z ogorka - miało być na twarz ale jakoś poszlo na wlosy, potem byly mięciutkie lśniące i sprężyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja napisałam na pierwszej stronie o Pitbullu i jestem w szoku, że tyle dziewczyn napisało, ze lubi ten serial, bo żadna z moich koleżanek nie chce nawet go oglądać. Ja właśnie też już po raz kolejny kończę oglądać całą serię. Poza tym dawno nie było na macierzyńskim takiej zgody jak w tym temacie, zauważyłyście ? Fajnie się to czyta i pisze :) Pozdrawiam Was Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 26 lat, włosy ciemny brąz, grube mocne,trochę za ramiona, nie farbuje ich, ostatnio fryzjerka mówiła żebym zapuszczala bo mam gęste i grube ma rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudyblond
Ma, ja tez mam dużo. Miałam nawet do pasa cos mi odbiło i scielam do ramion:-\ fryzjerka ryczala prawie a wszystkie inne patrzyły :-P wtedy nie żałowałam. teraz juz do łopatek i co najwyżej podcinam końcówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do pytania w temacie: lubię włosy, które dobrze wyglądają, niezależnie od tego czy są farbowane czy naturalne. Mój naturalny kolor jest mysi i wygląda słabo, niestety w naturalnych włosach wyglądam ogólnie szaro-buro, bez wyrazu i obecnie kolor podkreślam farbując na odcień zbliżony do naturalnego i uważam, że tak wyglądam lepiej. Ale fakt, wiele pań ma na głowie jakieś koszmary: kilka kolorów, fiolety, irokezy, wygolone pół boku. Mało komu to pasuje (do stylu i wieku), większość wygląda kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 15:15 a łatwo układają ci się włosy? Bo u mnie jest tragedia rano jak wstaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do pani ktora pytala o olejowanie: bardzo duzo pisza o tym dziewczyny w necie, np. na blogu blondeme wszystko jest fajnie opisane, jak olejowac, jakim szamponem zmywac itd., ale najlepiej wypracowac swoj sposob. wystarczy zwykla oliwa z oliwek albo olej lniany, rozne mozna stosowac ;) a na szybszy porost jest podobno dobra metoda inwersji, jak ktoras zapuszcza wlosy to polecam wklepac w wyszukiwarke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudyblond
Raz układają się super a raz w ogóle nie chcą. Nie wiem od czego to zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprobujcie splukiwac chlodna woda a najlepiej z dodatkiem octu jablkowego. domykaja sie pory i wlosy sa sprezyste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tfu, oczywiscie chodzilo o luski wlosa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami, zwłaszcza w lecie myję letnią nawet zimną(mieszkam w domu i wodę grzejemy w lecie wieczorem) i wtedy są pełne blasku i w ogóle takie ładne jak na reklamach :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×