Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ciekawska i zaintrygowana

Lody na patyku

Polecane posty

Gość Sokole Łoko
A Ty Ciekawska robisz rosół metodą tradycyjną czy z torebki? Bo jak z torebki to nie przyjadę😴 Nie przypuszczałem, że rosół wywoła falę krytyki:O to taka niewinna zupa jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio, gdy widziałam Arkę (jakieś 30 sekund temu), to pływała całkiem wartko, ale pewnie gościu masz świeższe informacje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kogoś tu CiZiunia nie zwróciła uwagi, oj boli, boli 😭 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spam – wiadomość zawierająca codzienną aktualizację reklamy, wirusów bądź trojanów. Spam, w przeciwieństwie do ważnej poczty w jeszcze ważniejsze sprawie, idzie błyskawicznie; gdyby Poczta Polska dostarczała spam, byłby on w grupie nielicznych przypadków, w których Poczta z Trąbką działałaby punktualnie. Zresztą Poczta Polska dostarcza czasami spam, ale są to tylko marne ulotki, najczęściej reklamujące Fundusze Ubezpieczeniowe, pizzę albo inne badziewie. Spam z serem Amerykański spam z serem ma wydłużony termin przydatności do spożycia Thisisspam Król Leonidas pozbywający się spamu Spampobyku W naszym sklepie z viagrą jest największy wybór Najpopularniejsza forma rozsyłania spamu to e-mail. Spam jest bardzo lubiany ze względu na wysokie wygrane, dochodzące do wielu milionów dolarów. Wiele osób korzysta również z promocji na zakup Cenzura2 lub Photoshopa. W większości przypadków, usuwanie wiadomości spamowych, może pochłonąć nawet do 90% czasu życia danego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madi, lubczyk akurat rzeczywiście jest bardzo erotyczną przyprawą ;)Ciekawe, czy Cię znam, panie od rosołu 😴 CiZia na pewno nie robi z torebki, no wiesz! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sokole Łoko
Mam nadzieję Ciekawska, że kura martwa i bez piór:O Eve, niestety nie miałem z Panią przyjemności...poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie szkodzi, pewnie pomyłka w rozpoznaniu 😴 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuuu co za powrót idiotek nołlafów. Tak tak :D żeby na dwóch forach przegrywać życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och, kafe do weekendu się przygotowuje, i sprawdza czy istnieje.Są trzy rodziny, i dwa szybkie pelikany. Och. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CiZiu, dobrze że mamy przepychaczkę :P A tragedia na przełęczy - nie powiem, całkiem, całkiem materiał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuuu co za powrót idiotek nołlafów. Tak tak :D żeby na dwóch forach przegrywać życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepychaczko eve z nocy.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale za to, jaki wybór do przegrywu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejti, powtarzasz się, zmień płytę, jeśli mam cię nie rozpoznawać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popatrzę jak się męczycie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sokole Łoko
Nie mogłaś mnie Eve z nikim pomylić bo ja jestem do nikogo nie podobny:O Czy poza rosołem Ciekawska mogę liczyć jeszcze na kluski do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie zmieniaj swojej płyty.Zdarta,ale wciąż zabawna.Podoba mi się też,że jestem taka wyrazista.Nawet niebieskiego nie potrzebuję kwiatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ona do mnie znowu "kwiatku", jak ładnie :) Nie wytrzymałaś tych 10 postów... kwiatku :P Ten cudowny dzień ci przypadkiem nie ucieka? 😴 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale właściwie to już lubię Cię, Hejti :) Dotąd nie miałam tu adoratorki, która zauważa tylko mnie, właściwie to - zostań w sumie :) Kawusi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sokole Łoko
Ja osobiście Ciekawska wolę rybę bez ości, z wodą by mi mogła nie smakować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie,że przegapiłam pytanie.Olewam cię kwiatku.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspominała, że cudowny dzień też ma, jak na razie spędza go ze mną ;) CiZiu, bierz rosół, bierz lubczyk, pana od rosołu i do dzieła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CiZiu, i do dzieła i do działa :DI jak ona mnie olewa, jak cały czas do mnie gada? :) A kawusi nie chce :( To może herbatki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak niby zejdź ze mnie,ale się Eve prosisz sama o więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najszybszy w mieście 2015.03.06 Zaprawdę powiadam Wam. W niedalekiej przyszłości pojawi się między Wami internetowy Noe. Który gdzieś w czeluściach wirtualnego świata zbuduję Arkę, na którą zacznie przygarniać zagubione wirtualne owieczki. Będzie to robił głównie poprzez ciemnowłosego Anioła. A cały ten Kafeteryjny bałagan zostanie zniszczony poprzez coraz większą pogardę, chamstwo, dwulicowość i hipokryzję. spioch.gif Nawróćcie się..... Jest jeszcze dla Was nadzieja spioch.gif X Coś wam nie wyszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejti, po prostu zaczęłam cię lubić, stałaś się już swojska, moja własna psychofanka :P To jak będzie z herbatką? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebujesz więcej obrazków z netu na arke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CiZIu, Ty się aby nie rozpędzaj z tym rekrutowaniem 😴 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eve zrób jej kawy i wrzuć tam gałkę loda śmietankowego :-PIdę upiec ciasteczka i ciasto drożdzowe ze śliwkami.Wrzucę też kurę na rosół z lubczykiem.Stalkerka jest głodna i nie panuje nad sobą.Polak jak głodny to i zły.Idę założyć sam fartuszek. Będzie gotowe to dam znać.Bawcie się. Będe jak wrócę 🌼:-)😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madi, zostaniesz w mojej wyobraźni w tym fartuszku, nad lubczykiem (podobno jest afrodyzjakiem), do zobaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×