Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ciekawska i zaintrygowana

Lody na patyku

Polecane posty

Gość gość
Oczywiście,że skoczę ci po kawę,ja nie wiem co to zadyszka,a starszym ludziom trzeba pomagać. PS jak się w sarenkę bawisz,to powinnaś vader tłumik założyć,bo słychać ten charczący oddech.Chyba,że udajesz chorą celowo.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W nagrodę za pchanie może być tylko ostre lodów lizanie... Waniliowy, truskawkowy każdy smaczny... kolorowy... :-) A Wy znowu musicie wylewać swoje żale... Tak lubicie psuć klimat, smutni jesteście i chcielibyście żeby cały świat był taki... Ja mam inne podejście może dlatego nie potrafię tego zrozumieć. Lepiej się śmiać z głupiego nawet powodu niż wiecznie płakać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🖐️Widzę, że panowie bardzo ładnie przepachali.Ale lody wszystkie się skończyły.Może lodziarnia 2 XXL będzię ? Z gorącą czekoladą z chili i pieprzem?Zapowiadają chłodniejsze wieczory to i rozgrzać się trzeba :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Desant się nie wiedzie to chcą do końca rozwalić to forum. Ciekawe która pierwsza przyjdzie warować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak spamujesz to czymś ciekawym chociaż :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z parku narodowego czytasz w moich myślach.Ten post wklejaj,jak się na pamięć wyuczą to może dotrze.:-) Ktoś pisał,że to jad.Nie jad a pogarda.I nie pogarda do osoby,tylko do kreacji tej osoby z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wad-Jesteś chora? Został mi potyczek po lodzie.Pokaż gardełko czy nie jest czerwone?:-DRosołu już nie mam- Wszystko wczoraj zjadł Sokól :-PAle jak chcesz mogę ugotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimny dran
Dobry Cizia jak to nie na lodów cholera a taka mam ochotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwawa
Cześć dziewczyny, ja tylko na chwilę... Kurier mnie poprosił bo wiedział gdzie idę... Wielką pakę lodów więc wam przekazuję... I znikam bo muszę... Madziu nie smuć się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciz ta ból gardła najlepszy jest ciepły lód.Jak chcecie zrobię Wam szarlotkę na ciepło.Pisać na co kto ma ochotę -*Dziś jak dla mnie to gorąca czekolada z chili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stare to głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwawa
Ale ten spamer mnie nie lubi... Tak myślałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z Wawy, może powinieneś spełnić prośbę naszej drogiej koleżanki ukrytej za gościem i udać się na kawkę, zamiast na herbatkę? ;) Czeka Cię tam miła atmosfera i tam nikt nie będzie Ci przeszkadzał rozmawiać z paniami :) Są na tym dziale wyspy spokoju i szczęśliwości, niestety nasze wysepki nigdy do nich nie należą, liczne huragany je wiecznie nękają ;) Także przemyśl zaproszenie naszej miłej koleżanki "gość", picie kawki jest tu zdecydowanie łatwiejsze, przyjemniejsze i bezpieczniejsze, niż herbatki z nami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale za pakę lodów dziękujemy 🌻 Nawet gdybyś odchodził - zostaw, wyliżemy do ostatniego patyczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tu bo zostałem miło przyjęty i Was polubiłem... Ale jeśli powiecie żebym spier... to sobie pójdę. Oni piszą co innego a ja widzę co innego... Może jestem ślepy, a może Oni sami odstraszają nawet niechcący od siebie. Ja do nikogo nic nie mam... Z chęcią to bym Was wszystkie w nocy porwał, wziął na kolano, dał po razie i usadził przy jednym stole... I bym tak Was napoił alkoholem że byście musiały dać sobie buzi na zgodę. .. W realu dał bym radę, przerabiałem takie rzeczy. .. Zawsze mi się udawało... .... muszę spadać niestety. .. Muszę spadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćwawa dziś Jak na pewno zauważyłeś mój post był kpiną, i to na pewno nie z Ciebie 🌻 Adresatka kpiny zrozumie, co ma zrozumieć. Jeśli to wytrzymasz, co się u nas dzieje - zostań, będzie nam bardzo miło oczywiście zapraszamy 🌻 :)Jest nowy temat z lodami (żeby nie trzeba było tak "pchać" czasem trzeba założyć od nowa) :)http://f.kafeteria.pl/temat/f8/lody-lody-dla-ochlody-p_6315108

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×