Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ciekawska i zaintrygowana

Lody na patyku

Polecane posty

Gość gość
A ty musisz kogoś prosić o pozwolenie by tu pisać eve?:-D Ty o godności?Siedzisz od rana i szczekasz,a pewno i wieczorem tu będziesz,by po północy jeszcze z nadzieją przepychać stronę.Zlituj się,wystarczy naprawdę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawska śpisz z wilkiem na skórach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CiZiu, akurat za Hejti jestem, to moja maskotka 😘 I może kogoś tam spotka... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejtusia, jak na razie siedzisz ze mną, więc chyba sama z siebie się wyśmiewasz, to jak z herbatką, parzyć ci? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kokoszki,jakie wy te teksty nudne macie.Wam tu wspaniale czas leci,ja też dobrze się bawię.Gdzie problem?Głodny nie ma prawa zrozumieć sytego,a wy z uporem osła chcecie i w moją dłoń wibrator wsadzić.Mam nadzieję,że nie własny,na wyczerpaniu jak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CiZiu, post o godności do Hejtusi był od Ciebie, a ona odpowiada... mnie :D To musi być miłość, to musi być obsesja, czuję się jedyna w jej oczach :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mi piszcie.Cizia nie myślałam tak szczerze,że tak samo cię tu czas wygiął.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CiZ, jakiej krzywdy, my z Hejti jak siostry bliźniaczki (nie gniewaj się ;) ), miłość trudna, ale prawdziwa między nami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważaj CiZiu, po mojej uwadze - wzięła Ciebie też na cel :P Hejti, daj sobie posmakować tego swojego cudownego dnia wreszcie ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawska, wilk narąbał ci drzewa do kominka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CiZiu, nie odrzucaj Hejti, bo ona nie panuje nad sobą, kiedy czuje się odrzucona :Pxgość dziś A ty wpadłeś w pętlę czasu, czy co? :DxDo potem, CiZ 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eve nie masz naprawdę o czym tu pisać?Chociaż poudawać,że czymś różni się twoja zabawa przed południem i w nocy?Ciągle to samo,z tym,że z poparciem pyskata się bardziej robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eve Ty nasz kwiatuszku, ciasteczka są już gotowe.:)Pakujcie się i przyjeżdżajcie. Nie zapomnijcie zabrać po drodze Ina.Ostatnio chciał spać w namiocie :P :DZapomniałam>>>Ciasteczka są z cynamonem. To też afrodyzjak.Lukru do lizania nie ma, a ciasto drożdżowe będzie jutro :Dhttps://www.youtube.com/watch?v=b-3BI9AspYc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy w mieście kuca podczas siusiania i stoi gdy robi kopę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiadasz, że kopę robi? :PGromi 🌻 🖐️Madi, ciasteczka dla Gromi, okruszki dla Hejti i wszystko gra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gromi🌼 Po co to pytanie?Zawsze jesteś mile widziana.Nie zapomnijcie zabrać po drodze Ina. Ostatnio strasznie marudził, że coś go w nocy w namiocie pogryzło. Przyznać się, która go pokąsała? Zostawiam ciasteczka i dzbanek zimnej wody niegazowanej z kostkami lodu i plasterkami cytrynki. Nie mam słomek. Częstujcie się :P Lody serwuje Ciz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety Madi, z żalem, ale nie mogę powiedzieć, bym to ja pogryzła Ina :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One się tylko witają, żegnają i jedzą wirtualne trociny. Boszzz co za nudne kwoki :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój lukier bije rekordy popularności :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś I jeszcze pijemy wirtualną kawkę. czasami nawet seksimy się na mailu. Dzięki Madziu. Zgarnę Ina po drodze i przywiążę mu ręce, żeby się nie drapał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż,jak się nie ma co się lubi to się lubi,co się ma.Nie każdy jednak potrafi sobie wmówić,że to to samo.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Chłopak się nie oświadczył a chce żyć na kocią łape" str.2. babcia Jola. Mowi Wam to coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×